tedirginim hamile olup olmadigimi bilmiyorum

yagmurdamlasi10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2012
23
0
selam arkadaslar
biraz zor durumdayim ben adetime 4gün kala test yaptim silik cizgi cikti sonra hemen doktora gidip ordada idrar testi yaptirdim burda kan testi pek yapmiyorlar
doktor yardimcisi negatif dedi bende nasil olur evdeki silik cizgi demistim ve kadin 2-3 dakika sonra rengini degistirdi silik cizgi olustu dedi.
ogün hic uyuyamadim sürekli kafamdaydi ve bugün adetime 2 kala yine yaptim test yine silik ama belli olunacak sekilde. belirtiler sadece gögüzüm herzamankinden daha hassas
elliyemiyorum bile. Acaba ne bu hamilemiyim

testi ekledim birde siz bakin

$image.jpg

selam arkadaslar
biraz zor durumdayim ben adetime 4gün kala test yaptim silik cizgi cikti sonra hemen doktora gidip ordada idrar testi yaptirdim burda kan testi pek yapmiyorlar
doktor yardimcisi negatif dedi bende nasil olur evdeki silik cizgi demistim ve kadin 2-3 dakika sonra rengini degistirdi silik cizgi olustu dedi.
ogün hic uyuyamadim sürekli kafamdaydi ve bugün adetime 2 kala yine yaptim test yine silik ama belli olunacak sekilde. belirtiler sadece gögüzüm herzamankinden daha hassas
elliyemiyorum bile. Acaba ne bu hamilemiyim

testi ekledim birde siz bakin

Eki Görüntüle 338713

canım hamilesin bence adetinden 2 gün önce yapmışsın silik çıkmış allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin düzgün bir dr. git görün bence tebrik ederim..

Son düzenleme:
insallah canim sonradan hayal kirikligina ugramak istemiyorum ne sevinecegimi biliyorum nede üzülecegimi aslinda birde dijital olandanda yaptim dün ordada hamilesin diye yaziyor ama böyle silik cizgi gördügümde moralim bozuluyor

canım 3 test yapmışsın anladığım kadarıyla üçündede silik dahi olsa ikinci çizgi gördüüne göre kesin hamilesin diyebilirim.bende bu hafta bi çok test yaptım 5 negatif 1 tanesi çizgi vardı ama test bozukmuş kan yaptırdım negatif çıktı.senin 3 de çift çıkmış zaten.tebrikler allah hakkında hayırlısını nasip etsin canım..

Bu konuyu actiktan bir gun sonra yine doktora gittim doktor birsey goremeyiz ama yinede bakalim dedi gördügü sey sag yumurtaligim öbüründen daha büyük olmasi hastaneye yolladi. Hastanede yine kontrol oldum doktor dis gebelik ola bilir diye beni eve yollamadi simdi 4 gündür hastanedeyim :KK43: ilk geldigim gün idrar testi yine silik cizgi cikti kanda betahcg 170 civari ertesi gün idrar negativ kanda az bir artis 240 civari bugün ise yine silik positiv test bakalim yarin yine kan alincak :KK43:
Suan sanki heran adet olacakmisim gibi, beyim cok moral veriyor bende üzgün oldugumu göstertmiyorum. Cok sevinmistim silikde olsa positif teste anne olacam diye. En agrima gidende yeni dogum yapmis annelerin katindayim

merhaba canim.ALLAH guc versin.sabirli ol daha bir sey belli deyil.insallah tez zamanda her sey yoluna girer.sakin kotu seyler aklina getirme.sevgiler :KK48:

Evet güclü olmaya calisiyorum inan bana hamilemiyim degilmiyim onu bile bilmiyorum doktorlarda birsey diyemiyorlar bulantim bile yok sadece gögüzlerim herzamankjnden daha fazla agriyor. Yarin tekrar kan alacaklar ama adet olursam anlasilcak zaten cogu sey

canim insallah senin icin en hayirlisi olsun.gelismeleri yaz olurmu.kendine dikkat et.

Arkadaslar yarin belli olacak doktorlar 100de 50 sans veriyor. Anlayamadigim rahimde kese göründü ama dis gebelikde olabilir. Kanda degerim 4üncü günde 510 cikti oofff beklemek cok zor. Kendimi artik dis gebelige alistirmistim simdi ümitlenmekde istemiyorum

Arkadaslar yarin belli olacak doktorlar 100de 50 sans veriyor. Anlayamadigim rahimde kese göründü ama dis gebelikde olabilir. Kanda degerim 4üncü günde 510 cikti oofff beklemek cok zor. Kendimi artik dis gebelige alistirmistim simdi ümitlenmekde istemiyorum

Canım öncelikle hayırlı olsun, bence hamilesin, Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. O adet olacakmışsın gibi sancılara falan aldanma, onlar hamilelikte adet olman gereken dönemde oluyor, benim de oldu. Moralini yüksek tut. Ancak benim anlayamadığım, idrar testin pozitif, e kan değerlerinde gayet iyi ve üstüne üstlük rahimde keseyi de görmüşsünüz, doktorlar neye dayanarak hala dış gebelik olabilir diyor anlayamadım ben, kafam karıştı :26:

Canım evet beklemek çok zor ama olumlu düşünmeye çalış. Artışın gayet iyi bence. Umarım hakkında hayırlısı olur.

canim benim.bence o sans isini ALLAH bilir.sen kendini fazla uzme.dua et.insallah sag salim kucagina alirsin bebisi:KK16::KK16::KK16:

X