Taviz tavizi getirdi sanrm aldatldm, yanlzm, ltfen okuyun ve bana yorum yazn

ne mutlu size.. maddi olarak hiçbir kaygınız yokmuş. türkiyede milyonlarca kadın maddi sorunlar yüzünden tıkanıp kalıyor, eşlerinin nelerine katlanıyor.

oğlunuzu düşünüyorsanız gerçekten daha fazla beklemeyin. sizin eşiniz zaten iyi bir baba değil olamaz da. oğlu " su " derken yerinden fırlamayan, kolunu kaldırmayan küçücük evladının isteğini duymazdan gelen bir babadan ne beklenir?

çok şanslınız, imkanlarınız varsa durmayın, boşanın...

hepinize desteginiz icin tesekkurler.ben devamli bosanan byanlrin goruslerini okuyorum iclerinde keske biraz daha sabirli olabilseydim vs yaziyor ben en azindan bosandigimda bu keskeyi hicbi zaman soylemeyecegim sanirim.bu inanin yazdiklarim bir kismi yazimdada belirttim hepsini yazam okumaktan bikarsiniz.oglum babasi eve gelince hep onunla oynamak istiyo ilgi bekliyo inanin baska hicbisye beni bu kadar sabrettiremezdi inni evladi cani.disardan bakinca gercekten korkunc geliyor degilmi yasadiklarim

ben olsam güzelim dönerim ülkeme alırım çocugumuda boşanırım adam 1.cocuguna su vermezken siz nasıl 2.yi düşünürsünüz allah yardımcınız olsun dediğiniz gibi taviz tavizi getrimiş büyüyüyerek daha da sürecektir. ben olsam hiç düşünmeden bitririrdim zaten bitmiş ben okuduklarımdan bunu anladım

bence oğlunuzu düşünüyorsanız ayrılın zaten.
yarın öbür gün kocanızın eve 2.kadını getirmeyeceği ne malum?
babadan oğlunuza ilgi yok, sevgi yok, alaka yok...
peki verdiği ne var, eksikliğini hissedeceği bir şey yok ki oğlunuzun..

en çokta şu canımı sıktı okuyunca.'PAHALI YATIRIMLAR YAPMIYRM BOŞANIRSAK YARISI SANA GEÇİCEK'.inanmıyrm arkadaşım sana sen daha neyi bekliyosun.bırak git.adamın zaten hep aklında senden ayrılmak baksana.seven insan bunların hiçbirini yapmaz.aklını başına al kurtul biran önce.oğlum için sabrediyrm diyosun ama oğlun biraz büyüdükten ve bunları farkettikten sonr daha cok yıpranıcaksın.ozaman oğlun için iyi bişey yapmadığını anlıycaksın...

siz şimdiye kadar yeterince sabretmişsiniz. oğlunuz da yaşı gereği şu an ilgi bekliyor. bu çok normal. ama ilerde büyüyüp kocaman bir delikanlı olduğunda eminim size kızacaktır babasına bu kadar çok katlandığınız için.

canım çoğu harfi eksik yazmışsın valla zor okudum...ama bu kadar dert yazarken olur herhalde...
eşin acaip bencil biri...başta işi bırak demesi ve kapan demesi en büyük yanlış...öncelikle seni seviyorsa yaşantına saygı duymalı..uymuyorsa evlenmesin...
işi olana bırak demek ne demek yaa...
ayrıca bir insan kapanacaksa kesinlikle kendi isteğiyle olmalı..içinden gelmeli..ne anne ne baba,ne koca baskısıyla olmamalı..o zman kızmayın bana ama o kapanmaktan hayır gelmezki..istemeye istemeye...
eski kız arkadaşıyla konuşması,seni saymaması,çocuğuna bakmaması....Allahımsabır versin sana gerçekten zor ama neden bu kadar çektin bu adamı...çekilecek dert değil...hem işin var yani elinde diploman var tecrüben var..kendi başının çaresine bakabilirsin.
oda bırak hangi güzel bayanla tanışmak istiyorsa onunla tanışsın gezsin tozsun..ay terbiyesiz yaa bide üstüne 2. evililk yapacakmış..
en kısa zamanda kurtulmaya bak..refaha er...

bu arada 2. cocuk icinde ben gercekten tane cocugum olsun istiyordum arada evliligimizi duzeldigini dusunerek bu konu hakkinda konusuyorduk ama ben gordumki can cikar huy cikmaz.zaten beni gercekten hayatina sokmadi simdi sizden yorumlar geldikce daha iyi anliyorum bazi olaylari.

arkadasım sakın 2. cocuk falan yapma. iyice kafayı yedirir sana. degmez onun için. madem cocuna ilgisiz babasızda olur merak etme.

canım kolay değil öyle hem seni aldatacak hem 2. kadından bahsedecek oğlun su isteyecek vermeyecek. sonrada ilk 5 yıl sende kalacak çocuk sonra alacak.

bunlar senin gözünü korkutmak için söylenen şeyler. Sen bundan sonra yaptığı saçmalıkların hepsi için kanıt biriktir msn kayıtları ve google geçmişinden başlayabilirsin. Elinde kanıtın varken yapamaz.

Birşey sormak istiyorum eski kız arkadaşıda mı çinde onun içininmi oraya yerleşmiş.
birkaç defa takip et fotoğraflarını çek ama sakın ona bak çektim fotoğrafını gibi şeyler söyleyipte uyanmasını sağlama

güzelim senin eş dedğin adam kendini düşünen bencil biriymiş..

