Hamile miyim ? Kan testi için beklemeli miyim?

Canım arkadaşımın böyle öğrendik. Testleri silikti. Ama hemen doktora gitme hcg regliyi geçtikten sonra yükseliyor. Biz adete 6 gün kala bu şeffaf çizgileri gördük tabi dolayısıyla kan verdi hemen. Malesef yok dediler bekledik. Hergün kaset test yaptı regliyi geçtiği zaman koyulaşmaya başladı. Regli 2 gün geçti tekrar gitti kan verdi evet hamilesiniz dediler. Bende şimdi 8 gün var bekliyorum kan vermeyide gecikmeden yapmamayı düşünüyorum.😘
sık sık belirgin (şefaf beyaz ve akışkan)akıntım oluyor, karın ağrısı,mide bulantısı, konulara karşı hassasiyetim artmış, göğsümde şişkinlik mevcut ama dün kan testi verdim 0.30 çıktı, adetimden 3 gün geçti bugün itibariyle bu neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olur musunuz?

Kimyasal da olsa hamilelik oluşuyor demek ki sizde ve eşinizde problem yok :) Hiç kendinizi üzmeyin, iyi yanından bakın daima 💜
sık sık belirgin (şefaf beyaz ve akışkan)akıntım oluyor, karın ağrısı,mide bulantısı, konulara karşı hassasiyetim artmış, göğsümde şişkinlik mevcut ama dün kan testi verdim 0.30 çıktı, adetimden 3 gün geçti bugün itibariyle bu neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olur musunuz?

Psikolojik olabiliyor inan bende aynı belirtileri yaşadım. Kimyasal gebelikmiş. Eğer gebelik olsaydı adetinin ikinci günü kanda çıkmalıydı diye biliyorum

Kızlar selam benim reglim 12 gün gecikti geçen hafta kan vermiştim negatifti ama bekledim ara ara idrar testi yaptım bu sabahta negatif çıktı yine ama dün kahverengi leke geldi bugün de bir kaç damla gelmiş sizce neden bilgisi olan var mı

Adetime 5 gün kaladan itibaren erken gebelik testi yapıyorum. Son 2 gündür baş dönmem ve mide bulantım oldu. Ve adet ağrısı gibi ağrım da var. Adetime 2 gün kala yani bugün sabah prodoctor testini yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı. Test bozuk olabilir mi diye predictor markalı testi yaptım onda da aynı şekilde silik çıktı. Her ikiside 5 dk içinde gözüktü. Çok silik olduğu için emin olamıyorum. Sizce hamilelik var mıdır? Hemen kan vermeli miyim? Yoksa çizgi belirginleşene kadar beklemeli miyim?
Bende aynısını yaşamıştım ama adet olmay yakın olduğum için öyle olmuş zaten sonra regl oldum

X