Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım gelişmeleri yaz buraya takip ediyorum seni ama fazla tutmuşsun çünkü genelde moraran yerler soyulduktan sora iz bırakıyo yha inş sennin kalmaz

canım yha bnmde soyulan yerlerin sanki leke gibi daha koyu duruyo nasıl seyrelticeksiniz suylamı??
Canım o lekeler geçiyomuş zamanla, beyazlama şeklinde olmadığı sürece, koyu olan yerler zamanla gidiyomuş. Aynı zamanda 2.bir uygulama ile de gidebiliyormus,2.uygulamayı seyreltip yaptık bugün, su ile seyreltiliyor evet. Yanma çok daha az oldu, ama yine kırmızılıklar var uygulanan yerlerde. Belki duruma göre ara verip, renk açıcı kremler de uygulanabilir ama gerek kalacağını sanmıyorum, haberdar edeceğim zaten yine...

canım beyaz değil hafif böle ten renginden 1 ton daha koyu gibi bende telaşlanıyodum çünkü sadece soyulan yerlerde öle kaldı bu iyi haber sevindim zamanla demek deri anca kendini toplucak zaten eylülede az kaldı ozman daha düzenli devam edilir peelinge gelişmeleri bekliyorum meraklaa

kızlar şuan korktum resmen şuanki haline bakıp bide iz kalmasını düşündüm bu sonum olurmafoldumben

canım paniklenme sakın ellemee o yerlerini bırak kendi dökülene kadar kalsın benm hala iz var demiştim yha hani biraz fazla tuttum sanki mor oldu die soyulduktan sora orda ölece iz kaldı ondan sende deyince mor oldu filan üzüldüm ama bellide olmaz yani izler geçebilir 1 2 ay içinde deri belki anca kendini toplucaktır

Merhaba kızlar bende hatırlarsanız %15TCA 2 dk bekleterek, sırt , kalça, bacak içi , diz arkası yapmıştım.

ilk bi hft hiç bir şey olmamıştı cmtesi bacak içim soğan zarı gibi soyuldu popo kısmımda pul pul oldu geçti. Havalar sıcak olursa yapmayı düşünmüyodum ama bu yoğun yağmur falan cuma 15 gün olmuş olacak tekrar yapabilirim.

Tabiiki bu sefer daha çok beleteceğim.

Merhaba kızlar bende hatırlarsanız %15TCA 2 dk bekleterek, sırt , kalça, bacak içi , diz arkası yapmıştım.

ilk bi hft hiç bir şey olmamıştı cmtesi bacak içim soğan zarı gibi soyuldu popo kısmımda pul pul oldu geçti. Havalar sıcak olursa yapmayı düşünmüyodum ama bu yoğun yağmur falan cuma 15 gün olmuş olacak tekrar yapabilirim.

Tabiiki bu sefer daha çok beleteceğim.

slm canım çatlakların ne durumda peki gerçi ilk seanda pek fark olmaz ama bi kaç seansala snuç alırsın

canım seninkiler ne alemde kabuk bağladımı??

canım şuan mor kırmızı gibi acıyo hala krem filan sürüyorum nemlendirici acımasa hiç problem yok aslında ama sürmeye başladığım yerlerden başlamadığım yerlere göre tabiki renk farkı olur ve bu iz dersen bilemem ama sanmıyorum iz kalacağını ama biraz fazla tuttum umarım olmaz haftasonuna kadar acısı geçse bari:sinifsinif:

canım şuan mor kırmızı gibi acıyo hala krem filan sürüyorum nemlendirici acımasa hiç problem yok aslında ama sürmeye başladığım yerlerden başlamadığım yerlere göre tabiki renk farkı olur ve bu iz dersen bilemem ama sanmıyorum iz kalacağını ama biraz fazla tuttum umarım olmaz haftasonuna kadar acısı geçse bari:sinifsinif:

canım zaten ilk başlarda soyulunca tabikide normal ten rengiyle arasında çok fark olur çünkü benm öyle mesela 2 haftamdayım hala daha iz geçmiş değil bu zamanla normal rengine döner yada 2 seaansla filan tabi kalıcı bişiy olduğunu bende sanmıyorum sen gene devam et sürekli nemlendir ben daha halen sürüyorum haberlerini bekliyorumolumunekankayizsmile

canım zaten ilk başlarda soyulunca tabikide normal ten rengiyle arasında çok fark olur çünkü benm öyle mesela 2 haftamdayım hala daha iz geçmiş değil bu zamanla normal rengine döner yada 2 seaansla filan tabi kalıcı bişiy olduğunu bende sanmıyorum sen gene devam et sürekli nemlendir ben daha halen sürüyorum haberlerini bekliyorumolumunekankayizsmile

hatta nemlendiricidenmi artık bilemiyorum su topluyo geçen yaptığımdada olmuştu şimdi banyo etsemmi bilmiyorum iyi gelir mikafamçokkarıştı

hatta nemlendiricidenmi artık bilemiyorum su topluyo geçen yaptığımdada olmuştu şimdi banyo etsemmi bilmiyorum iyi gelir mikafamçokkarıştı
banyo et ama çok sıcak suyla yıkanma ılık yıkan oralarında tahriş etme çnkü su deriyi yumuşatır dernin kalkmasını sağlar buda ize sebebiyet verir onun için dikkat et canım bepanthen kulllan ben onu kullanıyorum nemlendirici yerine

banyo et ama çok sıcak suyla yıkanma ılık yıkan oralarında tahriş etme çnkü su deriyi yumuşatır dernin kalkmasını sağlar buda ize sebebiyet verir onun için dikkat et canım bepanthen kulllan ben onu kullanıyorum nemlendirici yerine

bepanthen kullanıyorum zaten şimdi biberiye susam ve badem yağından oluşan karışım sürdüm özellikle susam yağı iz yapmasını engeller deriler atılmaya başladı altları kırmızı kırmızı ama sağlıklı görünüyor beni gören gördüğüne bin pişman olur felaket durumda şuan kimi yer kendi ten rengimde geliyo:enbuyukkk:ve sinir olduğum şeyse alttan çatlakların kimi görünüyo ama ince o kadar acıyı çektim tek geçsin diye yine alttan görünüyo belki iyileştikce kapanır