çok üzücü yaşadıkların

ama sana birer tüyo olabilecek şeyleri hep es geçmişsin

adam sana ** ya boşanırsak** gibi planlar yapıyor hep

bu adama güvenilirmi?

derhak bırak git

mesleğinde var zaten

durduğun hata

çocuğunu düşünerek bu adama katlanılmaz..

güçlü ol.. hem anne hem baba ol evladına..

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

okurken kendimi tutamadım kusura bakmayın...burada tüm arkadaşlarım fikrini yazıyorlar ve ben de fikrimi yazmak istedim....yazdıklarını okurken bile ne kadar etkilendiğimi anlatamam...her satırında seni biraz daha anlayamadım nedense..ben de evliliğin devamından yana olan hatta çocuk için bazı olayları görmezden gelmekten yana biriyim....fakat senin burada yazdıkların o kadar tahammül edilemeyecek ve katlanamayacak olaylar ki....sen bu kadar şeye rağmen hala neyi bekliyorsun bitanem?....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: çocuğun için yeterince şeye katlanmamış mısın zaten?....yazık günah sana...herşeyin sonu değil ayrılmak..belki senin için çok güzel şeylerin başlangıcı olacak...hem zaten çocuğunun, o güzel yavrunun bu şekilde huzursuz bir ortamda büyümesi onun psikolojisini daha bozacağını sanırım biliyorsun bitanem ...karar senin fakat bu tarz bir yaşam olmaz...eşine gerekenden fazla imtiyaz tanımış ve değer vermişsin....iyice düşünmeni rica ediyorum...bu kötü olayları yaşadığın için objektif yaklaşamayabilirsin fakat burada yazılanları lütfen iyice düşün...seni belki tanımıyorum fakat inan ki yaşadığın şeyler beni çok etkiledi....bu konuda çok hassasım zaten...aile benim için çok önemli çünkü....fakat senin ailen çocuğun....eşin değil....o sadece seni elinde tutmaya çalışmış gördüğüm kadarıyla..lütfen yaşadıklarını mantıklıca düşün canım benim.....üzülmeni asla istemiyorum....ALLAH sana ve buna benzer olayları yaşayan tüm arkadaşlarıma yar ve yardımcı olsun...(Amin...)

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım merhaba . . . yaşadıkların çok acı malesef. sen yeternce sabretmişsin bence. artık olaylara dur demenin zamanı gelmişte geçiyor bile. ayakları üzerinde duran bi bayansın ve bence daha fazla beklemenin alemi yok . unutma vazgeçmezsen vazgeçilmez olamazsn . çocuğun için ayrılmam diyorsun fakat böyle bi adamdan sorumluluk beklemn çok yanlış

hepsini okudum ve canım bence çok bile durmuşsun. Sen güçlü bir kadınsın bunu unutma ve kendine-oğluşuna ii bakıp onu da şaşırt. Ve bence bir an önce boşan canımmm...

Yazıyı yarıya kadar okudum, ara sayfaları okumadım..

Gençliğine yazık, hemen boşan..

Bu kadar da kesin cevabım..

Boşan diyenlere kızan arkadaşlar da kızabilirler bana..buyrun..

onun blöflerine kulak asma .Korkma.Bir tek senin çocuğun babasız kalmayacak ama sen elinden gelen fedakarlığı yapmana rağmen adam bildiğini okuyor.Belli ki sende gözü kalmamış.Yine de inceldiği yerden kopsun derim.Senin çektiğini birtek sen bilirsin.Kararlı ol.

ah canım senn bu yaşadıklarının aynısını yaşadım üstelik ben evli de değildim herkes sordu ne mecbriyetn var die seviyorum sandım...bende ...salaklııım dan işte...4 yıl çıktık sözlendik nişanmz olcak davetymz basıldı ayrıldıkk karakteri aynı senn olmaz olası eşin gbydi o yusden okudukca sinirlndim ben dee şiştmmm içim darldı öyle lanetki bu erkekler hiçç birne güvenmiyorum...ben o pisliğe göre çok daa üstndm oun benden hiçbir üstnlü yoktu ama o öyle bi hale getrdiki ben kendime güvenemz oldum...şimdi
diorum acaba adam gbi çıkarmıı??bende gercekten sevilirmym aldatılmadan sorunszca bi gün bende evlenebilirmiyim....daha yeni 4 ay dr ayrıyz ama ben zaman zaman bunalıma ddnyrum tekrarrsenağlama

haa diyomusun pişman mısın diee zerrre kadar pişman olmadımm çok şükür iiykide ayrılıp kurtulmuşum diorummm herkesin dedğini yap sen bunu yapabilirsin kendine güğven sirkelnennn bir an önce

yaşadıklarınız gerçekten üzücü
burdaki yorumlara sizi rahatlatabilir daha farklı düşünmenizi sağlayabilir
çünkü burda herkes objektif sizin anlattıklarınız kadarıyla sizi tanımayan dışardan bakan insanların görüşleri
eminim kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır
yapılan yorumların hepsine katılıyorum
maddi olarak bir bağımlılığınız yoksa katlanmak için bir nedeninizde yoktur
kendinize yeni bir hayat kurun
çünkü hayat ilgisiz eşinize harcayamacağınız kadar kısa
zararın neresinden dönerseniz kardır sizde biliyorsunuz yapılması gereken her şeyi yapmışsınız
olmamış işe yaramamışsa geriye bir tek şey kalmıştır
oda bu evliliği bitirmek içiniz rahat olsun kimse sizin kadar sabretmezdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…