Taviz tavizi getirdi sanrm aldatldm, yanlzm, ltfen okuyun ve bana yorum yazn

bence 2. çocuğun lafını bile etme.
böyle bir evliliğe nasıl katlanacaksın.
kocanın elle tutulur hiç bir yanı yok.
maddi olarak problem yaşamam diyorsun.neyi bekliyorsun anlamadım.
çocuğun daha sağlıklı bir ortamda büyümüş olur merak etme.
aldatmış üstüne ütelik

Gerçekten de anlayamiyorum bazi kadinlari ben
Bu durumda ikinci çocugu nasil istersiniz ? yani acimazmisiniz yavrunuza ?
Bu adam nasil bir adam ?
Onu affetmekle hayatinizin en buyuk yanlisini yapmissiniz zaten birde buna ikinci masum bir çocuk eklemeyin lutfen
Esinizin soylediklerinizi kulaginiz duyuyormu ?
Aman Allahim...
Aldatan yine aldatacaktir zaten, bundan bi kaç sene sonra tekrar konu açip
iki çocugum var esim surekli aldatior neyapmaliyim diye yazmayin insallah

Psikoloji bir destek almaniz sart !
Resmen sizin ruhunu çokertmis bu adam
Dediginiz gibi taviz tavizi getirmis resmen.

Canim cok uzuldum yasadiklarina tabi en cok da hala bunlari yasiyor olmana. Sanirim esin o seni istedigi surece senin ondan kopmayacagini iyice anlamis ve sanada hic saygisi kalmamis. Bundan sonrasi duzelmez emin ol hergun daha kotuye gidecektir.Guclu ol ve imkanlarin elveriyorken kendin icin yeni bir baslangic yap.
Allah yardimcin olsun

canim cocuklarin basina ne gelirse islevsiz ebeveynler yuzunden geliyor. senin yasadiklarini da o da yasiycak boyle giderse... kendini dgersiz hissedicek. babasi ilgi gostermedikce sen onun uzerine duseceksin sirf acigi kapatmak icin ama bu ona farki daha da hissettiricek. babasindan uzak buyurse onun icin daha hayirli olcak gibi. zira kucucuk bebege su vermeyen babadan ne bekleyebilirsin ki... sirf cocuklarina miras kalmasin diye gidip onun bunun uzerine bile yapabilir mallarini... tuhaf adam... Allah bildigi gibi yapsin...

arkadaşım eğer çocuğunu gerçekten düşünüyorsan onun iyiliğini istiyorsan boşan..!! aklı fikri macera peşinde koşmak olan bi adam çocuk falan da istemezde bakmazda o yönden rahat oll ikinci çocuk mevzusuna girmiyorum bile ..
düşünecek bişi yok yani herşey açık ve net:enbuyukkk:

Sakın ama sakın 2. çocuğu aklınızdan dahi geçirmeyin....
Madem maddi olarak hiçbir kaygınız yok neden çekiyorsunuz ki bu adamı ?
Çocuğum babasız büyümesin diyorsunuz ama zaten babası ile büyümüyor ki bu çocuk gördüğü zamanlar zaten kısıtlı ha bir eksik ha bir fazla ne fark eder ki... Büyüdüğü zaman herşeyin farkına varacak... Psikolojisi daha da kötü olacak bu babanın yanında....

canım kardeşim daha o adar küçüksünki bunları yaşamak için inan çok üzüldüm acıkmıştım açlık maçlık kalmadı yani...

Bir kere sana kimse bu forumda devam et kurtar evliliğini demez diye düşünüyorum yanlışmı yım arkadaşlar..Çünkü sen zaten yapacağının fazlasını yapmışsın bence olgunda davranmışsın o adam değişmezzzzzz bunların huyları buu değişmezler bunlar be canım onun için haadi yol yakınken seni daha fazla yıpratmadan dön yaşamına
yaşamına diyorum çünkü bu evlilik senin yaşamındaki virgül...kaldığın yerden debvam et inan çocuğuna yapabileceğin en büyük annelik bu olur huzurlu yaşam canım
Allahım yardımcın olsun hayatım bazen acı çekmeden mutluluğa kavuşulmaz...

ya cidden cook taviz vermissin sen buna! resmen kendini feda etmissin. ama insanlar o kadar piski, kendileri icin fedakarlik yapani degil, uzatakini secerler hepp...keske bi son bulsa..maalesef bosanmaktan baska care yok buna. zaten ogluna da babalik yapmyiomus

Arkadaşım eğer herşey anlattığın gibiyse bu işin tutar yanı kalmamış.Yapma bence..sana da evladına da yazıktır böyle bir adamla ömür geçmez..Oğluna ne verebilir Alahaşkına böyle bir baba???

eğer gerçekten boşanmak gerekiyorsa çocuklar asla bahane edilmemelidir.e bu durumda hiç düşünmeden boşanman gerekiyor.Ama boşanma evresinde seni rahatsız edebilecek birine benziyor ve Daha çok gençsin.Bu yüzden birilerinin desteğini almalısın.Ne biliyim aileni al yanına,onlara da anlat,sana yardımcı olsunlar

ahh be canım ahh be canım şok içerisindeyim ben....
allah aşkına git orda mutlaka vardır kadın sivil toplum kuruşları canım git ordan yardım al ne yapacağın için çözüm yolu gösterirler sana...

