Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Ben de opu işlemi yaptıracağım yakında, git gel yapıyorum anlayacağın 😊
Benim de kaybımdan sonraki ilk opularım baya başarısız geçmişti sonra toparladı vücut, o kadar tedavi ve üzüntü, hayal kırıklığı sonrası üretim de iyi olmuyor sanırım ama geçiyor, senin de önümüzdeki aylar çok verimli geçecektir eminim ❤️ Şimdi özgürlüğün tadını çıkar çok abartmadan 😀
Biraz abartmışım dün baş ağrısı İle kalktım 😊Bugün ise kahve ve yeşil çaydan başka birşey içmedim 😂
Canım iyi oldu ertelediğim, istemiyordu canım. Sen de öyle yap.İçinden geliyorsa başla tekrar 💜❤️Öpüyorum 😘

Kızlar sizlerin fikirleri önemli benim için Memorial histeroskopi polip
ameliyatını şimdi ayarladı Bugün karar vermem gerekiyor Benim yerimde olsaydınız mozaik embriyo ile transfer olur muydunuz ? Gönül hanım transfer öneriyor Yoksa tekrar opu dener miydiniz? Mantığım tekrar dene diyor Ama kalbim hemen ol ameliyatı öbür ay transfer ol diyor
Bende 5.gun embriyosunu çok zor yakalıyoruz, buna rağmen tekrardan bir opu dusunulebilir..ama sizin tedavi gecmisinizi hiç bilmiyorum, 5.gun embriyonuz sıklıkla oluyor ise opu ya devam. Sonra bu yakaladiginiz embriyoyu sonra da değerlendirebilirsiniz..Allah hayırlı kararlar vermenizi nasip etsin..

A AnnelikUmudu canım test günün bugün müydü? Nasıl gidiyor günler?
Selamlar, oglen 14:30 gibi hastaneye gittim. Online sistemine henuz dustu ki sende yazmissin :) :) 86.97 cikmis. Ilaclar aynen devam, 2 gun sonrasina yine test.
Lekelenmeler disinda tek belirtim istah kapanmasi. Yemek yemek icin yada karnim aciktigi icin yiyorum.

A AnnelikUmudu canım tebrikler , harika bir haber. Sağlıkla ilerler inşallah :halay::anneadayı::KK200::anne:
Tesekkur ederim canim. Doktorum 2 gun sonra yine bakacagiz dedi, ilaclara devam. Benim ayak suruklemelerim meshurdur. Bos bir yere girerim, aninda dolar. Buradan da testler icin ayaklarimi surukluyorum, sirayla gelsin guzel haberler tum OPU ve testlerden :)

Selamlar, oglen 14:30 gibi hastaneye gittim. Online sistemine henuz dustu ki sende yazmissin :) :) 86.97 cikmis. Ilaclar aynen devam, 2 gun sonrasina yine test.
Lekelenmeler disinda tek belirtim istah kapanmasi. Yemek yemek icin yada karnim aciktigi icin yiyorum.
Canım benim, sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağına al, sağlıkla mutlulukla büyüsün inşAllah. Çok emek verdin bitanem, çok şükür emeklerin boşa gitmedi. Bizlere de umut oldun. Eşini de seni de tebrik ederim. 🧿🧿🧿

Canım benim, sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağına al, sağlıkla mutlulukla büyüsün inşAllah. Çok emek verdin bitanem, çok şükür emeklerin boşa gitmedi. Bizlere de umut oldun. Eşini de seni de tebrik ederim. 🧿🧿🧿
Canim benim cok cok tesekkur ederim. Umarim boyle devam eder. 2 gun sonra ve 4 gun sonra da pozitif haberlerle gelirim umarim. Darisi kisa zamanda basina olsun :)

Oolleeey ne güzel haber! 🎈🧿
Sen güzel beslenmeye devam et annesi. Normal öğün ye, zaten şu an neye ihtiyacı varsa kanından alıyo miniko.
Kocaman sarıldım 🌺

Oolleeey ne güzel haber! 🎈🧿
Sen güzel beslenmeye devam et annesi. Normal öğün ye, zaten şu an neye ihtiyacı varsa kanından alıyo miniko.
Kocaman sarıldım 🌺
Cok cok tesekkur ederim canim :) Ben de sariliyorum buradan. Buarada en kucuk kedim iyice benimle paralel takilmaya basladi. 1 saniye ayrilmiyor yanimdan. Surekli dipdibeyiz. O yuzden beraber sariliyoruz sana :)

Tebrik ederim, cok sevindim. Lekelenme bende de oldu 6. Gün. Umarım sağlıkla ve neşe içinde devam eder hamileliliğiniz :))

Kızlar ya saizen diye bi iğne kullanan oldu mu? Bu sefer regle 1 hafta kala 2 güne 1 şeklinde başlayalım dedi. Yumurta kalitesi, büyümesi için kullanacağım.
Heyooo ben geldimmmm saizen bir büyüme hormonu iğnesi yumurta toplanana kadar kullanıyorsun kaliteye inanılmaz etkisi var bizzat kullandım en kaliteli yumurtalarım toplandı ve hepsi blast oldu 3 tane ama maalesef genetikten sağlıksız geldiler be transfer olamadım

X