Taviz tavizi getirdi sanrm aldatldm, yanlzm, ltfen okuyun ve bana yorum yazn

Şuan aynı evde misiniz hala ? Yani odadan çıktın ve yanına gelmedi herhangi birşey yapmadı mı?
Peki gerçekten eşine dediklerinde samimi miydin?
Eğer öyleyse tebrik ederim umarım hiç bir sorunla karşılaşmazsın
Ailenin haberi var mı durumdan

benim anlamadığım neden eşin her lafında senle ayrılırsak, boşanırsak gibi laflar ediyo? pek ayrılmayı düşünüyo gibi durmuyo tavır olarak ama bu lafı ağzına sakız etmiş.. bişeyler mi çeviriyo acaba dikkat et bence..

Son düzenleyen: Moderatör:
canim cok uzuldum inanki o adam seni ve oglunu hak etmiyor bir an once ayril ondan ne olur.
birak belasini bulsun, onsuz cok daha mutlu olucaksin zaman herseye caredir belki simdiden soylememem gerekir ama karsina cok daha guzel insanlar cikacaktir hayatini gencligini ve guzelligini bu bes para degeri olmayan adama harcama. daha fazla seni kirmasina izin verme hicbirsey icin gec degil canim neresinden donersen kardir..
Allah yardimcin olsun ve seni bir an once bu adamdan kurtarsin canim inan hic bir yazi beni bukadar etkilemedi

canım çok üzüldüm ya okuyunca yazdıklarını...
insanlar başkasını mutsuz etmek için neden evlenirler ya anlamıyorum... madem böyle bir insansın evlenme başka hayatları da mahvetme dimi ama??
Allah herkesin karşısına hayırlı insanlar çıkarsın inşallah....
doğru kararı vermişsin canım Allah yardımcın olsun bundan sonra dualarım seninle...

Son düzenleme:
Ca.s.anım hakkında hayırlısı olsun inş biran önce halledersin ilişkiniz baya sarsılmış sen kendini yıpratıyosun eşin değil o yüzden dogru karaı wer kendin we çocuğun için canım allah yar we yardımcın olsun sewgiler

devam ettiriyim mi diye sormussun canim benim zaten bu adami bu sekilde buraya konu olarak bile acma bosan bosadim de yorum yazalim ne bu hayat kole izaura gibi yurtdisindasan kanin senin yaninda devlet yaninda bosan bu adama katlanma evlat hatrina bile olsa hele 2.cocuk olayi sakin zaten aranizda evliligin sizi baglayacagi manevi birsey kalmamis

canımm yaa yaşadıklarına çok üzüldüm sen de peygamber sabrı varmış herhalde bu kadar taviz vermekle enbaşta hata yapmışsın bu adama 2 .çocuk doğrulurmu hayata on defa gelmiyoruz senin için en iyisi ayrılman tekrar bi işe girip kendi ayaklarının üzerinde durman en azından kendine tekrargüvenini kazanmış olursun

hemkendin hen çocuğun için ayrıl o adamdan.okurken o kadar sinirlendimki.o evlilik kurtulmaz canım.sen daha çok çabaladıkça sen batıcaksın evladınla birlikte.para kazanabildiğini yazmışsın.lütfen daha fazla çekme.bırak ne hali varsa görsün.

çok üzüldüm nasıl olur bu kadarıda dedim
çok üzgünüm bunu yazmak istemezdim ama eşin seni gözden çıkarmış

Yazdıklarınız gerçekten şok edici
Ne kadar da sabırlısınızzz
Hala bunlar boşanma için yeterli sebep mi diosunuzz
Hala abartıyommu diyorsunuzzz
Gerçekten peygamber sabrı var sizdeee
Yaa ayrıl veya ayrılma diyemem ama
Hayatınız da size bi nebze değer vermemiş yazıkkk o adamaaa
Aldatmış,ağzına geleni saymış ,bırakmış başka şehirlere,çocuğuna bakmamaış
Bilmem yapacağı başka ne kötülük kalmış
Valla herşey açık ortada
Hayırlısı olsun
Kendinizden ödün vermeyin sizi saymayan biri için ben bunu derim ablacım

