Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Tama canım da çok sıkılıyor zaten nerde işin? aldın başına belayı :KK53: yazıyorum bunu da :21:

Mikroplarla uğraşıyom canım ben :KK17::KK17: mikrobiyoloji laboratuvarındayım yani :KK34: neyi yazdın anlamadım :KK33:

Kızlar kendi yaptığım patates salatası :KK17::KK17: Nasıl olmuş :KK23::KK23:

Eki Görüntüle 1028238

Bana bak nicoooo :KK20::KK20::KK20: öle resim koymak hak mı adalet miiii :KK5::KK5::KK5:

haşin bakışlına ne oldu :2::2::KK52:

:KK70: haşinimiz atarlı nicomuzzzz:KK1::KK1::KK1:

Buda gayet güzel bakıyor :KK52::KK52::KK52::KK52: yerim onun bakışını

Heyyyyy stilllllll:KK3::KK3::KK3:

mantıklı düşünemıorum artık akşam bütün cesaretimi topladım kendıme bile inanamıorum ama eşim bu şahısla gercekten konusmus bastan abuk sabuk yalanlar soledı acık verınce üstüne gittim bu kım dedım hanı müşterindi evliydi karısının fotosunu koymustur demıstın dedım sende ne bılım ben dedın dedım pekı bu kadınla ılgın yok ta bu kadın yada adam her neyse senınle paazarlık yapma geregınde bulun mus hataa msj da neden gelmıosun yatıcam bundan sonra arasan 200 tl olucak sana dıodu 5 defa aramıs ayın 14 de sende gerı 5 kez aramısın cok kısa konusmalar olmus dedım noluyo anlat dedımm
bana arkadasının tanıdıgı oldugunu baska bırı tanıdık bırı varmı deyınce erkek muhabetiymiş oda atlamıs yok ama vardır benım bu yolarda tanıklarım var demıs buluruz demıs o nıyetle aldım arkadasta benım telden aradı dedıı tabiki de yemedim benim eşim dediğim insan bana orkıt alamayan bırı ve söle solım bu dedıgı kısıde eczacı cekınır dı alamazdı falan fılan yemedım yanı arkadası ona soracak numara bul dıcek oda bole bole dıcek baskasından numara alıcak ta arkısıne verıcek inanamadım sacma geldı üstüne gittimm gece 11.30 falan dı sanırım bana dogruyu sole dedım noldu ne bıtı benı bu supheyle yasatma falan dedım fazla zorlamadan kendı soledı kendısı aramıs kadınla konus mus bende bunun uzerıne bı tokat atım ama iyi 5 parmagım ın ızı cıktı suratında sonrasında ustume yurudu el kaldıracak kadar ılerlemedı ama cok cıdıyım vursun banada polıse gıdeyım dıye soledım ona vur bana dedım bak benım nasıl ısıme gelıo dedım ellalemin artğı için bana el kaldır bak noluyo dedım bunu uzurıne benı sakınlestırmeye calısırken ben sızle konusmayı bıraktıktan sonra kadını aramıstım azıma gelenı soledım halıyle telefonunda cvpsız ları gordum benle konusmayı keser kesmez uyarmak ıcın kadın bunu aramıs bu acmamıs neyse ben gerı aradım hanı benım esımı tanımıodun noldu nasıl tanıomussun bak dedım neyse bı adam konusmaya basladı sozde kocası azıma gelenı soledım ben zaten bılıorum dedı sızı ılgılendırmıo falan ddedı bende dayanamadım halıyle azımı bozdum ama bazı polıs tanıdıklarım var sayişten tel numarasından bu kısılerı fuhuş sucundan para karsılıgı fuhus sucundan bula bılınıcegını ama benım de davacı olmamm gerektını o bende olan msjların konusmaların delıl nitelıgınde oldugunu soledı kızlar bırazdan avukatın yanına gıdıcem karsı taraf için suç duyurusunda bulunucam bunlar bole bır ekıpmıs onlarla gorusen kısılerden para vermesenız sızı sole yaparız bole yaparız gıbıtehdıtle para sızdıran bı ekıp varmıs onlar oldugunu dusunuyolar ve sonuc olarak aksam yıkıldım onlarında araması tuz bıber oldu cok sınırlıyım napıcamı bılmıorum evet esım sadece konusmus telden ama buda benı altıgı anlamına gelıo benı hıc dusı-unmeden bı kenera atıp araması bıle yetıo napıcamı bılmıorum gercekten cok kotuyumm .....sınırden yaprak gıbı tıtrıom ya esımle ılgılı bı kararda veremıom caresızım ya kolum kanadım kırıldı 7 yılık kocamı hiç tanımamısım ya ona yanıorum ....

Benim bu yollarda tanıdıklarım var derken? :18: Gerçekten zor mu zor bir durum. Numarayı veren arkadaşı arkadaş değilmiş bir kere eşinizi soktuğa duruma bakın :26: Ailenle konuşmadığını yazmışsın:KK14: neden konuşmuyorsun? Konu ne olursa olsun sizi böyle yüz üstü bırakacak değillerdir mutlaka.. Hangi anne baba evladını böyle bırakır. Arkadaşımız size bir mesleğiniz var mı diye sormuş. Küçük bir bebeğinizin olduğunu söylemiştiniz? Kaç aylık acaba? Bırakabileceğin güvenilir bir yok mu? Ailenle mutlaka konuş.. Eşin içinde diyeceğim Allah'a havale et. Komşunuz yok mu acaba kalabileceğiniz? Uzaklaşabileceğiniz güvendiğiniz dostlarınız? Allah yar ve yardımcın olsun..

Günaydın kızlarrr :26::26:

Ne olmuş böyle ben Pro gözükmüyorum :KK53: kuşlarımda azalmış :88:

X