tellwe.com'da bakılan fallar!

Cnm bana özel mesaj yollamissin ama sitede yeni oldugum icin cevaplayamiyorum en az 25 kez forumda birseyler yazmaniz gerekli diye bir bildirim geldi.

evet, 25 yazı yazmış olman lazım. diğer başlıklarda dolan, yaz bi şeyler tamamla 25'i. ben de öyle yaptım geçenlerde :)

Kızlar prenses34 tellwedeki missladybird ün duvarına yazmış.mithat gülşahla çıkıyormuş yaa (( prensesle ayrılmışlar.. Derdime bak yaa tövbe tövbe:)

Ayol uzuldum vallahi. Duygu adisine ne oldu acaba?

Kizlar tellwe den tutan tek kelime olmamis, koskoca bir cop yigini. Bunca faldan yeminle cikan tek kelime yok. Sadece CrimsonLady nin vakti var, o hatundan cok hoslandim, bence o denenebilir.

Venusamber mesela anda cok basarili ama bana gelecek tutmadi. Yani bana sosyal, elleriyle yapilan bir meslegi olan biriyle olacaksin dedi ama gelen giden yok

bende 2 gün önce baktırdım venusambere anda cidden iyiydi,geleceğin çıkmamasına üzüldüm tarih vermeyi pek sewmem dedi bana ama sana tarıh falan vermişmiydi cnm?

Mithat de az değilmiş yeminlen bi duygu bi gülşah ((
Crimsonlady biraz fala ara veriyorum demiş,ben klothoyağmuru beğendim aslında,sen de denemişsindir muhakkak.ben bir de dünyanın parasını verip ruhaniye fal attım birkaç güne bakıcam diye mesaj atmış ama bana yapacağı yorumun tutup tutmayacağı birkaç haftaya belli olur,yakın zamanla ilgili birşey sordum.çıkarsa hemen yazarım buraya.ben yinede falaniyet hakkaniyet kahve,medyum hiper su falı diyorum:)

bende 2 gün önce baktırdım venusambere anda cidden iyiydi,geleceğin çıkmamasına üzüldüm tarih vermeyi pek sewmem dedi bana ama sana tarıh falan vermişmiydi cnm?

Vermemisti ama baktirali cok oldu.......bana baktigi ilk faldi, nerdeyse 1 yil oldu Yalan oldu bence Gelecegi kim tutturabiliyor ki zaten

SarayliHanim i unutumusum, hakkini yemeyeyim bu isi biliyor. Galen de ani iyi biliyor sanirim, ama gelecek tutmayacak gibi.

Klotho yu ben de begeniyorum. FalaNiyet birazcik pembe tablocu gibi geldi Fatima abla beni resmen bildigi seylerle soke etmisti, degisik bir hatun. Dedikleri de cikarsa dusup bayilirim.

Dedikleri tutarsa Ariana ve Seruven i kral ilan edicem

Kehriban bazen super nokta vuruslari yapiyor.

Hiper e hic baktirmadim, yorum yok

saraylıyada baktırdım cidden o da anda iyi,bu arada sen tavsiye ediyordun sanırım çingenefalcısevil bir kaç gündür sisteme giriyor,yakalayıp onamı yönelsek kallista hala kayıp

hipere baktımda su falı 30tl vay anam vay

Fatima ablamı unutmuşum yaa,onu da tek geçerim.bana söylediği şey olumsuzdu ama o kadar çatır çatır herşeyi artısıyla eksisiyle yazdı ki,hayranıyımdır kendisinin.resmen geçmişte yaşadığım şeyleri yazmış falıma.

hipere baktımda su falı 30tl vay anam vay

Bacım bana dediği çok özel birşey aynen dediği gibi çıktı.ama sabahtan fal atmayın çocukları uyuttuktan sonra geceleyin bakıyor ertesi sabahta falınızı okuyorsunuz ama tuttankamon öyle değil o gündüz de bakıyor.off şu aşk meşk iş çocuk vs. işlerinden dolayı falcıların özel hayatına kadar biliyoz artık yaa( :)

hadi yaa :) sen şimdi böyle diyorsun ya insanın fal baktırası geliyor haklısın valla falcılarla akraba olduk neredeyse :)

saraylıyada baktırdım cidden o da anda iyi,bu arada sen tavsiye ediyordun sanırım çingenefalcısevil bir kaç gündür sisteme giriyor,yakalayıp onamı yönelsek kallista hala kayıp

ben dün çingenesevile fal baktırdım bende nokta atışları oluyor bu kadının enerjimiz uyuyor sanırım ve kahve falı 3 tl denenebilir bence Vip+ olmadan baktırın derim ki cidden hislerine güvenirim onun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…