Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Ctesi yada Pazar yapayım bari testi o zaman :) 5. gun embriyosu sonucta ama silik cikarsa cok uzulurum.

Ctesi yada Pazar yapayım bari testi o zaman :) 5. gun embriyosu sonucta ama silik cikarsa cok uzulurum.
Yapma canım. Transfer öncesi yapılan ilaç ve iğnelerin etkisi devam edebiliyor. Bu da yalancı pozitif test sonucu verebiliyor. Ve tüm bekleme süresinin büyüsünü de bozuyor. Yalancı pozitif görüp kanda negatif alan da çok var. Bence bu süreci tadını çıkara çıkara yaşa. Sadece kan testi ver derim. İki transferimden birinde hiç idrar testi yapmamıştım. Ve kan testiyle öğrenmek, o sonucu beklemek, pozitifi görmek falan Çok bambaşka bir heyecandı. Diğerinde testi yaptım. Pozitifi her idrar testinde gördüm. Kanda gördüğümde o sadece kan testi verdiğim heyecan yoktu. Bence sakin sakin bekle. Sen bilirsin tabii

Bu cevabi gec gordum :) Bu sabah predictor erken test yaptim, ikinci cizgi gorundu :)
Fotosunu cekip kardesime atmak istedim ama masanin ustunde duran teste birisi patiyi patlatip yatagin altina firlatti.

Bu cevabi gec gordum :) Bu sabah predictor erken test yaptim, ikinci cizgi gorundu :)
Fotosunu cekip kardesime atmak istedim ama masanin ustunde duran teste birisi patiyi patlatip yatagin altina firlatti.
Canım bu çok güzel bir haber. Çok ama çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, miniğimiz hepimize şans getirsin

Tebrikler çok sevindim. İnşallah böyle ilerler. Bu arada prediktör çok hassas ve pahalı bir test. Eğer kan vermeden tekrar bir şey dürter de yapmak isterseniz kaset test alın :)

Cok guzel bir haber ,masallah..Cook sevindim,hayirli uğurlu olsun inşallah.. Rabbım sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin minnakinizi

Maşallah ne güzel ne motive edici bir haber kese kalp atışı derken minnakinizi sağlıkla kucağınıza almanız nasip olsun inşallah ayrica hakikat ardı arkasına muhtesem haberler geliyor..

Dün diyecektim ‘seninki garanti gibi bi şey şimdi bile yapsan çıkar Pazar’ı bekleme’ diye ama kafa karıştırmayım diye susmuştum çok çok tebrikler, eşinin de senin de gözün aydın

Maşallah ne güzel ne motive edici bir haber kese kalp atışı derken minnakinizi sağlıkla kucağınıza almanız nasip olsun inşallah ayrica hakikat ardı arkasına muhtesem haberler geliyor..
Cok tesekkurler, ptesi kan verip bakacagiz degere. guzel haberler getirmeyi umuyorum. bu baslik pozitif tatli insanlarla dolu, umarim ardi arkasi kesilmeden gelir herkesten guzel haberler :)

Dün diyecektim ‘seninki garanti gibi bi şey şimdi bile yapsan çıkar Pazar’ı bekleme’ diye ama kafa karıştırmayım diye susmuştum çok çok tebrikler, eşinin de senin de gözün aydın
cok tesekkur ederim :) umarim devami da gelir.
sabah yuruyusu yapiyoruz, eczane onunden gecerken alayim dedim.

Kızlar ben de adet oldum dün.Yarın için randevu almıştım ama hiç gidesim yok.İlk kez böyle oluyor.Tedaviye gitmek istemedim.Doktora yazdım olur dedi.Bilmiyorum, biraz duygusalım .Azıcık da psikolojik olarak düştüm.Kilo ver demişti veremedim. Canım cidden gitmek istemedi.Duygusal olarak yorgun hissediyorum.
Diğer ay geleyim dedim doktora.Tamam dedi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…