Tatlıyı azaltıp kilo vermeye inanıyorum :)

Mükemmel bir sabahtan merhaba ♥️🙋🏻‍♀️
Sabah tartıya çıktım ve ne göreyim 67,95kg. 5-6 aydır 67 görme görmemiştim. Ben bayıldım bu su orucuna açlıkta hissetmedim. 500kaloriyi aşmayan kaçamaklarım oldu( kardeşimin ısrarıyla yarım biberli omlet yedim dün)
Bence en önemlisi su orucu tutuyorum diye günlük yaşantımda hareketten kaçınmadım yürüyüş yaptım spor yaptım ve giden kilo miktarı 4,1 💪🏻💪🏻
Neyse bu gün 4. Gün aynen devam

Buraya ilk yazmaya başladığımda sağ taraftaki değerler vücut ölçülerimdi. Orada 70.30’um sonrasında 72’yi gördüm ama tabi moral olarak ölçülmek aklıma bile gelmedi.
Bu sabahta sol taraftaki ölçümlerim. Bence sizde kilolaya takılmadan kendinizi metre ile ölçerek devam edin kilo aldatıcı olabiliyor. Bu kadar farklın asya sporunu yapmamla alakalı olduğunı düşünüyorum ki toplamda 6 gün falan yapmışımdır.
Bu arada boyumda 173. Durmak yok devam 💪🏻
AFEE9A42-3FC6-4FE1-B997-A277EF5889C9.jpeg

Son düzenleme:
merhaba, kilo olarak sana az gelebilir ama incelmen cok guzel buda yag yakmissin demektir. -12 cm e yakin incelme bile baya farketmistir. Cogu diyetisyende der onemli olan tarti degil aynadir diye. Boyunda 1.73 oldugu icin kas kutlende iyiyse 3-4 kilo sonra gayet fit ve siki gorunursun :KK200:

merhaba, kilo olarak sana az gelebilir ama incelmen cok guzel buda yag yakmissin demektir. -12 cm e yakin incelme bile baya farketmistir. Cogu diyetisyende der onemli olan tarti degil aynadir diye. Boyunda 1.73 oldugu icin kas kutlende iyiyse 3-4 kilo sonra gayet fit ve siki gorunursun :KK200:
Yaa çok teşekkür ederim ♥️ kötü günlerden sonra gerçekten iyi hissettirdi bana bu değişimim😍 kas kütlemi geçen sene iyi koruyordum ama bi senedir çok birşey yapmadığımdan onlarda gitmiştir ama yürüyüş ve sporla toparlayacak gibiyim bakalım

X