tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

evet ama bizdeki uygulamada link yollanıyor kaybolan kişinin bilgileri ile ilgili
o linke de kimsenin baktığını sanmıyorum
ödevi de bizzat kendi gözlerimle gördüm konu olarak seçilmişti

evet ama bizdeki uygulamada link yollanıyor kaybolan kişinin bilgileri ile ilgili
o linke de kimsenin baktığını sanmıyorum
ödevi de bizzat kendi gözlerimle gördüm konu olarak seçilmişti

Şimdi bu adama pedofili desen seni taşa tutarlar amaaaa diğeri akademik konu seçmiş olur. Delirmemek elde değil gerçekten.

ve hakim ya bu adam HAKİM
bu konuda karar verecek kişi

Evet arkadaşlar, yani idam gelirse kararı verecek olan kişilerden biri de bu. Bu adamın (pardon adam demişim) masuuumm pedofil beyefendiyi ayarttığını söyleyip, rıza gösterdiğini söyleyip pedofili salmayacağının ya da çocuğa ceza vermeyeceğinin garantisini verebiliyor musunuz gerçekten?

Ahh ah enn hassas noktam. Ben en yakınlarımdan birinin tecavüzünden zor kurtuldum ama tacizlerinden kurtulamadım.

26 yaşındayım benim de bir kızım var bazen delirecek gibi oluyorum.

Allah yavrularımızı korusun, kötü zihniyettekilere fırsat vermesin

e ben yazdım ama kaçırmışsın yada yazmadım bilmiyorm neyse
önce hukuk sisteminde bu kısımlar düzeltilecek.
şüpheye yer yok bu adam kesin tecavüzcüdür ise bye bye denecek.
diyelim şaibe var tutukluı yargılanacak. ama araştıranlar öyle inceleyecekki olayı tüm şüpheleri ortadan kaldıracaklar ve gercek suclu kimse bulnup ona bye bye denecek.
15 yaşındaki bir kızın elbette rıza olmaz. ama bazı 15lerde varki bunları sizlerde görüyorunuzdur. aklı yetmedigi için sacma sapan şeyler yapabiliyorlar. onlarda ayrılıp ailesi ile birlikte egitim ve psikolojik destek görmeli.
yaşıtları ile sevişmelerine kızmıyorum ama komşunun 18-20 yaşındaki ogluna aşık olup birşeyleri yapıyorlar ya ona uyuzum. 18 yaşındaki delikanlı da ceza almalı ama hapis.
her olayın ayrıntıları detayları var hepsini nasıl yazayım..

Daha dün bi akrabamızla konuştuk bi devlet hastanesinde adli tıpta kendisi bana oraya gelenleri anlattı hala midem bulanıyor. Konu komşuyu geç 14 yaşında kıza babası ve abisi her akşam tecavüz ediyorlarmış dinlerken ağladım. Ki daha neler neler. Stresten sinirden dudağımda uçuk çıktı. Allah böylelerinin belasını versin. Benimde kızım var daha 1.5 yaşında şuan rahatız ama okul dönemi nasıl kafayı yicem bilemiyorum. Allah evlatlarımızı doğru insanlarla karşılaştırsın.

Pedofil tanısının sınırları var ama.

1) Kişi en az 16 yaşında olmalı.
2) Cinsel eylemde bulunduğu çocuktan en az 5 yaş büyük olmalı.

Yani 16 yaşındaysa oğlan atıyorum, kız da 14 yaşındaysa sen oğlana pedofili diyemiyorsun. 11 yaşında biriyle ilişkide bulunursa diyebiliyorsun. Keza 18 yaşındaki oğlan da 14 yaşında kızla bir şeyler yaparsa yine pedofili tanısına girmiyor. Kanunlar hiç sıkı değil zaten şu anda bile, idam gelirse suistimale ve yanlış kararlara çok müsait olur. Ne yalan söyleyeyim, çok hakkaniyetli olacağını da düşünmüyorum.

