tekrarlayan 5 düşük sonrası genetik tüp bebek yaptırıp sonuç alan varmı?

Merhaba son durumunuz nedir bendr aynı şeyi yaşıyorum

Merhaba aynı gen homozigot son durumunuz nedir

Merhaba arkadaşlar benim durumda sizin gibi, bende 4 senelik evliyim ve benimde çocuğum yok. 4 düşüğüm var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sorunu bulunan var mı
merhaba aynı durumdayız son durumunuz nedir

Doguma kadar oksapat 0.6 kullandim. Saglikla bebeklerimi kucagima alabildim.
Bir defa mı vurundunuz 0.6 yı kendi kendi ne mi oldu gebelik yine kaç düşük olmuştu benim 3. Ye gebeydim Buda sağlıksız oldu kalp durdu yine kürtaj olacağım o kadar çaresizim ki

Bir defa mı vurundunuz 0.6 yı kendi kendi ne mi oldu gebelik yine kaç düşük olmuştu benim 3. Ye gebeydim Buda sağlıksız oldu kalp durdu yine kürtaj olacağım o kadar çaresizim ki
Kaçlık iğne kullanıyorsunuz? Bir kere iğneyi vurup 24 saat beklemek yerine 12 saatte 1 vurulması daha iyi diye okudum 12 saat sonra etkisi kalmıyor zannedersem Dr konuşun hamile kaldığınızda HCG ölçtürürken antifaktörXa testinde yaptırın kan sulandırıcının yetip yetmediğini ölçüyor

Evet onu duydum ama doktor bir kez yeterli dedi o testi yaptıracağım evet ama hemen çıkmıyormuş bizim burda bir aynı bulurmuş

O başka bir test trombofil paneli pıhtılaşmanız olup olmadığını gösteriyor 1 ay civarında çıkıyor sonuç benim dediğim antifaktörXa ilacın yetip yetmediğine bakılıyor

Çok geçmiş olsun canım
Seninde homozigot muydu kanda pıhtılaşma

Anladım canım, benimde attığım şekilde çıkmıştı test sonucum.. coraspirin ve iğne kullanman lazım dedi doktor bana
Evet bende iğne kulladım aspirin içmedim ama tüp bebek düşünüyorum pgt li bakalım artık hayırlı kısmet bende ikisini kullanacağım tutunursa

Evet bende iğne kulladım aspirin içmedim ama tüp bebek düşünüyorum pgt li bakalım artık hayırlı kısmet bende ikisini kullanacağım tutunursa
Ben ocakta transfer oldum, tüp bebekte iğne ve Aspirin vermesi doktor..
Gebeliğim tuttu ama kromozom.kaynakli mol.gebelik geçirdim maalesef kurtej oldum..
Kürtaj yapan doktorum kesinlikle senin aspirin ve iğne kullanman lazım dedi..
Bakalım bir sonraki transferde kullanacağım sanırım..
Bir kaç test daha istedi doktor onları da yaptırcam

Çok geçmiş olsun pgt Yaptırdınız mı

Sağol canım..
Yok normal tüp bebek dondurulmuşlar da o şekilde..
Kürtaj patalojide mol gebelik olduğunu öğrendik
Ben hem pgt hem ngs düşünüyorum kısmet olursa mol gebelik çok sıkıntılı çok geçmiş olsun bir daha yaşatmasın rabbim inşallah diğeri sağlıklıdır birde yaş kaç acaba

Ben hem pgt hem ngs düşünüyorum kısmet olursa mol gebelik çok sıkıntılı çok geçmiş olsun bir daha yaşatmasın rabbim inşallah diğeri sağlıklıdır birde yaş kaç acaba
nasip hersey canım, amiiinnnn
32 oldum şubatta ,
evet çok nadir gorunen bır gebelıkmıs .
ınsallah kalan mınnoşlarım saglıklıdır

nasip hersey canım, amiiinnnn
32 oldum şubatta ,
evet çok nadir gorunen bır gebelıkmıs .
ınsallah kalan mınnoşlarım saglıklıdır
Yaşın çok genç Bende martta 29 oldum yeni inşalllah olacak onları genetiğe yollarsın öyle transfer edersiniz inşallahh yaşayan çocuk var mı peki

Yaşın çok genç Bende martta 29 oldum yeni inşalllah olacak onları genetiğe yollarsın öyle transfer edersiniz inşallahh yaşayan çocuk var mı peki
yaşlarımız genç ınsallah saglıklı olanı buluruz :)
kalan embrıyolarımı genetıge gonderme konusunda doktorumla konuşacağım yanı rısklı bıraz donma çözme yapılacak cünkü, yanı o kadar para verip çöpe gıtme ıhtımalı de var ..
bakalaım hayırlısı ..
hiç çocugum yok canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…