Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni okuma için sayılar şu şekilde:
umutlu82 umutlu82 :664
TRENDY1234 TRENDY1234 :630
A atasub :630
sev9 sev9 :630
kunfeyekun__ kunfeyekun__ :630
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim :630
B blueandblue :630
Yarın akşam umutlu82 umutlu82 arkadaşımız namaz kılıp haber verecek öyle okumaya başlayacağız inşallah 🙏🏼
Kızlar ben hacet namazimi kıldım beklettim sizi kusura bakmayın çalışıyorum maalesef anca vakit bulabildim.adim semra hayırlı sağlıklı evlat istiyorum Rabbimden bu şekilde niyet edermisiniz❤️

Kızlar ben hacet namazimi kıldım beklettim sizi kusura bakmayın çalışıyorum maalesef anca vakit bulabildim.adim semra hayırlı sağlıklı evlat istiyorum Rabbimden bu şekilde niyet edermisiniz❤️
Allah kabul etsin canım benim bismillah diyerek başlıyorum.İnşallah yakın zamanda güzel haberini duyarız.Bizde bir yerde teyzesi olucaz😍

Bende niyet ettim başlıyorum okumaya canım bitince bildirimimi yapacağım. Seni çok iyi anlıyorum bu yolda ben de uğraş veriyorum Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını nasip etsin dualarımız kabul olsun âmin🥰🤲🏻💜

Bende niyet ettim başlıyorum okumaya canım bitince bildirimimi yapacağım. Seni çok iyi anlıyorum bu yolda ben de uğraş veriyorum Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını nasip etsin dualarımız kabul olsun âmin🥰🤲🏻💜
Amin amin Allah razı olsun hepinizden kızlar🥰🥰rabbim tez vakitte seninde kucağını doldursunn

Persembe basladik dedik bir hafta okuyacaktik hangi ara program degisti giremedim diye okuyunca sayimi belirtecektim anlayamadim ne du her gun degisecek mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X