Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Üst solunum yollarındaki mikrobu ciğerlere indirebiliyor anestezi, o nedenle gripken olmuyor bu işler ne yaxık ki
Ben opularda sadece koldan alıyordum anesteziyi o yüzden pek alaka kuramamistim canım. Kürtaja o kadar ağlayarak girdim ki bana ne yapıldığını hiç hatırlamıyorum, belki onda ağızdan verilmiştir

Anladım canım, bir an evvel sağlıkla olsan da bitse gerçekten

O zaman iki üç güne bişeyin kalmaz, işlemini de yaptırırsın bitanem. Allah yardımcın olsun

Ben opularda sadece koldan alıyordum anesteziyi o yüzden pek alaka kuramamistim canım. Kürtaja o kadar ağlayarak girdim ki bana ne yapıldığını hiç hatırlamıyorum, belki onda ağızdan verilmiştir
Ah canım.. geçsin de bi daha gelmesin o mutsuz günler. Ben hiç hatırlamıyorum çünkü o kadar çok işlem gördüm ki karman çorman kafam

Evet antiaging icin kullaniliyor. Disaridan gelen toksinlere karsi hucreleri koruyor ki vucutta gozle gorulebilen buyuklukteki tek hucre kadin yumurtasi malum. Onlari toksinlerden koruyor. Kansere karsi kullanimi yeni duydum. Benim hekimimde kullaniyormus, hatta yasli annesine de kullandiriyormus.
Turkiye'de cok pahali. 60 tanesine 400 lira verdim 2 ay once. Amerika'dan bir arkadasim 9-10 Dolara bir kutu getirdi icinde 350 tane var.

Eklemeyi unuttum Fairytale2 . Ne kadar erken baslarsan o kadar iyi. En optimumu tedaviden 2 ay once.

Gunseli Hoca cok sefkatli ve ozenli takip ediyor. Hafif leke olsa fotosunu cekip whtasapina attim, hemen yanit verip cagirir. Muayenelerimde uzun surer herseyi anlatir. Lab'i cok cok iyi.
Yazin gelirseniz haber verin lutfen :)
Evet bant oydu ama bu sabah gittim bant yerine hap verdi. Ayrica diyetisyene de gittim hastanede cunku vucudumda yag artisi var. Diyetisyende fertilite tedavisine uygun bir diyet verdi.

Umarım tüm bu emeklerimizin sonu güzel olur.Ben cidden umutluyum bu kez sizin için Mutlaka haber veririm yazın. Belki sizin bebiş gelmek üzere olur yaza

Negatif olunca test sonucum doktor Çarşamba gününe yapalım dedi kürtajı.İyi oldu bir an evvel olacak olmam. Daha iyiyim, ilk günler epey üzülmüştüm ama geçiyormuş zamanla.Sizinle de dertleşmek çok iyi oldu. Önümüzdeki maçlara bakacağız artık

Önümüzdeki maçları alacağız insAllah bitanem.

Kansere karşı koruyuculuğu son çalışmalarda yer alıyormuş, doktor bilgisi. Ama gerçekten çok pahalı bana da eşim yeni aldı, melatonina ismi 60 kapsül 300 TL. Amerika’dan ilaç ve kozmetik ürünleri getiren sağlam bi site var olmazsa bitince ben de ordan alırım.
İlk kez dün gece içtim yani tedavi öncesi başlamış oldum ama yatağa zor gittim

Ben de o markayi kullandim. 3-4 gun once bitti, Amerika'dan gelene basladim. Ama Melatonina cok iyi bir marka, guvenle kullanabilirsiniz.
Ne kadar erken baslarsan kardir.

Kızlar merhaba, ben de genetikli deneyeceğim önümüzdeki dönem. Melatonina’yı ben uyku kalitem için kullanıyordum sonra tüp bebek için bıraktım Yalnız ilk kullandığım ay aşırı kanamaya sebep olmuştu.

tüp bebek için yeniden başlarsınız artık. Bu arada kanama yapması ne ilginç, ben daha yeni başladım dikkat edeceğim bakalım bende de olacak mı aşırı kanama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…