Tek tüple hamile kalma şansı???

Dun tekrar kan testi yapildi bu sefer 328 di ve doktor kurtaja aldi bide tupu temizledi zaten tek tupum var onuda kaybetmekten cok korkuyordum... nasip degilmis
Hiç üzülme korkma tüpler gitsede tüp bebek olur. Herşeyin bi çaresi var. Tutunamamışsa da illa ki sağlıksızdır. Rabbim bize de nasip edecek sadece bekliyoruz. İnşallah olacak en kısa zamanda hiç üzülme

30.000 binde bir gorulen bir seymis benim ki hem normal gebelik hemde dis gebelik gecirmisim patoloji sonucunda cikti..yani ikizmis ondan dolayi degerler hep oynamis...

30.000 binde bir gorulen bir seymis benim ki hem normal gebelik hemde dis gebelik gecirmisim patoloji sonucunda cikti..yani ikizmis ondan dolayi degerler hep oynamis...
Vay be daha neler duyacağız. Neyse sen iyisin ya ve hamile kalabiliyorsun ya önemli olan o tekrar olur.

Bu konuyu açmışsınız ama gördüğüm kadarıyla hamilesiniz Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin nasıl hamile kaldınız benim sol tüpüm hidrosalpenks nedeniyle bağlandı sağ tüpüm gayet sağlıklıymış

Teşekkürler biz tüp bebek yaptırdık inşallah sizlerin de en kısa zamanda hayırla sağlıkla olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…