tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaşlar medyum selena'ya baktırıp falı çıkan oldu mu hiç? bugun formdan bir arkadasın falı çıkmış söyledi zaten,onun haricinde var mı başka?

off biri tam bildi der, biri sıradan :KK25:

Bende sıradandı,üstelik en sakin ve ücretinin arttığı dönem denedim.Copy paste değildi falım ama vasattı.
Ya zaten Fatima pekçok kişiye aynı falı yollamaktan sabıkalı değilmiydi, beraatmı etti anlamadım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende baktırdım bugun selenaya ve herkesten farklı şeyler söyledi bana,daha önce kimsenin söylemediği şeyler...hem olumlu hem olumusuz bir faldı.

hmm peki baktır der misin yani ecük fikir istesem ne dersin bana :44: gerçi o da gayfe bakmıyor yaa benim boynu bükük adamlı bi fincanım var arkadaş yorumlatacak bi insan bulamıyom iyi mi :KK9::KK9:

hmm peki baktır der misin yani ecük fikir istesem ne dersin bana :44: gerçi o da gayfe bakmıyor yaa benim boynu bükük adamlı bi fincanım var arkadaş yorumlatacak bi insan bulamıyom iyi mi :KK9::KK9:

cnm öyle bir baktıki iyi mi kötümü bişe diyemiyorum sordugum soru için olumlu yorum yaptı ama suanki durum için dedikleri benm bilmediği şeyler :KK14:
bu falı ancak eski sevgilime okutum cvpları ona sormam gerekir :S

Kacinci siradasn peri ben de selanaya attm.ilk sirada bekliyrm.guya baktrmycktk bi de:)

Seni gidi seniiiii :KK9::KK9: fal yorumu gelsin 1021 tövbe çekeriz yine ama bu kez çok kararlıyım bu son :KK9::KK9: tabağımdaki boynu bükük erkek çok kafama takıldı muhakkak birine yorumlatmalıydım :KK9::KK9: bu arada 4. sıradayım

Onu bende merak ettim ama kaç gündür biraz fazlaca açıldım sanırım beklesem mi biraz diyorum :KK31:

valla cok fazla bence 40 tl 50 tl vermek .. cok mu iyi biliyorda öyle bir rakam koyabilmis .. anlamiyorum bence bu kadari fazla efelenmek birzada mütevazi olunmali 20 tl bile abest gelmezdi ama 40 nedir ya

X