Tek tüple hamile kalma şansı???

bişey sorcam kızlar benm tek tüpüm kapalı olmasna rağmen doktorum klomen verdı deniycez dedı olmazsa laparaskopi olcaksın dedı sızce doğru bı işlem mi aklıma takılıyor.

Denemekde yarar var bir bildiği vardır doktorun hangi tüpün kapalı peki
Sağ tüpüm canım işlem görmüyor sıvı biriktiriyormus tutunmayı engellıyor. Solda bişey görmedi hsg cektırdıgım zaman sollada sansımız olabılır bekleyelım dedı 4 ay bekledım bu hafta gıttım hem hormon testlerım yapıldı hemde rahmıme bakıldı cok ıyı dedı testlerımde normal cıktı esımdede sorun yok cok sukur sol tüpümü dahamı güçlendiricek anlamadım ben

Şansını dene o zaman derim ama sol tarafta yumurtladığın zaman daha iyi yarar bence bende sağ tüpüm tıkalı özel bir hastaneye gittim bana klomen verdi ama yaramadı bir işe çünkü hsg ye falan bakılmadan klomen verdi adet olursan gel adet olmazsan hamilesin diye gönderdi ama sen şansını dene inşallah olur Hakkında hayırlı sağlıklı evlat nasip eder

kızlar merhaba bayadır yazamadım sıze. En son klomen kullandıgım ay 3mm kistim oluştu ve adetim gecıktı bunun üzerine artık yeter dedım ve bı prof a görunmem lazım dedım. Yeditepe üniversitesi hastanesinde PROF. DR. CEM FIÇICIOĞLU na muayeneye gittim. hsg testıme bakıp tek tüp işlem görmüyor 4 yıldır denemenıze ragmen gebelık olusamadıysa diğer tüpde zarar görmus olabılır hemen laparoskopiye girmen lazım dedı cuma gunu muayene oldum pazartesi amelıyata gırdım ve doktorun demesı gıbı sağ tıkalı sıvı bırıktırıyor solda fonksiyonunu yitirmiş bunun üzerine sağ tüpüm tamamen bağlandı dıgerınının zararı olmadıgı ıcın acık kaldı ve ılk adet dönemınde tüp bebek tedavısıne baslıyorum doktorum yuzde 70-75 sansım oldugunu söyledı tüp bebekte cok mutluyum
Doktorunuzu cok ıyı seçin lütfen yanlıs tedavılerle bosuna oyalanmayın ben hala eski doktoruma gitseydım klomenle devam edıcek ve catlatma ıgnelerını vurup yumurta rezervımı bozucaktı . bı profa görunmekte fayda var allah bu sure ıcınde herkeze sabır versın

Çok geçmiş olsun canım aynen doktor çok ama çok önemli hakkında hayırlısı olsun bende dün aşılama yaptırdım bakalım Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Oh oh topicdeki hamile arkadaş sayısında artış var. Maşallah kızlar Allah hayırla sağlıkla sıhhatle zamanında kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Darısı başımıza

Son durumun nedir canım merak ettim benim de durumum aynı
İkinci aşılamada olumsuz doktor yumurtalıklarını parlak görmüyorum dedi ve bende doktordan net cevap alamayınca özel bir doktora gittim o doktorda çok önemli bir şeyiniz yok dedi eşinden de kaynaklana bilir dedi sonra iki kere aşılama yaptırmışsın dedi 3.cüye gerek yok tüp bebek tedavisi uygulucaz dedi tüp bebek tedavisi yaptırdım 10 yumurta topladılar 10 yumurtadan 3 tane olgunlaşmış hatta bir tanesi tam olgubinlaşmadığı için 3 tane koydular tabi 3 de tutmadı sonuç öğrenmeden regli oldum yerleşme kanaması diye umut ettim ama değilmiş sonuö 0.1 çıktı malesef eşim bu sefer ürolojiye gitti spermler güzel ama sperm dnası diye bir şey varmış eğer o bozuksa çocuk olmuyormuş tahlil verdik sonucu bekliyoruz

Anladım canım inşallah gönlüne göre olur her şey,teşekkür ederim cevaplasığın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…