Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke sıradaki arkadaştan devam etseydide sizi liste sonuna ekleseydik çünkü sonuç olarak size okundu bir kere.

Keşke sıradaki arkadaştan devam etseydide sizi liste sonuna ekleseydik çünkü sonuç olarak size okundu bir kere.
Bunu defalarca konuştuk hepimize okunacak.Bana okumak konusunda böyle isteksizlik olacağını tahmin ediyordum.Başlamadan fikrinizi beyan etseydiniz iptal ederdik

Size tekrar okunması konusunda zaten bişe demedimde kaldıki duanın kabul olmaması gibi bişe yok önrmli olan niyet sayı eksik kalmamış zaten fazla oldu diye dua kabul olmaz diye bişede yok o açıdan bakarsak 2 kez 4444 olınca 8888 okunuyo. Ama sizin içiniz rahat etsin içinize sinsin diyr 2.kez okuyalım sorun deil ama herkesin dileği haceti varken herkes beklerken sizin ikinci kez hemen okunması biraz değişik geldi. Ben herkes bitince eklersiniz kendinizi diye düşündüğüm için bişe demedim. Neyse artık başlanmış oldu bi kere.

Bu duada sayı önemli o zaman hepimiz sayısız kendimize okuyalım o zaman.Şimdi okumak zor geliyor sona kalınca zaten size okuduk diyecektiniz niyetiniz burdan okunuyor.Arkadaşlar bana okunan yeterli diyorsanız tekrar okumak istemiyorsanız ben gruptan çıkıp kendim okuyayım.

Niye bu kadar gergin olduğınuzu anlayamadım kimse okumam demiyo sayıyada itiraz yok duanın sqyısınıda biliyoruz sadece ben böyle beklerdim dedim o kadar. Siz kendinizi koyun diğerlerinin yerine siz nasıl tepki verirdiniz siz sıra beklerken bi başkasına 2 kez okununca. .Kocaman insanlarız gruptan çıkma felan söylemeyin böyle şeyşer. Hepimiz için okunacak inşallah.

Hepimiz dua için burdayız. Genel anlamda gerginsiniz duasını bitiremeyenler için ben aliyim yatdım ediyim diyosunjz tez canlısınız anladım ama böyle de olmaz biraz sakinliği tavsiye ederim. Anlıyorum duanız kabul olsun istiyosunuz temiz titiz ve özenli olsun istiyosunjz. Allah hepimizin dualarınj en hayırlı şekilde kabul etsin ama dua ederken birazda sabırlı olmak gerekir. Önce dua sonra sabır ve tevekkül.

Duamıza devam edelim kimse ayrılmasın inşallah gruptan rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin

bende başlıyorum şimdi okumaya

Gergin değilim hanımefendi başkası rahatsız olduğu için yardım ettim iyi niyeti bile algılamıyorsunuz.Dua sayısı önemli diye defalarca söyledik.Aynı şeyleri anlatmaktan bıktım açıkçası.Dua nasıl edilir sabır nasıl olur biliyorum merak etmeyin.İki gün fazla dua ettiniz diye hesap kitap yapmanızdan bende sizi çözdüm merak etmeyin.Salavat getiriyoruz hiç bir isteğiniz olmadan sevabına da okunur bu dua.Hatta bol bol okuyun kalbinize de temizlik verir Allah

Amin hepimizin kalplerine inşallah. Zaten dua ve zikrin amacı kalpleri temizleyip Allahtan öyle istemek. Birbirimize kalplerimzi kırık dua etmeyelim. Ben okumaya başladım sizin için Rabbim niyetinizi kabul etsin şimdiden

Evet tam da aciklamissiniz dua bu yani bu kdr aceleci olunmamali olmadi diye dusunmemeli nice agizlar vardir dualari aninda kabul olan . Zaten kaynaklarda da gecer bu duanin 4444 kere okunmasi evet ama bu sayilar belirtilirken en az bu sayi olmasi gerektigi goz onunde bulundurulmali bilmiyorum rabbime sukurler olsun ilim kitabi cok okuduk once kalbinizi arindirin derler her zaman zaten kimim duasi kabul olacagi bilinmez temiz yurekten bir sua yeter cogu zaman en dogrusunu rabbim bilir

Trendy beni yanlis anlama duanin daha cabuk kabul olmasini ben bilemem rabbim bilir ama bizlere belitlrttigi hadislerden gelen bazi bilgiler var baskalarinin giyabinda da dua edilmeli. Bol sadaka.verilmeli sunnete uygun davranilmali evet duada israrci olmali ama kalp kirmadan ve nifak serpmeden kalbine bunun disinda da bol bol sana amenerresulu okumani tavsiye ederim. Her dua ayet bir vesiledir dualarimizin kabulune belki bir kisi vesiledir. Dualarin kabul olmasinda bize bildirilen en onemli sey sunnete uygun olmak ve kalbimizden gecenin temiz niyetle olmasi dilerim duan kabul olsun rabbm sizi iyi bir kisiyle karsilastirsin size iyi davranan cocuklarina iyi davranan nama ehli sizin uyuabilecegiz bir kisi olsun insallah

Arkadaşlar gerçekten böyle okunan bir duayı ben istemiyorum.Siz bana dua tavsiye edecek konumda mısınız Allah aşkınaSizde sorumluluk duygusu olmadığı için sorun yaşıyoruz bilmem farkında mısınız?

Çocuk oyuncağımi bu iş 300 geçtim yarına bitiriirm valla ben okumama devam ediyorum.benim üzerimden hakkiniz gitsin siz ister kabul edin ister etmeyin.geri kalan arkadaşlar hepinizin hakkı var üzerimde ben kimsenin hakkıyla öbür tarafta ugrasmak istemiyorum.cikan çıkmak istedikten sonra okumaya devam edecek olanlarin duasını ben üzerine duseni tamamlarim

Fatma hanim bu mesajınız hiç hoş değil kusura bakmayın karismim diyorum ama siz hangi konumdasiniz Allah aşkına sizin konumunuz nedir.

Kaldiki hepimize okunacak bu dua iki üç günde bitiyor zaten.iki ileri iki geri olunca sıkıntı edecke birssey yok güzel güzel okuyup ayrilacaktik kimsenin kimseye ayak bağı yok şurada ya.yemin ederim pişman oldum keşke hiç birinizin hakkı bana gecmeseysdi

Fatma hanim bu mesajınız hiç hoş değil kusura bakmayın karismim diyorum ama siz hangi konumdasiniz Allah aşkına sizin konumunuz nedir.
Bana sabır dua tavsiye ediyorlar farkında mısınız bilmem.Böyle kavga gürültü dua okunur mu Allah aşkına?Günlerce siteye girmedi bu sorumsuzluk değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…