Tek tüple hamile kalma şansı???

Arıyosun gazi hastanesini durumunu anlat sonuçlarım elim şu hocadan randevu almak istiyorum diyosun veriyorlar ama tüp bebek merkezine gidin ilk başta derse hayır de ben doktorla görüşmek istiyorum de 120 tl ödüyosun prof olduğu için tahliller falan hepsi o ücretin içinde oluyor doktor bakıyo sonuçlarınada bakar benim sonuçlarımada baktı çünki cd falan varsa onuda götür yanında doktorun ismi nuray bozkurt
Çok teşekkürler. İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız. Bebişimizlerimize kavuşuruz

Arkadaslar benimde adet olacagim zaman yada kasigim agridiginda hep sol kasigim agriyor sag tupum kapali olabilir mi sizinde oluyor mu kafama takildi bilem cevaplarsa sevinirim bilmiyorum tupum kapali mi degil mi

Arkadaslar benimde adet olacagim zaman yada kasigim agridiginda hep sol kasigim agriyor sag tupum kapali olabilir mi sizinde oluyor mu kafama takildi bilem cevaplarsa sevinirim bilmiyorum tupum kapali mi degil mi
Yok canım onunla ilgisi yok mesela benim sağ ağrıyo sağ kapalı çünkü o tarafta kist var. Bi doktora görün derim aklında kalmaması için yine de.

Kist filan yok ultrasonla bakildi hormon testide yaptirdim ama insan bi dusunuyo ne biliyim sagol canim

buna doktor karar verebılır ama kendı durumumdan yola cıkarak sunu dıyebılırım bende gecen hafta sag tupumde hafıf yapısıklı oldugunu ogrendım ve buzamana kadar adet ve yumurtlama gunu dahıl cogu zamn soldan agrı cekıyorum sag taraf ta pek agrı hıssetmıyorum

buna doktor karar verebılır ama kendı durumumdan yola cıkarak sunu dıyebılırım bende gecen hafta sag tupumde hafıf yapısıklı oldugunu ogrendım ve buzamana kadar adet ve yumurtlama gunu dahıl cogu zamn soldan agrı cekıyorum sag taraf ta pek agrı hıssetmıyorum

Cok tesekkur ederim en iyisi bunu doktora soyleyim

X