tellwe.com'da bakılan fallar!

Emilycim evet canım medyum fatimadan bahsettim.kendisinin benim için yeri ayrı.o yüzden fatima abla diyorum kendisine.Allaha şükür kendisiyle enerjimiz çok tuttu ve Allahın izniyle bana dediği herşeyi yaşadım.2 yıl sonra çok sevdiğim bi arkadaşımla buluşacağımı ve oturduğumuz sırada masamıza gelecek 3.kişiyi bile söylemişti bana:))ki öyle oldu gerçekten:)) belki hemen sormak istersiniz söyleyim hemen kendisine ayda 1 su falı baktırıyorum.su falı gibisi yok vallahi

benle enerjisi tuttu galiba bana da gecmiste yasadiklarimi baktirdigim kisinin durumunu herseyi cok dogru bildi 6 seneoce yasadigi iliskiye kdr insallah dedikleri cikar, bence iyi niyetli de cunkubir kredim cok yoktu bana cidden acayip indirim yapmisti gerci cok para harcadim bu tellwe ye ama ben sitede ona ilk baktiranlardanim gayet memnum kaldim 3 defade baktirdim

Aynen canım benim de kredim yoktu.indirim yapmıştı bayaa banada.kendisini seviyorum ya.inşallah sana da dediği tüm güzel falları çıkar. :)

kızlar geleceği bilemem ama kiraze12 nin o andaki tespitleri çok iyiydi hatta içimden geçirdiğim şeyleri bile söylemiş ,kişi analizleri de gayet başarılı . En çok kimi önerirsiniz? yağmurun halen sırası var fatima da bana çok fazla geldi üstelik olumsuz yorumlarda duydum onla ilgili. Sizin favoriniz kim ?

benim şahsi fikrim medyumselena - kahince - hislerenerji

Fiyatlar uygun dedikleri çıkan yada an tespitleri iyi olan diyim bence medyum selena ile serüven.

Merhaba, medyum selena ve serüvene ne baktırdınız??

Her ikisine de katina baktırmıştım.ayrıca medyum selenaya su falı da baktırmıştım ama bir dediği çıkmadı(çok şükür çıkmadı:)) ama yinede ona güveniyorum cidden.artısıyla eksisiyle herşeyi sıralar.pembe tablocu değildir kendisi

Bayanlar bugün genelde çok olumlu yorum aldığı için klothayağmura katina gönderdim. 13. sıradayım. Sizce ne zaman cevap gelir. Bir de yiğiti aradım telefonla yiğitle ilgili yorumu olan var mı. Eski yorumlarda çıkan yorumlar olduğunu gördüm.

aynen aynen,sen adım atmazsan daha çok beklersin onu diyecek kadar dobra

Yağmur ortalama günde 3-4 fal bakıyor.yani 3-4 güne gelir yorumunuz sanırım.geçmiş sayfalarda da yazmıştım çok şükür ben yiğitin dediklerini yaşadım.

yiğitin bana dedikleri çıktı. kendisiyle enerjisi tutmayan kişilerde var tabi ki. fal işte birine tutuyo, birine tutmuyor.

Yağmur ortalama günde 3-4 fal bakıyor.yani 3-4 güne gelir yorumunuz sanırım.geçmiş sayfalarda da yazmıştım çok şükür ben yiğitin dediklerini yaşadım.
yiğit dediğin bu bizim yiğit değil mi? telefondan bakan ? :) telwe sayfasında bile konuşuluyorsun yiğit duy sesimiziiiiii !! :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…