Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

haşin bakışlına ne oldu :2::2:

neeeee ben varyaa nefret ederim mesajların dolmasından , maillerin dolmasından , falan hemen silerim

ayarlardn yap sana bildirim gelmesin napalım sıkılıyoz

Ohoo maillerimden şuan 1000 den aşağısı yoktur öyle aylarca silmedim eriniyorum ben ya

Çoktan kapayacağımda bazen bakıyorum oradan takip ediyorum mesaj sayısı artınca haa diyorum topikte alıntılandım

yuhh

ay ben uyuz olurum hatta telefondaki arama kayıtları bıle sinirime dokunur silerim temiz olcek
evet bende kapatmıyorım o yuzden
Buda gayet güzel bakıyor yerim onun bakışını

yok buun sevmedim diğeri ciğerimi yakıyodu :100::100:

Ben biraz garantici bi tipim gezmeyi severim ama normal turist olarak Rehber olmakta kolay değil zaten öyle

eminim ki kolay değildir bi sürü yeri bilecen öğrenecen gezdirecen çevirecen anlatacan derken bence de zor turist olarak gezmak daha güzeldir ewet

yuhh

ay ben uyuz olurum hatta telefondaki arama kayıtları bıle sinirime dokunur silerim temiz olcek
evet bende kapatmıyorım o yuzden

yok buun sevmedim diğeri ciğerimi yakıyodu :100::100:

Benimkilerede bi el at sevabına doldu taşıyorlar.Az dağınığım galiba ben

Değiştiriceğim daha bol bol deanım var elimde

eminim ki kolay değildir bi sürü yeri bilecen öğrenecen gezdirecen çevirecen anlatacan derken bence de zor turist olarak gezmak daha güzeldir ewet

Allaha şükür ingilizcem fena değil Ama yine de rehber olmak için fena değilden daha da iyisi olman lazım

Kızlar kendi yaptığım patates salatası Nasıl olmuş

Hiç güzel olmamış güzel olması için benim yemem lazım yemiyorsam güzel değildir bana ver onu

Sarhoş gibiyim

Ahaha Gel beraber yiyelim Yeni yaptım tazecik. Okulda bi canım çekti bi canım çekti dayanamadım geldim yaptım

Beğenmedin mi ya

saol çaresızım dıorum aılemle görüşmüyorum ve dogum nedenıyle ayrıldım ısımden halıyle bebegım var ve gercekten duyduklarım bana cok acı verdı hala verıo nasıl yaptı bana bana nasıl kıydı dıorum kafamda bır suru sey var devamlı bısıler kuruyorum kafamda ve ben aılemle uzun zamndır konusmıorum sımdı cıkıp gıtsem olucaklar bellı anlıcanız napıcam nere gıdıcem gıtmelımıyım bır sure kala bılıcek bı yerım olsa evden uzaklasıp ona ceza anlamında uzaklasmayıda dusunmıo deılım ama bu ceza mı olur yoksa odulmu ondanda emın deılım her gun kafasınamı kaksam bılmıorum kafasına kaksamda daha kotu bılmıorum cok karısıgımm .....

ailenle konuşmamana üzüldüm. karışıklığını da çok iyi anlıyorum gayet normal. evden ayrilmanda ödül mü ceza mı olur denemeden bilemezsin eğer ödül ise o evlilikten hayır gelir mi bilmem. peki Özür falan diliyor mu ne yapıyor nasıl davranıyor birşeyleri düzeltmeye çabalıyor mu ? eşinin ailesi ile aran nasıl onları çağırsan onlara söylesen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…