tellwe.com'da bakılan fallar!

aslında net olarak olay şu, ilk falında hayatında biri yok sana dönecek, ikinci falında hayatında biri var, asla dönmeyecek
tuhaf olan da şu, benim adamla irtibatım kopmadı ki, hala görüşüyoruz zaten

hayli tuhaf durum, 2 falda da sorduğun soru farklı olsa da aslında aynı yorum çıkması lazım. ilginç bi olay. 2 fal da tarot muydu katina mıydı

Son düzenleme:
bi de dikkatimi çeken şey, bu sitedeki falcıların fotoları tuhaf. aynı falcının 2-3 farklı kişi fotosu koyduğunu hatırlıyorum. kimileri lakayıt genç kız fotosu koyuyo, diyorum ki böyle bi kızın falcılıkla ne işi olur. sanki kendileri değil gibi. tuhaf valla

Son düzenleme:
kızlar semaya baktrdımn dogru yani bende dedikleri klotheyagmurun bir dediği gerçekleşti bu arada şuan 10 kredim var kime baktryım kimi öneriyosunuz:KK6:

bi de dikkatimi çeken şey, bu sitedeki falcıların fotoları tuhaf. aynı falcının 2-3 farklı kişi fotosu koyduğunu hatırlıyorum. kimileri lakayıt genç kız fotosu koyuyo, diyorum ki böyle bi kızın falcılıkla ne işi olur. sanki kendileri değil gibi. tuhaf valla

fotolarla ilgili bilemicem ama bir falcının birden fazla hesabı olduğu kesin. Farklı falcı isimleri görünce, yeni bir falcı sanıyoruz. oysa değil, daha önce baktırdığımız falcılardan olma ihtimali var..:KK23: Çünkü bazen öyle yorumlar geliyorki, bazı yorumların cümlesi birebir aynısı...

bir süre müşterisi olmayınca, kapatıyor o sayfasını. Başka rumuzla başka sayfa açıyor busefer. :KK51: bizde işte kim bilir dönüp dolaşıp farkında olmadan aynı kişilere bile baktıryor olabiliriz :KK14:

fotolarla ilgili bilemicem ama bir falcının birden fazla hesabı olduğu kesin. Farklı falcı isimleri görünce, yeni bir falcı sanıyoruz. oysa değil, daha önce baktırdığımız falcılardan olma ihtimali var..:KK23: Çünkü bazen öyle yorumlar geliyorki, bazı yorumların cümlesi birebir aynısı...

bir süre müşterisi olmayınca, kapatıyor o sayfasını. Başka rumuzla başka sayfa açıyor busefer. :KK51: bizde işte kim bilir dönüp dolaşıp farkında olmadan aynı kişilere bile baktıryor olabiliriz :KK14:

evet evet bu dediğinde haklısın bundan ben de şüpheleniyorum. hatta medyumhiper ve tutankammon'un aynı kişi olduğuna dair bi his vardı içimde, benim ilk hesabımdan attığım fallara aynı şekilde giriş yapıp aynı doğrultuda benzer üslupla filan yorum yapmışlardı. bi de mesela hiper'in fotosu çok akça pakça yüzlü, öyle bi kız nası falcı olur yani anlamadım hani daha böye yırtık, cin gibi tiplerdi benim yüzyüze baktırdığım falcılar. ondan şaşırıyorum

seruven'i deneyebilirsin. ben baktırmadım ama olumlu referansları var buradan. sema sana gelecek için vade verdi mi

benim istenecek bi vadem yoktu ama şuanki durum karsımdaki insanı cok güzel cıkardı yani olagan herseyi bilmiş tamam bende serüveni deniyim