Son düzenleme:
slm canım çatlakların ne durumda peki gerçi ilk seanda pek fark olmaz ama bi kaç seansala snuç alırsın

Şekerim çatlaklarda yada sırtımdaki lekede herhangi bir değişiklik yok. Ben daha fazla soyulma olur diye düşünüyordum.
ama dediğim gibi tecrübe edinmiş oldum. 2 .seansımda daha belirgin bir değişim olur.

Kızlar bence çatlaklarda çok değişim olmasa bile cildin üst tabakası yenilendiği için mutlaka görünüm hafifler ben ömür boyu ayda bir yapmaya razıyım... yeterki geçsinler

kızlar sizce medicassol kremlerine mi başlamalıyım yoksa tca'ya mı karar veremiyorum hangisi daha etkiliii guclubacismile

kızlar sizce medicassol kremlerine mi başlamalıyım yoksa tca'ya mı karar veremiyorum hangisi daha etkiliii guclubacismile

canım tcanın daha etkili olduğu kesin ama iyice araştırmadan kullanma yani derini soyduktan sonra iz kalabilir yanlış kullandğın zaman dikkatli kullanım istiyo bende kullandım 1 seans yaptım derim soyuldu ama soyulan yerdeki kırmızlık hale var nezaman geçicek bilemiyorum bzaı arkdaşlarımız 2 seansınıda yaptı takip et istersen sonuçlarına göre yapıp yapmıcağna karar verirsin

diğer ay doktoruma gidicem ztn kontrolüm var.ona sorayım ne önerir yüzde kaç önerir,ama sanmıyorum çaresi yok der yine allah bilir kafamçokkarıştı

kızlar kendimizi mi kandırıyoruz ya benim morlukların altından kıpkırmızı bi deri çıktı ama belirgin bi şekilde çatlaklarım ortada şimdi düşünüyorumda bi seansta kaç kat soyulcakki uzun süre tuttum 1 milimse 2 milim kabuk atmıcak yine aynı kalınlıkta atacak ama bu kırmızı deride sanki kabuk atacak gibi rebelica canım senin kırmızılıklarda çatlaklar belli mi tatlım ya bende belli ki bende öle abartı bi çatlak yoktu 2 mm en fazla şuan yağ takviyesi ve bepanthen sürüyorum şu çektiğim acılar yanıma mı kalıcak yoksabilmiyorumkismile umarım geçer kızlar buradayım yine gelişmeleri yazarım kendinize iyi bakın..

Slm kızlar, 2.uygulamayı yapmış biri olarak söylüyorum, TCA işe yarıyor evet, ama aynı zamanda cidden ciddi bir uygulama:)) İlk yaptığım seanstan halen kırmızı lekelerim var, ama bazı çatlaklarım da tamamen yok oldu. Sanırım ben 2 seans daha yaptıkta sonra Medicassol ve Acnelyse ye geçeceğim. Tca ile iyice deriyi yenileyip, yavaş yavaş soymaya devam edeceğim. Bu arada spora da başladım 1 haftadır, toparlanmaya başlayan yerlerdeki görüntü ayrıca hafifledi. Hepsini bir arada yapmak çok daha yararlı anladığım kadarı ile. Ben daha önce Medicassol+Acnelyse ikilisini denemiştim ama kızarma fazla oldu diye bırakmıştım, oysaki iyi sonuçlar almaya başlıyordum. Dediğim gibi, TCA seanslarından sonra bunlarla devam etmeyi düşünüyorum kalan çatlaklar için. Haberdar edeceğimmm...

kızlar kendimizi mi kandırıyoruz ya benim morlukların altından kıpkırmızı bi deri çıktı ama belirgin bi şekilde çatlaklarım ortada şimdi düşünüyorumda bi seansta kaç kat soyulcakki uzun süre tuttum 1 milimse 2 milim kabuk atmıcak yine aynı kalınlıkta atacak ama bu kırmızı deride sanki kabuk atacak gibi rebelica canım senin kırmızılıklarda çatlaklar belli mi tatlım ya bende belli ki bende öle abartı bi çatlak yoktu 2 mm en fazla şuan yağ takviyesi ve bepanthen sürüyorum şu çektiğim acılar yanıma mı kalıcak yoksabilmiyorumkismile umarım geçer kızlar buradayım yine gelişmeleri yazarım kendinize iyi bakın..

walla canım bugün baktımda çatlaklarıma olduğu gibi duruyo ilk başta sanki hafiflemiş gibiydi şidi aynı bende senin çektiğini çektim canım ama şuan bana kalan geriye çatlaklarımn üstünde bide koyu leke gibi ten yani öncden belli olmayan çatlağım bile bu sayede dikkat çekiyo sinir oldum kafayı yemek üzererim o kırmızlıklarda ancaa 3 4 aya azalır tamamen geçer bile dieiyorum artıkkk okdar yani pişman oldum ben şahsen dua et seende bnm gbi iz kalmasın

X