Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Cok sevindim🥰🥰🥰 kac tane gondermistin ngsye darisi bize olsun insallah 🥰🥰🥰🤲🏻 Transferin ne zaman
Çok teşekkür ederim isnallah sizde tek tek güzel haberler alırsınız. Adetim olduğu zamab transferim inşallah Aralık ayına kısmetse. 3 embriyomu göndermiştim 6AA onlar gitti
Geride dondurduklarim var hepsini maddi açıdan gonderemedim

Sanirim Jinemed tavsiyesini ayni kisiden aldik :) Kendisine ne kadar tesekkur etsem az. Bende de bu ay 1 saglikli ngs'den gecen embriyo geldi. Tavsiyesine uydum ve cok memnun kaldim. Ayni yerde denemelere devam. Gunseli Hoca inanilmaz sefkatli ve dogru bir hekim.Tabiki Lab de cok iyi.
Canım ben kürtajı olayım, ilk fırsatta işimi de ayarlayayıp gitmek istiyorum. Orada mutlaka denemek istiyorum. Yaz başı benim düşüncem. Yazın birkaç ay üst üste havuzlama da yaptırabilirim. Çünkü iş dolayısıyla yaza kadar İstanbul'da bulunmam zor olacak. Burada takip ettirsem bile oradaki hoca ile birebir çalışamamak ve yolculukta zor olacak. Yaza kadar belki İzmir'de pgt'ye gönderen İzmir Ekonomi Ünv. Medikal Park'ta karar kılabilirim. Kürtajı olayım da bakacağız artık. Hepimizin sonu güzel olsun. Size de bol şans, sizin transfer daha yakın :KK200::halay:. Bant dediğiniz climera forte değil mi?

Kızlar biliyorsunuz yarın kürtaj olacaktım.2 gündür boğaz ağrım var ve burnum akıyor. Aneztezi almak sakıncalıymış grip iken diye okuyup doktoruma yazınca covid testi yaptır dedi.Bir saat önce verdim testi.Yarın sabah çıkacakmış sonuç ama negatif bile olsa , gripken olmaz anestezi alamazsın dedi.Yarın 9+0’ım, boş gebelik.Acaba kürtajı ötelemek sıkıntı doğurur mu?Kürtaj olacağım diye iğneleri , fitillerimi de bırakmıştım.Kanamam başlarsa bugünlerde ne yapacağım bilmiyorum, yeniden iğne yapıp fitil koyacağım bugün.Umarım kanamam gelmez bu sırada.Ayy hepsi üstüste mi gelir Ya 😣😞Valla bunaldım.

Bitanem neden anestezi olmuyor ki acaba? Senin için bir risk mi var acaba? Biran önce toplamaya çalış o zaman, psikolojik yükü de fazla çünkü. Hiç bilmediğim bir konu olduğu için birşey de diyemiyorum bitanem. Allah yardımcın olsun, senin için en hayırlısı nasılsa öyle olsun canım benim 🙏💜

Bitanem neden anestezi olmuyor ki acaba? Senin için bir risk mi var acaba? Biran önce toplamaya çalış o zaman, psikolojik yükü de fazla çünkü. Hiç bilmediğim bir konu olduğu için birşey de diyemiyorum bitanem. Allah yardımcın olsun, senin için en hayırlısı nasılsa öyle olsun canım benim 🙏💜
Üst solunum yollarındaki mikrobu ciğerlere indirebiliyor anestezi, o nedenle gripken olmuyor bu işler ne yaxık ki

