Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi neler yasadiniz bilgilendirirmisiniz

Şu an hamilesiniz dimi yanlış anlamadım umarım, Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Bugün kasık ağrım geçti, bakalım artık regl olmayı beklicem, eğer olmazsam ben de o zaman test yaparım, gecikme olmadan yapıp umutlanmak istemiyorum. Sadece kafamı karıştıran önceden hiç yumurtlama dönemlerimde kasık ağrısı yaşamazdım sadece akıntı olurdu.
Evet hamileyim, çok sağolun Allah isteyen herkese versin inşallah. Bence de gecikmeyi bekleyin hem kesin, hem de boşuna umut etmemiş olursunuz 🙏🏻. Yumurtlama dönemimde ben gaz ağrısı çok çekiyordum hamile kaldığım ay yaşamadım. Vücuttan vücuda değişiklik var işte benden 1 hafta önde giden arkadaşım tam hamile duruyor benim hala belli olmuyor bile, her konuda vücutlarımız farklı ☺️

Merhaba arkadaşlar benimde adetim 2 gün gecikti ama bazen oluyor böyle. 3 senedir hastanelere gidip geliyorum aşılama yaptırdım bir kaç defa hep negatif sonuç aldım. Belim kasıklarım ağrıyor midem de bulantı değil de tuhaf bsey hissediyorum. Bugün kaç kere adet oldum diye WC ye gittim ama yok akıntı var hep yumurta akı gibi. Sizce ihtimal var mı

Kızımda belirti adete 7 gün kala başlamıştı bacak ağrım ve regl sancısı birebir. Adetim 2 gün geçince akıntım çoğalmıştı.

Şimdi 17 haftalık yine hamileyim hic bir belirti olmadı gibi akıntım yine vardı erken gebelik testi ile 6 gün önceden öğrendim.
Ben de şuan 2 gün var dün çok yoğun bacak ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım sabah test yaptım var mı yok mu bilmiyorum sizde nasıldı

Merhaba arkadaslar ben 10 aylik evliyim Bir süredir bebek düşüncesi aklımıza girdi 4 aydır deniyoruz ama ocak ayında denedik olmadı şubat ayında türkiyeye gittim deneme yapamadık ( yurt dısında yaşıyorum) mart ve nisan yanı bu ayla 2 aydır düzenli olarak deniyoruz geçen ay olmadı bu ayda 1 gün erken regl oldum. Hep düzenli regl olurum en fazla 1 gün gecikir yada iki gün erken regl olurum bu ay yumurtlama donemimden başlayan kasık ağrılarım hiç geçmedi kasıklarımda rahim bolgemde regli olacak gibi 2-4 saniyelik kramplar oluyor bu ayın 18 yumurtlama gözüküyordu uygulamada ama ayın 17 si sancılar kramplar başladı halada varr ara saniyelik sancılar oluyor ben yumurtlama zamanı o yumurta kıvamındakı berrak akıntıyı neredeyse her ay görürdüm ama 3.4 aydır görmüyorum olabilirmi o akıntı olmak zorundamı merak ediyorum açıkcası sizden merak ettiğim ne gibi belirtileriniz oldu yada hiç belirtiniz olmadıgı oldumu dünden bu yanada çok baş donmem var ama bayılacak yada yere yıgılacak kadar değil çok az migde bulantısı Tabi belirtiden saymiyorum bunları adet gecikmesi olmadan sadece ayın 17 si çok akıntım vardı sümük gibi ama beyazdı berrak değil dün akıntılarım kesildi bu gün az normal beyaz şekilde akıntım oldu ben enfeksiyondan dolayı kasıklarda rahımde ağrıdan şüheleniyorum ama sarı yada kötü kokulu bi akıntı değil Kaşıntıda yok (8 gün kaldı regl dongüme ) cevap vereceklere şimdiden çok teşekkürler😊
Pcosluyum ama aylardır döngü sürem 28 gün. Geçen ay 8 gün gecikti reglm. Yurtdışındaydım, hava değişiminden dedim. Test yaptım negatif çıktı, ertesi gün regl oldum. Bu ay 21 mayısta geri çekilmeli ilişkim oldu ve tahminlerime göre yumurtlama günlerimdeydi. 28 mayısta regl olmam gerekiyordu hala olmadım. Bugün artımedin erken gebelik testini yaptım negatif çıktı. 2 gün önce belli belirsiz bir lekelenmem oldu. 3 gün önce mide spazmı gibi bir şey yaşadım ve bulantım vardı, istifra ettim. 3-4 gündür kasık ağrım var relg olacakmışım gibi ama olmuyorum. Özellikle sol kaşığımda çekilme var gibi hissediyorum. Karnımda çok gaz var, bağırsaklarım çok hareketli. Hamile olabilir miyim sizce? Çok erken olduğu için mi testte çıkmadı, artımed mi hatalı çıkabiliyor yoksa sadece gecikme mi?? Tık tık atardamar hissi 3-4 gündür bende de var. Müsait olduğunuzda bana fikir verebilir misiniz, yarın ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum ama erken mi bilmiyorum

X