Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

kim tanıyabiliyoki sende tanıyabilesin canım. senin adına üzüldüm gerçekten çünkü o hissi çok iyi biliyorum.evli olmasaydın ayrıl derdim direk ama evli olunca biraz daha durup 2 kere düşünüyo insan. senin mesleğin var mıydı peki yani ayrılınca çocuklarına bakabilecek bi geçim kaynağın var mı ?yada ayrılınca ailenin yanına gidebiliyor musun ? ben de ne diyceğimi şaşırdım şimdi ayrıl desem ayrı ayrılma desem ayrı sıkıntı. allah yardımcın olsun gerçekten zor bi durum.. annenizle falan konuşsanız durumu belki o daha iyi bi yol gösterir size. ama yaptığını cezasız bırakmayın kesinlikle hatasını iyice bi anlasın. ezdirmeyin kendinizi en doğru kararı yine siz vereceksiniz. naçziane fikrim bu. elimden bişey gelmiyo ki yapabileyim ama :26: yok malesef..

sebep yok kiii aynı şeyler işte çok sıkılıyorum mutsuzum

Off. Senle bu konuyu defalarca defalarca konuştuk değil mi ?
Herkes kendi tercihini yaşar canım.
Kendi tercihlerin seni üzüyorsa o tercihi seçme madem :26:

Off. Senle bu konuyu defalarca defalarca konuştuk değil mi ?
Herkes kendi tercihini yaşar canım.
Kendi tercihlerin seni üzüyorsa o tercihi seçme madem :26:

napabilirim :26: hayatımdan sıkılıyorum diyorum sanaa ev iş - iş ev haftasonu da akşama kadar evdeee arada bir teyzemlere giderim o kadr

benimki gelecekte anca buluşacaz da bi yere gitmş olucam iştee

napabilirim :26: hayatımdan sıkılıyorum diyorum sanaa ev iş - iş ev haftasonu da akşama kadar evdeee arada bir teyzemlere giderim o kadr

benimki gelecekte anca buluşacaz da bi yere gitmş olucam iştee

Hayatını monotonluktan kurtar o zaman çık, birşeyler yap. Her gün aynı şeyleri yapmaktan gına gelir insana

nico yu da kattım ama üstüne alınmadı galiba senin yazıları alıntı yaptığım için ondan yani

Görmedim canım ya Naber ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…