yüksek lisans seminer ödev konusu olarak kendine bunu uygun görmüş utanmaz adam
anladım . bence rıza yoktur ile sonuclanmalı.
gene bence dogru konu secmiş. tartışmalı. seminere sen gittin mi? konuyu evet rızası vardır a mı getirdiler ? yada neyi neye göre anlattı ?

anladım . bence rıza yoktur ile sonuclanmalı.
gene bence dogru konu secmiş. tartışmalı. seminere sen gittin mi? konuyu evet rızası vardır a mı getirdiler ? yada neyi neye göre anlattı ?

konuyu seçmiş hocaya sundu şu an hocadan cevap bekliyor
ancak bu söz konusu bile olmamalı
yani bir insanın bunu aklına getirmesi bile sorundur ve bu ödevi hazırlamak isteyen kişi hakim

evet degil. yaşları yakın. bende pedofili demiyorum ki onlara.

konuyu seçmiş hocaya sundu şu an hocadan cevap bekliyor
ancak bu söz konusu bile olmamalı
yani bir insanın bunu aklına getirmesi bile sorundur ve bu ödevi hazırlamak isteyen kişi hakim
e haklısın...

ensest . o baba ile anası evlenmeyecekti. o adam toplumda fişlenecekti ...
evlendi çiftleşti üredi- ogluna da gen ile taşıdı bunu... o oglan da yarın evlencek aynı durum devam edecek... piiiiieehh

şikayet et- fişle- korkma.

pedofili de yaşlar cok küçük ama. rıza söz konusıu degil.
15 ve üzerinde rıza acaba mı diyorlar ? kaldı ki bu bile sacma ama neyse.. ( şimdi ki yasa veya işleyiş için yazıyıorum bıunu - bence revize etmek şart )

olayı çok fazla saptırıyorsun. bilinç nasıl oluşuyor? gökten zembille inmiyor sonuçta eğitimle oluyor. bugün olacak bir şey değil ama biz idamı getirelim diye çaba sarf edene kadar eğitim reformunu desteklersek en kötü 2 nesil sonra bu olaylar azalır. idam bir çözüm değil bunu görmeniz şart. içimizdeki hınçla hareket ettikçe toplum olarak hiçbir zaman ilerleyemeyiz.
diceksin ki başına gelmeyen bilemez. benim de evladım var empati kurabiliyorum. benim elime verseler parçalarım yapanı ille başımıza gelmesine gerek yok. ama devlet işte herkes birbirini parçalamasın orta yolda buluşabilsin diye var. devlet kendi eliyle vatandaşını öldürürse ilerleyemez.

İdam, hadımlık vs... hikaye
İdam bizim ülkemizde çıkarsa ortadoğudan beter hale geliriz
Adaletimiz yok ki, hakla uygulanacak ceza olsun
Bu ülkede 12 yaşında çocuğa tecavüz eden 38 kişi beraat etmedi mi? Çocuk bağırmamış demek ki rızası vardır denmedi mi, hangi adaletle idam istiyorsunuz.
Bu tür suçların cezası tecrit ve sefillik olmalı, koyacaksın bir dağ başına ömür boyu ırgat gibi çalıştıracaksın, kendisi ölmek isteyecek, damgalayacaksın herkes bilecek tecavüzcü olduğunu. Ve asla ama asla salmayacaksın dışarı, çünkü bunların ıslahı yok
Eğitim ile ilgili görüşlere katılıyorum, belki yeni nesile düzgün bir eğitim verilerek git gide azaltılır bu suçlar ama ceza ile olmayacağını, idamın kimseyi suçtan döndürmediğini biliyoruz ve dünyada ki örneklerini görüyoruz

10 yaşındaki çocuğa bilmem kaç kişinin tecavüzüne rızası var diye karar çıkarıldı. Yaş farkı dediğim gibi 5'ten fazla olmalı ama koca koca adamların 10 yaşındaki kıza tecavüzüne bile kimse ceza vermedi, ellerini kollarını sallayarak çıktılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…