Tekrar süt gelir mi

Bende o damlayı bıraktım işte zerre faydası olmadı başka bir taneye başladım umarım çözüm olur bir de topuklara elma yağı sür dediler denediniz mi siz?
Denemedim onu kızı yüzüstü yatırıp hareketi artırınca çocuk rahatlamaya başladı şimdi de gazlı zart zurt gidiyo ama öksürünce falan osuruyo yaşlı teyzeler gibi 😂😂

Biraz daha dayan büyüyünce inşallah toparlayacak hareket ettir yüzüstü yatsın ıkınır zaten atar öyle 🫠
Gece gece çok iyi geldi desteğin arkadaşım🥹 çok teşekkür ederim çok şükür ilk zamana göre düzene girdi de işte şu gaz kısmını atlatalım her şey daha güzel olacak inşallah 🤍🤗 tüm güzel günlerini sağlıkla görelim inşallah 🙏🏻

Gece gece çok iyi geldi desteğin arkadaşım🥹 çok teşekkür ederim çok şükür ilk zamana göre düzene girdi de işte şu gaz kısmını atlatalım her şey daha güzel olacak inşallah 🤍🤗 tüm güzel günlerini sağlıkla görelim inşallah 🙏🏻
İnsan bazen geçeceğini duymak istiyor değil mi 🥹 büyüyorlar o kadar da tatlılar ki. Bugün ilk defa yoğurt verdim ne ara büyüdü diyorum 🫠 onlar için de zor bebek olmak zamanla daha iyi olacaklar inşallah sağlıkla büyüsünler minnoşlarımız 🧿

İnsan bazen geçeceğini duymak istiyor değil mi 🥹 büyüyorlar o kadar da tatlılar ki. Bugün ilk defa yoğurt verdim ne ara büyüdü diyorum 🫠 onlar için de zor bebek olmak zamanla daha iyi olacaklar inşallah sağlıkla büyüsünler minnoşlarımız 🧿
Çok gece sabah pencereye bakıp gündüz olacak mı zaman geçecek mi diye ağladığım oldu, annem ve eşim geçecek yoluna girecek diyorlar ama sanki geçmeyecekte teselli veriyorlarmış gibi hissediyordum aynılarını yaşayıp atlatan anneden duymak bambaşka🥲
Ah inşallah bizde o günleri görürüz🤗 aminnn çok amin🙏🏻

Çok gece sabah pencereye bakıp gündüz olacak mı zaman geçecek mi diye ağladığım oldu, annem ve eşim geçecek yoluna girecek diyorlar ama sanki geçmeyecekte teselli veriyorlarmış gibi hissediyordum aynılarını yaşayıp atlatan anneden duymak bambaşka🥲
Ah inşallah bizde o günleri görürüz🤗 aminnn çok amin🙏🏻
Ah bilmez miyim bebitom ağlardı gazdan yorgun düşerdi elim ayağıma dolanır Allahım bu saatler neden geçmiyor da kızım rahatlamıyor uyumuyor derdim ağlardım… Şimdi de dönmeye çalışıyor aman düşecek korkusu var 😂 Annelik bir delilik cidden 🫠🫠

Şu yapılabilir sağıma devam edip dökersiniz bir aysa ilaç o sürede mama alır bebe. Sonra sağdığınız sütü vermeye devam edersiniz ilaç sonrası. Biberona alışmış olur büyük ihtimalle tamamen ama anne sütü de riskler geçince alabilir.
Biberona epeydir alışmış zaten. Emmiyor beni, sağıp veriyorum. Teşekkür ederim 🌸

X