Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır canım ne zebili kusura bakmasın ama şu zaman oldu haber verilmedi onca yazı yazıldı insan hicmi merak edip okumaz.biz senin duanı tamamladim gerisi senin sorunun degil
Ne bir eksik ne bir fazla olacak diyor kaynak şuan fazla oldu arkadaş sayesinde

Burada bana haksizlik yapiyorsunuz . Sayim ve gun belirlendi diye ben girmedim her gun program degisiyorsa bunun sorumlusu ben degilim 2 kez yorum olarak sordum bir okuma biter ondan snra degistirirsinz

Burada bana haksizlik yapiyorsunuz . Sayim ve gun belirlendi diye ben girmedim her gun program degisiyorsa bunun sorumlusu ben degilim 2 kez yorum olarak sordum bir okuma biter ondan snra degistirirsinz
Biz başına bir şey geldi okuyamıyor diye düşündük eksik kalacaktı.İnsan bir siteye girip tamam okuyorum diyebilir.Girip mesaj yazmak bir dk sürer

Hergun program değişmedi biz sizi bekledik ve siz siteye hiç girmediniz.insan bı haber almazmi baslandimi okumaya diye

Arkadaş 390 tane okumuş gruba dahil olmak istiyormuş arkadaşlar ne kadar güzel değil mi

Evet 390 tane okumuş benim için ve gruba dahil olmak istiyor.Üstelik benim duam istediğim gibi olmadı
Hanim efendi siz en iyisi cikarin beni ben usluplarinizi bu yorumlarda begenmedim ne denek duam istedgm gb olmadi saka mi yapiyorsunuz hc mi burada dua zinciri gormediniz katilmadiniz allah affetsin ben okumayacagim tesekkkur ederim

Hergun program değişmedi biz sizi bekledik ve siz siteye hiç girmediniz.insan bı haber almazmi baslandimi okumaya diye
Nasil degismedi bana gun verdiniz sayi verdiniz tamam dedim 2 kez sordum szde tamam dediniz. Bu program degistirmk degil de nedir ozaaman? Daha fzla tartismayalim bnce herkes duasina odaklansin ben ayriliyorum tesekkurler

Hanim efendi siz en iyisi cikarin beni ben usluplarinizi bu yorumlarda begenmedim ne denek duam istedgm gb olmadi saka mi yapiyorsunuz hc mi burada dua zinciri gormediniz katilmadiniz allah affetsin ben okumayacagim tesekkkur ederim
Bu dua istediğimiz sayıda okunan bir dua değil 4444 sayısı belli yani.istedigimiz kadar okunacak olsa sayı belirtilmezdi.Bunu anlatmaya çalışıyorum

Nasil degismedi bana gun verdiniz sayi verdiniz tamam dedim 2 kez sordum szde tamam dediniz. Bu program degistirmk degil de nedir ozaaman? Daha fzla tartismayalim bnce herkes duasina odaklansin ben ayriliyorum tesekkurler
Hanımefendi geriye donup mesajlara baktım.size akşam namaz kılıp haber vericem denilmiş en son.sonradanda insan bı haber alır basliyormuyuz kildinizmi diye sadece bugün baskiyoru deki demissiniz başkada birşey yok.dua işi sonuçta insan bı haber almazmi.burda onca insan siİzimi beklicem okudumu yoksa okumadimi diye.ama sizde keşke biraz sorumluluk alsaydiniz.daha basladigimizdan haberiniz bile yok.cunku haber almadınız lütfen birazda kendinize bakın acaba yanlış yaptimmi diye.

Yalnız benimde bir ricam olacak benim okumayı tekrar edebilir miyiz.Hayır derseniz yine sizin için okumaya devam edeceğim.Çok kaynaktan okudum bu duayı sayı çok önemli hak verirsiniz bende içime sinsin istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…