kim neler yazdı okumadım tüm yazını okudum arkadaşım bu adamdan ne sap plur ne saman...sen dünyada teksin..değerlisinn...sendne daha değerli sadece oğlundur...oğlunda böyle bir insanla büyümesi hatadırr...sana bunca yaptıklarındna sonra boşanmakta hatamı yapıyorum diyemezsin aksine beklemekle hatalısın..sana layık olmayan bencil bu insanla asla olmaz..bunu yapan insan yarın öbürgün ee ben senle yapamadım haydi herkes yoluna diyecek ne diye bu adamın kahrını çekiyon çekecen ne varr ortada zaten yuva namına bişey yokki...senin tavizlerin senin anlayışın onundaa insanlık dışı hareketlerinden başka bişey yok...çocukta onun çocuğu zzaten değil...bir hamile bırakmakla baba olunmazz...aklını başına al...geleceğini düşün bu hayat senin ve oğlunun hayatı böle bir insanın hayatınızda yeri bile olmaz bencee...aklı başında bir insansan bir dk bile durmaman gerekli bu innsanla ilerde neden o zman yapmadım neden terketmedim boşanmadımm neden bunca yılımı heba ettim diyeceksinn....sen boşa geçirdiğin saniyelerin bile hesabını tutmaya bak ve kafanı toparla evladını al yanına kendine bir yol çiz..allah yardımcın olsun..

Niçin kendinizi oyuncak ettiniz böyle bir adamın elinde...

Bu kadar düşürdünüz....

Anlattıklarınız inanılır gibi değil...insanın tahammül sınırlarını zorluyo...burda olsa saldırıcam adama yani elime geçirsem..verseler şöyle... Allah yardımcınız olsun sevmek sevilmek sizinde hakkınız bütün erkekler böyle değil inanın ve belki başka biri ona çocuğuna bin kat daha iyi babalık yapabilir...

Bol şans diliyorum...

canım ya üzüldüm bilemiyorum ama en iyisini sen bilirsin yine ayakta durabilecek bir insansın

Ben genelde hemen boşanmaya karşı biriyim...çoğu zaman sabredin diyenlerdenim (bu forumda hatta çok eleştirildiğimde olmuştur)...ama bazı durumlar var... sendeki gibi...sadece boşamayı bırak...birde seni boynuzladım da gidiyorum diyeceksin kötükedihüso...yanı sadece boşamıyacaksın...atığın tekme öyle bir olacaki... kendine, bir daha kolay kolay gelemiyecek bu adam...bilmiyorum güzelim bu adam gençliğinde böyle... ama sen bunu bide bunadığı, yaşlandığı zamanı düsün...adam yüzüne söylüyor...3 karı istiyorum diyor...sen ileriye doğru bunu nasıl zapt edecen...etrafda çoluk çocuğa sataşır ileriye doğru bu kötükedihüso...hadi gizli yapar...karda yürür izini belli etmez...yakalanır aglar ...yalvarır...ama adam açık açık söylüyor...bunun zaten perdesi patlamış...bunu sen baba olarakmı çocuğuna layık görüyorsun...kusura bakma ama ben ne babalar gördüm...pek iyi bir örnek değil seninki...yani ...hadi okumamış, imkanları olmayan biri olsan yine otur derim...yok çaren derim...gider eteri gelir beteri misali...ama sen okumuşsun...kendi ayakları üzerinde durabilen birisin...senin bunları yaşaman saçmalik...ama dersen ben mazohist ruhlu bir insanım ...ben bundan zevk alıyorum...o zaman diyecek bir şey yok...çocuğu mazeret olarak gösterme ...boşandığın zaman çocuğun babası ölmüyor...o onun her zaman babası kalacak.

ne diyceğimi bilemiyorum. gerçekten sözün bittiği yer burası olmalı.

yazık geçen ömrünüze onun o pis suratınıza baktığınız hergüne. boşayın gitsin. ben affetmekten yanayımdır ama boşayın gitsin. bu kadar yani. üni mezunuymuşsunuz. çalışırsınız azıcık aşım ağrısız başım dersiniz. çocuğunza bu eziyeti yaşatmayın böyle baba böyle koca olmaz olsun...

canı yazdıklarını baştan sona okudum hayretler içinde kaldım nasıl bir insan senin eşin bir insan bukadar bencil olurmu eşini çocuğunu kendinden bukadar sıyırıp ..canım sneinde hataların olmuş işte biz kadınlar böğleyiz hep aman yuvam yıkılmasın aman çocuğum babasız büyümesin ..ama eşin ta baştan tekmeyi haketmiş . aman evde bi karım olsun evde süs bitkisi gbi beni beklesin ama bi taraftanda ben gönlümün istediğini yapim pes diyorum sinirden ne yazıma sapıttım ..

