te ampiyon, ite Kupa:)Alayna gider

aman allahım nereye düştüm ben :))

bu biiir :hooray: buda inşallah iki olcak :hooray:

Herkese Nasip Olmaz! Beşiktaşlılıkk :))

ula tshirtleride güzeldi bea bende istiyorum kıskandımm :sm_cool:

siyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh beyazzzzzzzzzzzzzzzzz akar kanımızzzzzzzzzzzzzzzzzz
sevıyorus senıı canii gönüldennnnnnnnnnnnnnnnn beşiktaşşşınnnnnnnnnnnnnnnn sennnnnnnnnn bizim canımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

hepınıze ıyı geceler kızlarr hep destek tam destek dişi kartaliçemler beşiktaşkım:))larımmm

:hooray::teytey::teytey:kaydirigubbakcemile2
besiktasiiim sen cok yasaaaaaa canim feda olsun sanaaaaakaydirigubbakcemile2

39.jpg

rüştu sonunda bı kupa gördu yahuu

fazla söze ne hacet
işte kupa işte şampıyon :asigim: :hooray: :hooray::hooray:

böçüğüm sevindiğine sevindim kııss.hihoyyyt
ben tutmam taraf felan,ama milli maçlarda sadece,TÜRKİYE kazansın isterim.işte o zaman heyacanlanır,dakka başı öğrenmek isterim.
ne deyim tatlışım gözünüz aydın.

Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin.............:hooray::hooray:​

Galatasaray taraftarı olarak tebrik ederim kupanızı Beşiktaşlılar....yerimseniben:jeyyar::jeyyar:

Yağmurlu Bir günde Rastladım sana
Üstünde Çubuklu formalar vardıı
senağlama
bunlar mutluluk gözyaşlarıı :hooray:

siyahhhhhhhhhhhhbeyazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz askımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz karakartallllllllllllllllllllll

sırf fenerlıler görsun dıe kupa 1 hafta gundoğdu meydanında sergılendı:roflol:

yakında KPSS kıtaplarında soru olarak cıkar fener kac yıldr kupa alamıyo:roflol:

Ayıptır ya çeyrek asır olmuş. Kupayı son aldığınızda SSCB diye bir ülke vardı, cep telefonu yoktu, televizyon tek kanaldı, netekim ressam Çankaya'daydı, küresel ısınma bilinmiyordu vs... Hatta rivayete göre dinozorların nesli daha tükenmemişti. :roflol:

kupanız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlarım, iyi oynadınız kazandınız, çok koyu bi fenerli olarak sizi kutluyorum, amma velakin tahrik edici cümleler kullanmayın. yarın öbür gün biz yeneriz biz daha da tahrik edici cümleleri kullanırız bu cümlelerinize bağlı. futbol bu, ne zaman ne olacağı belli olmazzz.. birbirimizi kızdırmayalım. tekrar söylüyorum kupanız hayırlı olsun.. tüm beşiktaşlılara sevgilerrr.....................:kızgın:

X