Tek tüple hamile kalma şansı???

Amh ye bakıldı 2.8 çıktı ve başta hiç bir sotun yoktu 2.aşılamam yapılcakken parlak görmedi
Bu doktorlara da ifrit oluyorum. Belki yarısı psikolojik olan bu hamile kalma sürecinde bir de böyle ters konuşmuyorlar mı. Benim amh a baktılar 1.23 çıktı sanki çok çok kötü durumdaymışım bi konuştu devlet hastanesi doktorları. Aylarca ağladım belki. Sonra iyi bi dr buldum. Yuh dedi sana amh mı baktılar dedi. Regl in 2. Günü ultrasonla baktı ve yumurtlar çok iyi dedi hiç bişeyi takma olur istersen 10 tane çocuğun olur dedi. İçim umutla doldu. Şimdi sorunlar da olsa diyorum ki olacak üzülme illa ki olacak. Kürler yapıyorum sağlıklı besleniyorum. Kafein tüketme yumurta kalitesini bozuyormuş. Senin de ümidini kırmışlar ama sakın üzülme. Olacak ve buradan birbirimize yazacağız. Adetin ilk günü başlayıp 10 gün arı sütü bal polen ve çörek otu yağı iç. Kefir iç. Eşine keçiboynuzu özü içir. Paketli hiçbir ürün tüketme. Şekeri azaltabildiğin kadar azalt. Olacak sakın ümitsizliğe kapılma. Ümidini kıranlara da bi daha gitme.

Ben açıklama istedikçe bana mantıklı açıklama yapılmadı ve bende özel doktpra gittim ve büyütülcek bir şey yok dedi gayet iyi dedi tüp bebek tedavisi yapıldı 3 tane yerleştirildi ve yerleştirirken erkek faktörünün olduğunu söyledi ve yerleştiriken ben ağladım ve tabikide sonuç almadan adet oldum bir umut dedim beşki yerleşme kanamasıdır dedim ama malesef sonuç 0.1 çıktı eşim ürolojiye gitti spermler iyi ama sperm dnası bozuksa çocuk olmuyormuş ve tahlil verdi eşim aonuç bekliyoruz ve artık doktorlarada güvenrmiyorsun 1 yıldan beri devlet hastanesiydi özeldi üniversite hastnesiydi hep gittim ama hiç kimse ne doğru dürüst açıklama yapılıyor nede güzel bir şey diyorlar hakkımızda hayırlısı hakkını helal et çok uzun oldu

Aşk olsun olur mu hiç öyle şey bizi bizden başka kimse anlamaz. Eğer eşinde aıkıntı varsa ankarada kaan aydos var ikinci tüpe başlamadan gitmeni öneririm. O hasara falan bakıyo herşeye ve emodeks öneriyormuş günde iki tane ben eşime içiriyorum hem sperm kaliteaini de artırıyormuş. Bol dua et kalbini ferah tut. Dr ları bir aracı olarak gör. Emin ol herşey çok güzel olacak. Benim tek tüpüm kapalı çikolata kistim var ve buna ek eşimde sorun var ama olacak inanıyorum. O kür bu kür o dua bu dua biri etkili olacak

Aynen öle vallahi bizi bizden başka kimse anlamıyor bu arada o doktora gitti eşim Allahtan tüp bebeği yapan doktor ikincisini yapmadan o dokturu önerdi tahlil yaptırdı tahlil sonucu bekliyoruz bakalım her şey bizim için eşbet bir gün hayırlıso ve sağlıklı bir şekilde bebişlerimiz olcak hep iyi düşünmeye bakıyorum bazen düşünmemye çalışıyorum hayırlısı hakkımızda

Kizlar uzun zamandir yazmiyorum yaklasik 1 yil olacak bir mucize oldu kendi kendime asilamaya karar verdim bir ozel hastahanede asilama yaptirdim temmuzun 28. Inde bugun tam 14. Gunu evde otururken bir den seytan durttu gecenin ikisinde nobetci ecz bulfum test yaptim hani hicte umudum yok ama foktor 14. Gunu test yaptirirsi demisti aklima geldi sonuc pozitif ben soklardayim yarin foktora gidecegim..... allah isteyen herkeze versin rabbim hic umudum yoktu

Hayırlı olsun canım Rabbim devamını getirmeyi sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gözün aydın

Yaaa çok güzel maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim. Darısı başımıza

Amin herkesin gönlüne göre versin canım sen ne aşamadısın ve nediyorlar
Geç yazdım canım kusura bakma, benim rahim filmi ile tüplerimin birinin kapalı olduğu söylendi sonra laparoskopi ile bKmak lazım hidrosalpenk vAr dendi, ameliyat oldum, tek tüp çıkarıldı, rahmi temizledik polip vardı dedi dr ve diğer tüpü de açtık dedi, altınay bekleyin olmazsa gelin dedi,böyle işte haziranda oldum amelyatı ve ilk ay korunduk , bi ayda geçti olmadı.

Olur canım içini ferah tut her şeyin bir zamanı var demek kii kısmeti var inşallah da öbür aya kalırsın hayırlı haberini alırızz

Benimde eşimin sonuçlarıda temiz çıktı ne yapcaz artık bilmiyorum

Kizlar ayin 17 sinde bir agriyla beraber kanamam basladi acile gittim kan testi yaptirdim degerim 809 ve keseyi gorduk 3 gun sonra tekrar doktora gittigimde degerim 217. Di doktor dusuk yapiyorsun dedi ayin 21ydi...bugun gene kan testi verdim 678 cikti ne oldugunu anlamadik

Sizce ne oluyor kizlar boyle bir sey basiniza geldi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…