tellwe.com'da bakılan fallar!

acaba 2 falda da çekilen kartlar farklı olduğu için mi dicem de, aynı yorum gelmesi lazımdı aslında. aynı kişiye yani sana bakmış çünkü 2 durumda da. genelde geçmiş ve mevcut durum analizi beğeniliyor, tuhaf olmuş cidden

Bacılar,mercury rahatsızdı 1 aydan beri yoktu bugün tekrar online oldu ama fiyatlar biraz pahalı.aranızda ona baktıran oldumu?

Evet arkadaşlar bende merak ettim yorumları okudum şaşırtıcıydı ama aması var işte deniyeniniz var mı

Ya bende mercury ye yollamistim 10 gun bekledim sonra mesaj atip bgn hepsine bakicam demis o gunden so rada bir on gun gecti bakmadi bende cektim falimi
Birde hosuma gitmeyen tarafi onceleri cok iddali seyler yazip sonrasinda bu bir eglence aracidir diye yazi yazmasida pek manidar geldi

ben mercuryi bundan 2 ay kadar önce denemiştim. verdiği sürelerde bir gelişme olmadı ama genel durum-kişilik analizi iyiydi.. benim son dönem denediklerim arasında en çok tutturan kiraze olmuştur bana..gerçekten de olayları yanımdaymış gibi anlatmış. verdiği sürelere var daha. o yüzden tutmadı diyemiyorum. semayı denedim en son olarak kiraze ile hemen hemen aynı şeyleri söylemeye çalışmıştı ama türkçesi çok bozuk. bu konuya özen göstermesi gerek. bir de sonuçla ilgili kiraze ile taban tabana zıt şeyler söylemiş.

ben nasılsa falcıların verdiği önerileri tutmuyorum asla, sen ara sen adım at veya sakın arama gibi telkinleri sallamam asla..içimden nasıl gelirse öyle yapıyorum.. bu defa da yine 2 ye ayrılmış durumdalar..bir, kesinlikle sen ara yoksa asla ve asla seni aramayacak, gurur yapmış ve zaten sen kırmışsın senin aramamn gerek diyenler..bir de o nasılsa arayacak diyenler.. ben aramyacağım. sadece ilk grup haklı çıkacak mı gerçekten çok merak ediyorum. artık benim için nerdeyse duygusal bir konu olmaktan çıktı, nasıl ilerleyecek acaba şeklinde bir meraka dönüştü..bu arada da hayatına başkası girmiş veya girecek an be an, o yüzden aramalısın diyenler de mevcut..

demuas mesela, kadın bu son 2 ayda karşıma hangi tipler çıkacak bir bir saymış resmen..hepsiyle de tanıştım, o kısım çok ilginçtir.. yaş-iş gibi bilgilerini bile bilmiş..

özetle ben, kiraze iyiydi derim.. verdiği tarihlere daha var, yoksa yeniden fal atmak isterdim de soracak bişy yok yeni..

bir de şu, karşı taraf adına fal atma işini denemek istiyorum ama hangi falcıda denesem bilemiyorum.. kişilik ve düşünce analizi en iyi olduğunu düşündüğüm kişide mi yapsam acaba? benim hislerimi ve düşüncelerimi bilebilirse diğer söylediklerine de bir ihtimal verebilirim

Aklini celmek gibi olmasinda karakter analizinde venus amber cok iyi bana gore

Cok enteresan bir durum.2 falinda paralel olmaliydi acaba karsi tarafi mi anlatti
cidden bilemiyorum..

