Tavsiye / Selülite, kıl batmasına, ölü deriye iyi gelen banyo süngeri

bende kabak lifini kullaniyorum
ama bu liften bulursam onuda alacam
bi kabak lifi bi de bu lifle kese yapsam ne selulit kalir ne batik:jeyyar:

bende aldim harika biseyyy
kabak lifinden bile daha iyi bence kaydirigubbakcemile2

Epey oldu ben kullanmıştım bundan..
Bulaşık süngerinden tek farkı büyük olması..
Arkasındaki masaj yapan yüzeyide..Bulaşık süngerlerinin yeşil yüzeyi gibi..zımparaya benziyor..
Ama ben çok memnun kalmıştım..resmen küvetin deliklerini vücuttan çıkan kirler kaplıyordu o kadar yani...kendimden utandım ne pasaklıymışım diye..:kedi:

Epey oldu ben kullanmıştım bundan..
Bulaşık süngerinden tek farkı büyük olması..
Arkasındaki masaj yapan yüzeyide..Bulaşık süngerlerinin yeşil yüzeyi gibi..zımparaya benziyor..
Ama ben çok memnun kalmıştım..resmen küvetin deliklerini vücuttan çıkan kirler kaplıyordu o kadar yani...kendimden utandım ne pasaklıymışım diye..:kedi:

Aynen vallahi ama banyodan çıktıktan sonrada kadife gibi bir cilt, değer bence :)

cauforda falan benzerkeri satılıyor 2 tane 10 ytl sanırım daha değişik ve güzel kozmetik reyonundan bulabilirsin. her çeşitleri var

cauforda falan benzerkeri satılıyor 2 tane 10 ytl sanırım daha değişik ve güzel kozmetik reyonundan bulabilirsin. her çeşitleri var

Aynıları 2 lira, biraz daha farklı olanları var dediğin gibi 10 lira, galiba bu 10 lira olanların markaları farklı...Biz 2 liralıktan vazgeçmeyelim hihi

kızlar anneler develi kese derler adına ama ben nasıl desem bilemedim. o da tüylerin batıklarına ve kan dolaşımını hızlandırmaya (selülite) iyi geliyor aynı anda peeling yapıyor tabi :KK70: tavsiye ederim:icecream:

kozmetik ürün tanıtımı yapan ya da satan sitelerde bir iki tane gördüm fakat sizinle aynı banyo süngerinden bahsediyoruz bilmiyorum?

Kızlar bu banyo süngerini duş jeli alırken yanında hediye olarak verdiler.
İlk önce sert geldi ama sonra alıştım.
Gerçekten çok güzel temizliyor vücudu.

kızlarr ben Antalyada bulamadım yaaa nerde bu hemde 2 tl demişsiniz bulan varsa yardım ederse sevinirim:sinifsinif:

X