tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar burdan okuyunca bende falcısemaya attım, yaşananları bilmiş sayılır ama gelecek tahmini çok havada kalmış..zaman verdiği var mı aranızda? bu arada aynisa nerelerde bilen var mı?

Bu arada semaya fal yolladım ayrıntı vermeden aşk hayatımdaki gelişmeler nedir diye sordum 6. sıradayım ama vip plus olmak üzere fiyatları yükseltip bizim falları iade edebilir

nasıl böyle bi tahminde bulundun ki canım, vip plus olacağına dair yani. ha olursa şaşırmam tabi de nası bu kanıya vardın

kızlar burdan okuyunca bende falcısemaya attım, yaşananları bilmiş sayılır ama gelecek tahmini çok havada kalmış..zaman verdiği var mı aranızda? bu arada aynisa nerelerde bilen var mı?

2015 diye tarih verdigi fali var
ama en yakin tarih 3 hafta ile palamutta ilk haberi ondan alicaz bence tutarsa... bakalim

Sema yorumumu göndermiş. Sorumda detay vermedim duygusal hayatımın karışık olmasına rağmen iyi derece de tutturmuş. Bakalım gelecek çıkacak mı biraz uzun vakit vermiş 3-4 ay diyor bu arada türkçesi biraz bozuk falı 2 kere okumak zorunda kaldım

Son düzenleme:
Semayı bende beğendim... Durumu güzel özetlemiş ama gelecekle ilgili de belirsizlik var demiş bana da 4 ay içinde demiş bakalım bekleyip görücez

Bacılar,mercury rahatsızdı 1 aydan beri yoktu bugün tekrar online oldu ama fiyatlar biraz pahalı.aranızda ona baktıran oldumu?

Bu arada fiyatı çok pahalı gelsede ruhaniye su falı baktırdım.bayaaa bi uzun fal yazmış.öncelikle isimlerden oluşan kişilik analizleri ardından da su falında hissettiklerini gördüklerini yazmış.bir noktaya kadar crayz ve fatima ablamla aynı şeyleri yazmış ama 2015 ile ilgili bayaa bi pembe tablo çizmiş.Allah bilir elbette ama sanmıyorum onun dediği gibi olacağını sanırım ben bugünden sonra sadece fatima ablama baktırıcam,crayzwomen uzakta yazıyo hala.

kızlar sema hakkında kafanızı karıştırmak istemem ama ben yaşadığımı anlataym, karar sizin. ben ona iki farklı hesaptan farklı tarihlerde fal gönderdim. ikisi de katinaydı. ilk falında şaşırmıştım biraz ve fal olumluydu. ikinci fal ise olumsuzdu, üstelik benim yaşadığım şeyleri sanki karşı taraftaki yaşamış gibi anlatmış. tamamen çelişkili iki fal maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…