Tek Tüple 16 ay sonra hamileyim

canım benim ya siteye sık giremediğimden ancak gördüm ve inanılmaz mutlu oldum....demekki Allah'tan umut kesilmezmiş...imkansız diye bişey yok...

umarım sağlıklı bir gebelik geçirirsin....

canı gönülden tebrikler canım arkadaşım...

canım benım gozunaydın Allah ısteyınce olmaz dıye bısey olmuyo ıste MEVLAM tamamına erdırsın ınsallah darısı tum ısteyenlereeehihoyyyt

canım senin ne kadar istediğini biliyordum Rabbim yüzüne baktı meleğini yolladı sana... Rabbim bizlerede nasip eylesin bu duyguyu...

esrako arkadaşım ne kadar istediğini ve tatile gittiğinde bile yaşadığın talihsizliği okumuştum ne mutlu sanaki Rabbim bebişini çok bekletmeden hasretini dindirdi darısı bizlere inşallah şimdi dua etme sırası sende bekleme sırasıda bizde Allah tamamına erdirsin arkadaşım canı gönülden tebrik ediyorum

tebrikler canım ya,ne güzel,babanda ne bilsin güzelim ama tepkisi güzel olmuş heheh

sudenaz çok tesekkurlerr.
aylarca dert ortagı seklinde yazıstıgım arkadaslarımın tebrikelri benim için daha bir ozel oluyor. darısı en kısa zamanda basına insalah.

canım senin ne kadar istediğini biliyordum Rabbim yüzüne baktı meleğini yolladı sana... Rabbim bizlerede nasip eylesin bu duyguyu...

sultan sanada çok çok tsk ederim. dualarım sizinle gercekten dua ediyorum allah isteyen herkese ve kadınlar klubundeki tum isteyen arkadaslarıma diye..

bensenb nasılda hatırlıyorsun. çok dogru marmarisa gider gitmez agustos ayında dr a gitmistim. kistlerim dolmustu bir aylık klomen sonucu nası yıkılmıstım sonu guzel olunca hersey unutuluyor derler aynen oyle duygular içindeyim

tebrikler canım ya,ne güzel,babanda ne bilsin güzelim ama tepkisi güzel olmuş heheh

beyaz sonra babam sonra baktı makaraya aldık ben saka olsun diye oyle soyledim canım biliyorum heralde uzuntuden aglamadıgın falan dedi :) yaslılık iste alem oluyorlar:))

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

güzel arkadaşım benim
hayırlı olsun hamileliğin ve bebeğin a.s.
eee Rabbim OL deyince oluverir
imkansız diye birşey yoktur, Takdir onun
ne güzel ki sanada verdi emanetini
sağlıklı hayırlı bir hamilelik, doğum ve evlat diliyorum sana
dualarında bizleri unutma canım
Tebrikler kaydirigubbakcemile5

hayırlı uğurlu olsun.. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almanı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…