Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya oda okuyorsa sayı fazla olacak
Eeee nereye kadar beklicez.sayinin fazla olması sorun değil az olmasın ben dedimya 4 kez okudum illaki fazla okuduğum olmuştur.az okumadım eminim ama fazzla olmuştur.cok şükür bir sorunda yaşamadım rabbim bana nasip eyledi.

Öyle yapıcaz mecbur artık

Ben bu grubu yeni gördüm. Uzun zmanadır bende tefriciye okumak istiyodum ama bitiremem diye başlayamadım. Grubu okuduğum kadarı ile bir arkadaş eksik kaldı sanırım. Eğer sizede uyarsa bende katılmak isterim.

Ben duamı bitirdim kızlar.fatma hanım rabbim gonlundeki sana hayırlı eylesin.tes vakitte tüm sorunlar çözülsün yollar açılsın.rabbim kabul eylesin
Ağzınıza sağlık sizinde bende bitirdim bu arada okumayı.@sev9 arkadaşımızın Hacet namazını kıldım.Akşamda sizin için kılıcam inşallah adınızı ve nasıl dua etmemi isterseniz yazarsanız sevinirim

Ben bu grubu yeni gördüm. Uzun zmanadır bende tefriciye okumak istiyodum ama bitiremem diye başlayamadım. Grubu okuduğum kadarı ile bir arkadaş eksik kaldı sanırım. Eğer sizede uyarsa bende katılmak isterim.
Bana uyar farketmez önemli olan kimseyi yarıda bırakmadan tamamlamak

Arkadaşı bir gün beklemeye karar verdik ses çıkmazsa sizi dahil ederiz

Sizin duaniz bitmeden baslicakmiyiz sev9 arkadasinkine.benim ismim semra tüp hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak için okumanızı istiyorum ben

Sizin duaniz bitmeden baslicakmiyiz sev9 arkadasinkine.benim ismim semra tüp hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak için okumanızı istiyorum ben
Yok onun tefriciye okunmasına başlamadık.Dua okumam bittiği için vakit varken kılayım dedim.Sizin okunmalarda regl olursam kılamam şimdi vakit buldukça kılayım dedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…