Ya kızlar inanılmaz moralim bozuldu. Lütfen fikir verin bana. Nerdeyse 10 / 12 falcıya baktırdım ve hepside eski erkek arkadaşımla tekrar biraraya geleceğimizi ve evlilikle sonuçlanacağını söyledi. Hepside hemen hemen aynı tarihi verdi ve benzer şeyler söyledi. Ama şimdi Falimpirden Lebudaya baktırdım o tam tersi dua çalışması bile yapmaya değmez çünkü hiçbirşekilde umut olmadığını söylediler bana dedi. Çok moralim bozuldu ya. Lebudanın falı çıkan varmı aranızda?

merakla bekliyoruz o zaman. umarım şu kadın gelecek tahminlerinde de iyidir ya

Ins canim tutarsa sevinirim kendimede burdaki herkesede (ama sadece olumlular) ama umutlanmak istemiyorun beni husrana ugratan cok falci olduu gecen yazdan beri...

Son düzenleme:

Moralinizi bozmayin lebudanin ne kdr fos oldugunu falimpir topicini inceliyerek bulabilirsiniz soyledikleri sallamasyondur kesin

1 falcı 3 kişide iyi tutturuyosa 4.de patlayabiliyo, enerji olmayabiliyo. o yüzden o kadar olumlu fal arasında ona takılma derim. ha ben ona baktırmadım ama her türlü durumu da düşünmek lazım. psikolojini anlayabiliyorum, ama hiçbir falcı aslında tanrı veya yaratan değil. ona o durumu söyleyenler de onu yanıltabilir, o kısım biraz derin ve karışık nokta. ama hatırladığım kadarıyla falımpir pek olumlu yorum almıyodu son zamanlarda.

Ins canim tutarsa sevinirim kendimede burdaki herkesede (ama sadece olumlular) ama umutlanmak istemiyorun beni husrana ugratan cok falci olduu gecen yazdan beri...

anlayabiliyorum, konuşmuştuk sanırım bu konuyu zaten canım. haklısın evet insan çok güvenmek de istemiyor da işte içten içe de istiyoruz olmasını. hoş tellwe'de bazı falcıların dediklerini yaşayanlar var. bakalım görücez :44:

Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. Şimdi kendisine mesaj gönderdim ve yaşadıklarımla söylediklerinin çok zıt olduğunu anlattım. Örnekler verdim hatta. Benim eski erkek arkadaşımın ablası aradı beni annesiyle birlikte barışma açısından uzun bir konuşma yaptık. Tabi eski sevgilimden gizli aradılar ama herşeyi konuştuk. Benim için önemli olan erkek arkadaşımın araması ablasının değil. Şimdi lebuda buna karşı tamamen seni silmiş, asla olmaz kova burcu biriyle devam ediyor falan deyince kafam karıştı. Çünkü hayatında kimse olmadığınıda biliyorum. Bakalım ne cevap verecek.

Bende aynen dusunuorum bazilari brkle arama sabrinin mukafaatinj alacaksin diolar bazati kendini hatirlat falan sanirim her ne kdr yemin etsemde onu aramaya agina dair bu gece bi mesaj aticam bu sancili bekleuise son vermek icin :)

Yasadiklarim oldi
Esincenin 2 falindan bazi durumlar (hepside olumsuzzz seylerdi tuttu)

Melek öz is ile ilgili (baktirdigimda calisiodum simdi issizim )bazi durumlar (yine sadece olumsuz seyler tuttu)

Aklina gelebilecek her isime baktirmisimdir olumlu tek bir olay ask veya is hcbisi yasamadim

yani bu da hakikaten talihsizlik, olumlu yorum tutacağına gidip olumsuzların tutması.. yine de pozitif düşünelim derim. ama şu sema'ya harbiden baya merak saldım, 3 haftalık bi vade demiş birine, gerçi o tarih sapabiliyor filan, ama yine de merakla bekliyorum :44:

Bende aynen dusunuorum bazilari brkle arama sabrinin mukafaatinj alacaksin diolar bazati kendini hatirlat falan sanirim her ne kdr yemin etsemde onu aramaya agina dair bu gece bi mesaj aticam bu sancili bekleuise son vermek icin :)

kendini hatırlat diyen falcının nicki d ile mi başlıyo? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…