evet evet bu dediğinde haklısın bundan ben de şüpheleniyorum. hatta medyumhiper ve tutankammon'un aynı kişi olduğuna dair bi his vardı içimde, benim ilk hesabımdan attığım fallara aynı şekilde giriş yapıp aynı doğrultuda benzer üslupla filan yorum yapmışlardı. bi de mesela hiper'in fotosu çok akça pakça yüzlü, öyle bi kız nası falcı olur yani anlamadım hani daha böye yırtık, cin gibi tiplerdi benim yüzyüze baktırdığım falcılar. ondan şaşırıyorum

evet yaa bizde işte kek gibi atlıyor, yeni falcı bulduk sanıyoruz.:KK25: Sanal alem sonuçta yüzlerini görmüyoruz, bilmiyoruz kim kimdir. Ama bende hissediyorum, hatta yorumlara göre bazılarını anında çakıyorum..

Birde o resimlerin çoğu manken resimleri, kendi resimleri değil diye biliyorum. Çok azı kendi resimlerini koymuş. Yüzyüze baktırırken falcıların tiplerine çok dikkat etmediğim için, çok gözüme çarpan birşey olmadığı müddetçe :KK37: bilemicem canım.

evet yaa bizde işte kek gibi atlıyor, yeni falcı bulduk sanıyoruz.:KK25: Sanal alem sonuçta yüzlerini görmüyoruz, bilmiyoruz kim kimdir. Ama bende hissediyorum, hatta yorumlara göre bazılarını anında çakıyorum..

Birde o resimlerin çoğu manken resimleri, kendi resimleri değil diye biliyorum. Çok azı kendi resimlerini koymuş. Yüzyüze baktırırken falcıların tiplerine çok dikkat etmediğim için, çok gözüme çarpan birşey olmadığı müddetçe :KK37: bilemicem canım.

evet model fotosu koyan var, başka insanların fotolarını koyan var. bariz belli oluyo yani e bu falcı mı şimdi diyon eheh. neyse zaten önemli olan yorum içerikleri ve geleceğe dair dediklerinin çıkması.

Telwe de ki 50 kredilik fallardan mutlu bitiş yaşayan var mı :KK31: Yani şöyle demek istiyorum kızlar, net üzerinden bir fal için 50 tl çok bence, tatmin edicimi yorumlar, baktıran var mı :26:

ve sema vip plus oldu. kahveyi 15 krediden açmış, tarot ve katina 10, yıldızname 30 kredi. baya zam yapmış :KK53:

Sikinti almis falimdan ve falimi iade etmis.ne sikintisi acaba?korktm

ya benim beğendiğim söylenemez. olumsuz bir durumumla alakalı çok olumlu konuşmuş. :KK23: yok öyle olumluluk falan. Benimle enerjisi tutmadı diyelim. Enerjisi tutanların yolu açık olsun diyorum :KK51:

kızçelerrr tellwede iki ayrı hesabımda 10ar tl duruyorr ama bakacak falcı yok kimlere atayım:KK43: sema popüler bu ara ona baktırdım başka başka..??

ya benim beğendiğim söylenemez. olumsuz bir durumumla alakalı çok olumlu konuşmuş. :KK23: yok öyle olumluluk falan. Benimle enerjisi tutmadı diyelim. Enerjisi tutanların yolu açık olsun diyorum :KK51:

Benimde öyleydi enerji diyorum geçiyorum yani çok vasat bir faldı

Aklini celmek gibi olmasinda karakter analizinde venus amber cok iyi bana gore

thalixcim, venusamberi bilmez miyim? mükemmel karakter analizi yapar o, artık çok yakınım gibi hissediyorum o kızı zaten, söyledikleri çıksın çıkmasın cidden çok iyi kalpli biri aynı zamanda ama işinden dolayı bir süre ara vermiş. facebookunu takip ediyorum. ordan yazmış..bir de o bana 2 ayda bir ancak bakacağını söyledi.. asla öncesinde atsam da bakmıyor gelişme olmadan :KK17::KK17:

kimisi çok paragöz olur tiksindirir, kimisinin de hiç paraya ihtiyacı olmaz süründürür :KK1:

X