tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben kahve fali baktirmak istiyorum ama profline tarot, iskambil, el fali, yildizname de uzmanim yazmis, kahve haric her sey vardi yani :emir_bebek: Bilemedim, ne baktirsak?

el falında uzmansa en kral fal el falıdır çizgilerin değişmez ve tamamen sana özeldir ama cidden bu işi bilmek gerek :KK53: damla kahve falı baktırmış benim de aklım karışık :44: normalde ben de kahveciyimdir

el falında uzmansa en kral fal el falıdır çizgilerin değişmez ve tamamen sana özeldir ama cidden bu işi bilmek gerek :KK53: damla kahve falı baktırmış benim de aklım karışık :44: normalde ben de kahveciyimdir

Vallahi damla nin 2 altindaki yorumda birisi el falina da super demis. Bilemedim, kahve mi, el fali mi? :21:

Son düzenleme:
Vallahi damla nin 2 altindaki yorumda birisi el falina da super demis. Bilemedim, kahve mi, el fali mi? :21:

Evet onu da gördüm açıkçası dediğim gibi el falı en sağlamıdır, gerçi çizgiler net çıkar mı allah bilir napsak gözümüzü karartıp el falı mı atsak ? Geçende duvarında sormuştum el falını mesela ilişki için uygun mu diye cevap vermedi ecük bozuldum hatuna :KK1:

Bathsheba yı kendi sayfasında çok methetmişler,burada iyi yorumlar da okudum . Değer mi dersiniz hala karar veremedim :)

Bathsheba yı kendi sayfasında çok methetmişler,burada iyi yorumlar da okudum . Değer mi dersiniz hala karar veremedim :)

Kisi analizleri iyi ama bunun icin 22 kredi cok fazla.. gelecekte söyledikleri bendede cikmadi bir ara cikti sanmistim ama olaylar bir anda öyle bir döndü ki anlatamam.. en basit birseyi bile bana tam tersini anlattigini anladim.. mesela bir kizi sormustum eski sevgilimle arasinda ne var diye. Hicbirsey yok demisti. Üc gün sonra bu kizla tanistim tesadüfen ve öyle seyler ortaya cikti ki.. bir medyum nasil bilemez anlamadim..

Kisi analizleri iyi ama bunun icin 22 kredi cok fazla.. gelecekte söyledikleri bendede cikmadi bir ara cikti sanmistim ama olaylar bir anda öyle bir döndü ki anlatamam.. en basit birseyi bile bana tam tersini anlattigini anladim.. mesela bir kizi sormustum eski sevgilimle arasinda ne var diye. Hicbirsey yok demisti. Üc gün sonra bu kizla tanistim tesadüfen ve öyle seyler ortaya cikti ki.. bir medyum nasil bilemez anlamadim..

an itibariyle vazgeçtim :)) teşekkür ettim canım

bende baktırmıştım. Ama yorumlarından ilerisi için bilemiyeceğini anlamıştım. Bu konuda çok yetenekli olduğunu söyliyemiyeceğim...yani durum analizleri iyi ama sende tersi olmuş demek..

Son düzenleme:
Seyma ya ben kahve baktirdim, bence iyiydi. SELEN i de begendim. Senin tavsiyen var mi?

KAHIN i hic begenmedim, bence sallamasyondu.

Şeymayı ben de beğeniyorum bende tutarlı yorumlar yaptı oldukça, Kahin bende de foss idi uzun detaylı yazmış ama sorduklarımın dılında herşey vardı falda, bir de EmreTarot var onu da deneyebilirsin

kızlar selam selena da 4.sıradayım ama gelir mi acaba bu akşam? hızı nasıl? merak ediyorum umarım iyidir

X