Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız benimde bir ricam olacak benim okumayı tekrar edebilir miyiz.Hayır derseniz yine sizin için okumaya devam edeceğim.Çok kaynaktan okudum bu duayı sayı çok önemli hak verirsiniz bende içime sinsin istiyorum
İçine nasıl sinecekse canımm okuruz birşey olmaz bana uygundur💜

Son düzenleme:
Rica ediyorum okuyamayavcak olan varsa baştan söylesin.birde süre diye birşey yok zaten sayı çok az iki günde bu ile okunur.sonrs az önceki gibi bakmadım etmedim olmasın insanı muhallakta birakmayalim.simdi bir daha okunacak ve diğer arkadaşın sirasi gecikecek.okumayacak klana varsa baştan soylesin
umutlu82 umutlu82 arkadaşın okuması
@TRENDY1234:550
A atasub :550
sev9 sev9 :550
S samuelina :550
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim :550
@blueandblue:550
kunfeyekun__ kunfeyekun__ :550
umutlu82 umutlu82 :594
Gruba yeni katılım olmayacak artık maalesef

Rica ediyorum okuyamayavcak olan varsa baştan söylesin.birde süre diye birşey yok zaten sayı çok az iki günde bu ile okunur.sonrs az önceki gibi bakmadım etmedim olmasın insanı muhallakta birakmayalim.simdi bir daha okunacak ve diğer arkadaşın sirasi gecikecek.okumayacak klana varsa baştan söylesin
Ben şuan 200 tane okudum bile

Önemli değil okuruz dua sonuçta sevabida var işte herkeste sırasını bekliyorya o yüzden dedim.herkes hayalini kuruyor okunurken olsun iki günde hallederiz
İş yerinde boşluk oldukça okuyorum bende muhasebe işi yapiyorum inanin.aman hak gecmesin diye temkinli oluyorum 🥰

Sayıları yazdım arkadaşlar elden geldikçe okumayı seri yapalım.Gruba yeni üye dahil etmiyoruz herkesten ricam en azından günde bir kere siteye girip son durumu yazsın.Okuyamayan acil durumu olan olursa destek veririz en azından 🙏🏼

Sayıları yazdım arkadaşlar elden geldikçe okumayı seri yapalım.Gruba yeni üye dahil etmiyoruz herkesten ricam en azından günde bir kere siteye girip son durumu yazsın.Okuyamayan acil durumu olan olursa destek veririz en azından 🙏🏼
Başladım okumaya ben de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X