Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar gruba dahil olup mesaj yazmayan biri var biliyorsunuz şimdi iki kişi daha var gruba dahil olmak isteyen.Tamam derseniz 740 adedi ikiye bölüp onlara veririz.ikinci kişiye sev9 arkadaşımıza okuma yaparken 370 adet fazla vericez onlara kişi başı 1110 geriye bize 444 adet düşecek.bir sonraki okumaları eşit yapıcaz

Bana uyar cnm olsun baslasinlar bende başka gruplara yazmistim çok iatemistim bende okuyayim ama bu tür bitsin öyle alırız demislerdi üzülmüştüm baslayamadim diye.bence onlarda olsunlar

200 adedin lafı olmaz hızlı bitsin derseniz ikinci okumayı bile eşit yapabiliriz maksat okumalar uzamasın.Bu duayla ilgili şöyle bir rivayet var dua okurken kabul olması için melekler başımızda beklermiş.Siz ne derseniz ben kabul ederim

Bence eşit yapalım abla ya kafamız net olsun bu sefer ikiye bölüp onlara verelim bende herkes eşit okusun dua okumak hayrımıza Allah sevabını bize yazıyo netlik olsun derim ben

Fatma hanımcım ben çoğunluğa uyarım her türlüsü kabulum benim için önemli değil 200 tane fazla okuduysam benim haneme sevap yazildi.madem meleklerimiz basimizda bekliyor duamızı kabul etmek için bekletmeyelim onları.ayrica ben daha önce okudum dedimya hiç zamana dikkat etmedim uzun sürdü ve ben böyle meleklerin bekledigini bilmiyordum şimdi siz söyleyince utandım beklettigim için

Ben aceleci davranınca niye diye sorgulayan olmuştur belki bundan sebep acele ediyorum açıkçası.yarına kadar ses çıkmazsa iki arkadaşı da dahil edip eşit paylaşalım herkesin okuması hızlıca biter dua etmek isteyen arkadaşlarımızı da geri çevirmek olmaz.

Tmmdir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…