oğlunu zaten kendin büyütmüşsün sennn oğlunu çok seviyorsun ilerideki psikolojisini düşünn...

yarın sana demezmi bu çocuk- anne beni bu adamla büyütmeye ne hakkın vardı beni hiç mi düşünmedin bu hastalıklı evliliği sürdürüken?

demez mi ....

der tabi ki canım kardeşim derrrrr.....

boşanmak her zaman son çare olmalı bence ...

bu olay son çareyi de geçmiş.. adam sana açık açık düş yakamdan kızım diyor yaaaa....

cok acikca sana soyluyorum
bu adamdan sana ne koca nede ogluna baba olur
cok sey soylemek isterim ama,
meslegin var don memleketine calis bak ogluna
hayatini zehir etme
cok sinirlendim ya
adamdaki terbiyesizlige bakarmisin

2. cocugu yapmam yada senden yaparım bosanırsak ben bakarım cumlesınden sonra okuyamadım artıkk
ıcım sıkıldı resmen
sen nasıl dayanıyorsun butun bunlara canım ya
cocugum babasız buyumesın dıyorsun
ne babası canımm
cocuk su dıye bagırıyor adamın ruhu duymuyor bu mu baba
yapma gozunu seveyım kendı basına yada aılenle buyut ınan bundan daha ıyı ve daha mutlu olursun
bu nasıl bır ınsandır ya
bu ınsandan sana hıc bısey olmaz canım
meslegınde varsa yol ver gıtsın
yeter daha fazla uzulme nolur
benım ıcım gıttı burda ya

canım,sizin evliliğiniz sadece imza da kalmış zaten,seni ve çocuğunu mutluluğa götürebilecek tek şeyde o imzayı iptal etmek,üstünü çizmek bence. inan ki aynı durumda ben olsamda yapacağım şey bu olurdu .

arkadaşım sen nesin böyle?
tövbe haşa peygamber torunu falanmı?
bu ne böyle ya, sabretmek zorundamısın sen buna? senin ailen yokmu? dön babanın evine, kur tekrar hayatını. bu adamdan kocalıkmı bekliyorsun? çocuğuna babalık mı?
bu çocuk ikiniz yüzünden daha da kötü olur. ne kadar aile var boşanmış, babasız büyüyen? hepside maşallah sağlıklı, okumuş bi yerlere gelmiş. ne kendini üz, nede çocuğunu üz böyle bir adam için. DEĞMEZ canım...

Bence yeter!yasakkelime
Yazık etmeyin kendinize de evladınıza da..
Lütfen çocuğunuzu bahane etmeyin..
Biraz düşünün,bu kadar problemli bir aile hayatında çocuğun gelişimi ne kadar sağlıklı olur?

lütfen bu adam için ağlamayın ağlatın çünkü siz değil o ağlamayı hakediyor..

anladığım kadarıyla adam konuşmalarının nereye gittiğini bilmeyen öylesine konuşan bir tip. sana bunca yaşanandan sonra boşanmak düşer desede bir tarafım, başka bir tarafım savaşabilir diyor.

yapman gereken bence az birazda olsa bencil olmak. kafana takmamak.. bence bunu yapabilirsin. şimdi tüm yaşananları silip başa al kendin için kendine iyilik yap. kesinlikle öyle oldu, böyle dedi, böyle yaptı deme. erkekler bizim gibi değiller ince düşünmez kalas yapıdalar

kesinlikle eşine hayatında o olmasada yapabileceğini hissettir. ne bileyim ikinciyi alırım diyen birine sen alırsında ben senin birincin olarak kalmam başkasının birincisi ve sonuncusu da olabilirim derim heralde. altta kalmam ben olsam. ye iç giy gez bu arada söz dinleme.. öyle yapma buna böyle yapma gülme diyen adama ihanetinde dinde yeri olmadığını söyleyebilirsin mesela.

bu yakışıklı iş adamı kendine fazla güvenmiş o kendine güvenip başının dikine gittikçe sen sessiz kalmış güvenini kaybetmişsin bence. şimdi savaş zamanı.

benim eşimde 2. çocuğu o istiyordu ben istemiyordum geçen şakayla karışık ben istersem olur dedi. hemen cevabı yetiştirdim ben istersemde dünyaya gelir demiştim.

Bu nasıl bir hayat, siz nasıl katlanıyorsunuz.
Sinir oldum okurken yaa
Eşiniz çok çok çok çok kötü
Yasak olmasa daha başka bişey yazacaktımklava:

Sevgili bayanlar hepinize yarumlariniz cicin tesekkurler inanin butun gun elim ayagim buz kesmis bisekilde titriyerek gecirdim esimin bana neler yasattiginin farkinda bile dgeil.az once eve geldi konusmuyorum kendisiyle sanki icbisey olmamis gibi davraniyor.kendim odama cekilim ne oldu derdin ne dediginde ben turkiyeye donucem dedim.hayirdir dedi.senden kesinlikle bosanmak istiyorum dedim.nie noldu dedi.cunku seni sevmiyorum dedim ve odadan ciktim.bunu benden ilk defa duyuyor bende ilk defa soyluyorum evlilik cok zor heleki anlayissiz bencil bir insanla evli olmak bide arsiz olmasi inanil dayanilmaz hal aliyor bazen.bugun sizlerle paylasmasam belki hala kendimi yiyip bitiriyor olacaktim.lutfen benim icin dua edin gercekten her saniye aglamak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…