Kızlar biliyorsunuz yarın kürtaj olacaktım.2 gündür boğaz ağrım var ve burnum akıyor. Aneztezi almak sakıncalıymış grip iken diye okuyup doktoruma yazınca covid testi yaptır dedi.Bir saat önce verdim testi.Yarın sabah çıkacakmış sonuç ama negatif bile olsa , gripken olmaz anestezi alamazsın dedi.Yarın 9+0’ım, boş gebelik.Acaba kürtajı ötelemek sıkıntı doğurur mu?Kürtaj olacağım diye iğneleri , fitillerimi de bırakmıştım.Kanamam başlarsa bugünlerde ne yapacağım bilmiyorum, yeniden iğne yapıp fitil koyacağım bugün.Umarım kanamam gelmez bu sırada.Ayy hepsi üstüste mi gelir Ya 😣😞Valla bunaldım.
Can sıkıcı olsa da Allah daha beterinden saklasın diyelim yine de, çok geçmiş olsun inşallah covid değilsindir. Bu arada Sen ne iğnesi kullanıyorsun ki hala? Kendiliğinden düşmesinden mi korkuyorsun kanama gelmez umarım derken?

Can sıkıcı olsa da Allah daha beterinden saklasın diyelim yine de, çok geçmiş olsun inşallah covid değilsindir. Bu arada Sen ne iğnesi kullanıyorsun ki hala? Kendiliğinden düşmesinden mi korkuyorsun kanama gelmez umarım derken?
Doktor ilaçlara ve iğnelere devam et dedi.Bence kendiliğinden düşmesini engellemek için dedi sanki. Bir arkadaş boş gebeliğinde çok aşırı bir kanama geçirmiş, acile zor yetişmiş. Kanama miktarı abartılı çokmuş. Ben prolutex ve fitil kullanmaya devam ediyordum ama 2-3 gecedir onları da salladım.

Çıkmış test sonucum.Çok şükür covid değilim. Doktor covid pozitif olsaydım zaten kendilerini riske atmamak için yapmayacağını söyledi.Ama gripken de anestezi almak iyi değil dedi.Solunum ile alakalı olabilir. Yarın negatif çıktığını söyleyeceğim.Birkaç güne yapar inşallah gribim geçince.

Doktor ilaçlara ve iğnelere devam et dedi.Bence kendiliğinden düşmesini engellemek için dedi sanki. Bir arkadaş boş gebeliğinde çok aşırı bir kanama geçirmiş, acile zor yetişmiş. Kanama miktarı abartılı çokmuş. Ben prolutex ve fitil kullanmaya devam ediyordum ama 2-3 gecedir onları da salladım.
Çok ilginç olmuş devam ettirmesi, acaba sonradan oluşabilir diye mi devam ettirdi boş gebelik deyince aklıma takıldı şimdi. Kalp durması zannediyordum senin durumunu da. Başka doktora gittin değil mi bu süreçte, gitmediysen mutlaka git kürtajdan önce.

Çok ilginç olmuş devam ettirmesi, acaba sonradan oluşabilir diye mi devam ettirdi boş gebelik deyince aklıma takıldı şimdi. Kalp durması zannediyordum senin durumunu da. Başka doktora gittin değil mi bu süreçte, gitmediysen mutlaka git kürtajdan önce.
Canım gittim.Kese çok güzeldi ama embriyo yoktu maalesef 😣Ben 5+4’te gittiğimde kese için doktor içinde minicik durduğunu ama çok küçük olduğunu söylemişti.Sonra 7+5’te keseyi gördü ve fetüsü göremedi.Epey bir baktıktan sonra evet gördüm dedi ama kalbi atmıyor dedi.Ben de öyle deyince kalbinin durduğunu düşündüm. Sonra 8+4’te başka bir doktora gittim.Hiç fetüs yoktu kesenin içinde.Bu doktorda kürtaj olabilirsin dedi. Zaten olsa ultrasonda o kadar aramaya gerek kalmadan hemen görünüyormuş ve kalp atışı belli oluyormuş.Benim boş gebelikti galiba. Neyse zaten son 3 gündür hiç dikkat etmedim ilaçlara ve bugün de kendimi halsiz hissedince tylol hot içtim. Bir an evvel kürtaj olup önüme bakmak istiyorum artık.

X