Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

tamadır o zamn anlaşmış bulunuyoruz :13:
Ee ne var ne yok eylülcüm topikinde in cin top oynuyor çağır milleti artık dayak varmı dersin yine :KK52::KK52:

anlaştık kank :13::13:

ne olsun tatlım aynı valla evden işeee işten eve :KK25::KK25: sen neler yapıyosun :KK19:

sorma yaaa taramalı tüfekle tarıycam bunları :KK60::KK23:

anlaştık kank :13::13:

ne olsun tatlım aynı valla evden işeee işten eve :KK25::KK25: sen neler yapıyosun :KK19:

sorma yaaa taramalı tüfekle tarıycam bunları :KK60::KK23:

BUNUN ÜSTÜNE KESİN GELİRLER :KK52::KK52:
AYY YİNE CAPS LOCK AÇIK KALMIŞ :KK53:
Valla bende de pek değişiklik yok bildiğin gibi yuvarlanıp gidiyoruz ama bu kilolarla harbiden yuvarlanıyoruz ama :KK60:

BUNUN ÜSTÜNE KESİN GELİRLER :KK52::KK52:
AYY YİNE CAPS LOCK AÇIK KALMIŞ :KK53:
Valla bende de pek değişiklik yok bildiğin gibi yuvarlanıp gidiyoruz ama bu kilolarla harbiden yuvarlanıyoruz ama :KK60:

ahahaha gelsinler :KK47::KK47::KK9:

neeee ihihihih top gibi mi :KK60::KK60::KK60::KK60: sorma bugün yedim yine çok :KK25::KK25::KK30::KK52:

[video=youtube;OgQh2hvG0Tc]http://www.youtube.com/watch?v=OgQh2hvG0Tc[/video]

Gecelerce birikti yasaklarla
Ne gidebildin ne kalabildin
kor değdi canıma
Senin olsun
Senin olsun
Benim olsun istemem
Senin olsun
Emir olsun
Yemin olsun istemem :KK43::KK14::KK14::KK14:

ahahaha gelmezsen taranıcaksın ama :KK60::KK60:

allah allah :44::44: ye sende kızz :KK53::KK53: kahve yapta içek hadi :nazar::nazar::KK9::KK9:

acele bişeyler yedim ve öğleden sonra çıktım akşama geldim ancak ondan öyle oldu yoksa yerim iştahımıznda maaşallahı var yani :KK52:
ayıp ettin nasıl istersin kahveni türk kahvesi neskafe latte espresso ....:KK52:

[video=youtube;OgQh2hvG0Tc]http://www.youtube.com/watch?v=OgQh2hvG0Tc[/video]

Gecelerce birikti yasaklarla
Ne gidebildin ne kalabildin
kor değdi canıma
Senin olsun
Senin olsun
Benim olsun istemem
Senin olsun
Emir olsun
Yemin olsun istemem :KK43::KK14::KK14::KK14:

hııım avatardaki senin olsun buymuş demek :KK53:

acele bişeyler yedim ve öğleden sonra çıktım akşama geldim ancak ondan öyle oldu yoksa yerim iştahımıznda maaşallahı var yani :KK52:
ayıp ettin nasıl istersin kahveni türk kahvesi neskafe latte espresso ....:KK52:

ahahaha benımde öyle ne olursa olsun iştah yerindedir :KK30::KK52::KK52::KK52:

ayy aklıma latte reklamı geldi ; adam bana da bi latte diyo diğeri de geliyoo diyip yastığı şak diye :KK45: atıyo yaa ahahahaa :KK60::KK60:

latte o zaman :KK17::KK17::KK9::KK9::KK9::nazar:

ahahaha benımde öyle ne olursa olsun iştah yerindedir :KK30::KK52::KK52::KK52:

ayy aklıma latte reklamı geldi ; adam bana da bi latte diyo diğeri de geliyoo diyip yastığı şak diye :KK45: atıyo yaa ahahahaa :KK60::KK60:

latte o zaman :KK17::KK17::KK9::KK9::KK9::nazar:

benim çok tuhaf bi huyum var kahveyi içmem sevmem ama kokusu çok hoşuma gider :KK1::KK1:
buyur latten şekerim :KK42:
sen iç ben koklayayım :KK52:

benim çok tuhaf bi huyum var kahveyi içmem sevmem ama kokusu çok hoşuma gider :KK1::KK1:
buyur latten şekerim :KK42:
sen iç ben koklayayım :KK52:

kokusu çok hoş evet :KK39::KK39: niyeee ben her türlü kahbeyi çok severim :KK16::KK16:

sağol şekerim :nazar::nazar: garip gibi koklama orda sende iç :KK60::KK60:

X