Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@kunfe

yaptırdım canım saglıkçıyım ben değerim çok iyi çıktı doktor 30 yaşında bu değeri bekleriz çok iyi dedi.tahmini menapoz yaşım 52 çıktı.Vakit var ama insan doğurup büyütmek istiyor biran önce.Birde sevgilim bebek için mama önlüğü şapka emzik filan almıştı kuzum kullanacak bunları diye dolabımda duruyor.Çok üzüyor o eşyalar beni.Beşiktaydı sevgilim mama önlüğünde yavru kartal yazıyor.
Yaa tezz vakitte kullanmak nasip olsun inşallah amh iyiyse ki zaten sağlıkçısın gönlünü ferah tut çocuk konusunda. Ama bir an önce olsun da büyütsün istiyo insan konusuna katılıyorum Allah anneliği bizden esirgemesin mahrum bırakmasın hemen çözülsün konunuz tek engel aile mi seni biliyorlar mı

Yaa tezz vakitte kullanmak nasip olsun inşallah amh iyiyse ki zaten sağlıkçısın gönlünü ferah tut çocuk konusunda. Ama bir an önce olsun da büyütsün istiyo insan konusuna katılıyorum Allah anneliği bizden esirgemesin mahrum bırakmasın hemen çözülsün konunuz tek engel aile mi seni biliyorlar mı
Biliyorlar tanıştık zalım kaynanayla🙈çok sevimsiz bir kadın zaten çocukluktan beri evlat ayıran bir anne sevgilimi de dışlamış şimdi beni dışlıyor

Biliyorlar tanıştık zalım kaynanayla🙈çok sevimsiz bir kadın zaten çocukluktan beri evlat ayıran bir anne sevgilimi de dışlamış şimdi beni dışlıyor
Sadece yaş mı tek sorun ya 🥺 Abla ikna etmek için dualar da vardı bi de Ya Selam çek her gün evlenmek isteyenlere öneriliyodu. Bi de bi hoca dua yazıyo Instagram üzerinden denk geldim koruma duaları kısmet açıklığı evlilik gibi konularda sadece dua yazıp okuman için de öneri de bulunuyo. İstersen kullanıcı adını paylaşırım ona da danış belki ikinize bi dua yazar taşırsınız engeller aşılır ya da okunacak dua önerir

Sadece yaş mı tek sorun ya 🥺 Abla ikna etmek için dualar da vardı bi de Ya Selam çek her gün evlenmek isteyenlere öneriliyodu. Bi de bi hoca dua yazıyo Instagram üzerinden denk geldim koruma duaları kısmet açıklığı evlilik gibi konularda sadece dua yazıp okuman için de öneri de bulunuyo. İstersen kullanıcı adını paylaşırım ona da danış belki ikinize bi dua yazar taşırsınız engeller aşılır ya da okunacak dua önerir
Çok sevinirim paylaş bende bir danışırım.Tek sorun yaş değil ben daha önce bir evlilik yaptım çocuğum yok.Sevgilim söylemiyor ama bunları sorun ediyorlar demek ki.Çocuk yılardır dil döküyor.Ben başkasıyla asla evlenmiycem diyor.Şuan ailesiyle mesafeli telefonlarını bile açmıyor.Onlar diretiyor biz diretiyoruz

Çok sevinirim paylaş bende bir danışırım.Tek sorun yaş değil ben daha önce bir evlilik yaptım çocuğum yok.Sevgilim söylemiyor ama bunları sorun ediyorlar demek ki.Çocuk yılardır dil döküyor.Ben başkasıyla asla evlenmiycem diyor.Şuan ailesiyle mesafeli telefonlarını bile açmıyor.Onlar diretiyor biz diretiyoruz
Daha geçen gün benzer hikaye duydum. Kadın ikinci evliliği diye ailesi istememiş adam evlenmiş ve şimdi ikinci çocuk yolda 😍 Aile görüşmüyormuş ama zamanla düzelir onlar halinden memnunmuş. Bizim de evliliğimiz öyle oldu bu şekil sorunlar yoktu biz yaşıtız ama ortalık karıştıranlar oldu ailede eşimin ailesi bana düşman kesildi düğünüme 20 gün kala eşimin babası düğünü iptal etti. Benim babam onlar iptal etsin ben size düğün yaparım demişti hiç unutmuyorum. Eşimin babası da eşime kimse arkanda olmaz demişti. Eşim de Allah bana yeter dedi. Baktılar düğün oluyo vazgeçmiyoruz kuyruğu kıstırıp geldiler. Şimdi diyolar şevval bizi sevmiyo 😂 Güçlü olan taraf sen oluyosun evlenince ama ben onların yaptığını yapmıyorum gelsinler istediklerinde diyorum. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. Biz bunu 24 yaşında yaptık siz de yapabilirsiniz

Günaydın benim ailem arkamdaysa ben direk evlenirdim gizli saklı evlendik biz deyince mecbur kabul edecekler😆rabbim merhamert versin kalplerine

Günaydın benim ailem arkamdaysa ben direk evlenirdim gizli saklı evlendik biz deyince mecbur kabul edecekler😆rabbim merhamert versin kalplerine
Canım onlar böyle dediğim dedik davranıp istemiyoruz deyince benim ailemde istemiyor.Seni istemeyen aileye zorla mı gelin olacaksın diyorlar.Bakıyorum onlarda haklı.

Canım onlar böyle dediğim dedik davranıp istemiyoruz deyince benim ailemde istemiyor.Seni istemeyen aileye zorla mı gelin olacaksın diyorlar.Bakıyorum onlarda haklı.
Evet senin iş baya karışık canım Allah yardımcın olsun rabbim insalah tez vakitte duyar dualarini ben şimdi ise gidiyorum yol boyu okumaya devam edicem 600 tane kaldı 3 gün içinde bitirmeyi planliyorum

S samuelina bu arkadaş çarşamba gündüz yazdı 740 okumam mı gerekiyor diye evet dedim.Benimde moralim çok bozuldu 400 adet okudum bende
Ama yani ciddiyet olmalı bu önemli birşey bize net birşey söylemeli.sorun yok ben ondan artanida okurum ama en azından bize okuyorum yada okuyamicam desin.benimde 250 civarı kaldı.sansina işyeri yoğun değil bu hafta ☺️

Ama yani ciddiyet olmalı bu önemli birşey bize net birşey söylemeli.sorun yok ben ondan artanida okurum ama en azından bize okuyorum yada okuyamicam desin.benimde 250 civarı kaldı.sansina işyeri yoğun değil bu hafta ☺️
Şansım iyi de arkadaş okumuyorsa haber verse okuruz ne olacak ama haber yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X