Merhaba tekrar,
sanirim insanin cani bir yerden sonra artik acimiyo.patavatsizligina kalbimi kirmasina alismisim galiba.tabiki bende svedigim beni seven ve deger veren biriyle evli olmak iterdim.eve geligine boynuna atilip hosgeldin kocacim demek.bunlari yapmadimmi ?yaptim.yapayanliz evde kaldigim gunleirmde eve gelmesini bekleyip geldiginde hosgeldin deyip boynuna srilip opmek istedim ve yalanda ufak bir muck soraa tamam yeter diyen biri ne yapiyim.beni keninden sogutup sonrada napiyim benim hanimim istekli degil ben napiyim diyoki ben heseye ragmen onu hicbi zaman redetmedim ,aksie o beni reddetti her zaman.simdide hanimim atesli dgeil istekli dgeil diyo.hic dusunmuyor acaba neden boyle oldu neden?inan kendisinin yaptigini unutuyor demekki ama,kendisine yapilani unutmuyor.dun gece ayri yattim .en kia suredede turkiyeye donucem.zorla herseyi kabul etmek zorunda olmaktan biktim.

canım daha öncede sormuştum ailenin haberi var mı?
bu son olaylardan olmasa bile evliliğinizin gidişatından haberdarlar mı?
Ailenin yapısı nasıl?

zorla herseyi kabul etmek zorunda olmaktan biktim.

bıkkınlık...işte senin de evliliğinden bir tat almadığın buradan belli oluyor...sen de ne yapman gerektiğini biliyorsun aslında...fakat bunu yapacak cesaretin henüz yok bitanem...lütfen çok iyi düşün ve doğru kararı almakta gecikme...keşke demeyeceksin ,eminim...çünkü elinden gelenin fazlasını yapmışsın zaten..umarım bugünün mutlu geçer....çocuğun var,sağlıklısın....çok şükür....

canım daha öncede sormuştum ailenin haberi var mı?
bu son olaylardan olmasa bile evliliğinizin gidişatından haberdarlar mı?
Ailenin yapısı nasıl?

çok güzel bir soru...cevabını ben de merak ediyorum....

yorumları okumadım, belki konu cok farklı yerlere gitmiştir.
bence biran önce boşan, sen bu evliliği zorla sürdüyorusun eşinin umrunda değilki hiç birşey.
sana da yazık kaç yaşındasın bilmiyorum ama evlilik adına birşey yaşamamışsın. evlilk bu değil siz sanki 2 yabancı zorla evlendirirlmişsiniz boşanmak ta yasak mış gibi idare ediyorsunuz. bence boşan gerçekten çok çok daha mutlu olursun. en başta nerde, napiyor yine kimin yaninda derdin yok. ve aşalanmazın! zamanla kendi başına birşeyler yapmaya başlayonca özgüvenin de gelecek boşanmakla çok iyi yapmışım geç bile kalmışım dersin (bence). sen suanda kendinden tamamen vazgeçmişsin. bu moralle oğlun içinde çok verimli olamazsin, çünkü kendi sorunların var. attttt gittttsiiiin çok ciddiyim evet söylemesi kolay ama inan seni hayatında mutsuz eden tek şey kocan, eee yolll ver gitsin. kendine oğlunla sıcacık bir yuva kur. kimseye ihtiyacin da yok. dön türkiyeye meslegin de var iş bulursun inşallah sonra kimmmm tutttarrrr seni :))) gez toz oğlunla keyfini sürün bu hayatın bu ızdırapla gecen senelerini kim sana geri verecek? bu yaşını bir daha yaşamicaksin. inşallah seni mutluluğa götürecek kararlar alırsın.

X