Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

inkar edicek bılıorum yaptıysa böle bısı yaptım zaten demezkı benı aptal yerıne koyacakk sacma sapan bahaneler solıcekkk

daha öncekı msjlar yok ben vifiyı acar acmaz geldı msjlar bende sıldımm e postama yoladım msjlarını kadının duruyo orda kadının ordan yazıcagını dusunmemıstır kı

O zaman durum değişebilir seni aptal yerine koymasına izin verme

daha öncekı msjlar yok ben vifiyı acar acmaz geldı msjlar bende sıldımm e postama yoladım msjlarını kadının duruyo orda kadının ordan yazıcagını dusunmemıstır kı

bencede belki geçmişi silmistir. ama sorup konusmalisin hangi müşterinin karısı whatsapp dan baska bi adama o tür msjlar yazar ama ne bileyim aklini da karistirmak istemiyorum ama ben bu gunumuz erkeklerine de kadinlarinada guvenmiyorum

arıom su an acmıo gelde delırmee

desenize dananın kuyrugu kopacak bu gece dayanamıorum kafamda habire kururyorum suan yok aradım kahvedeyım dedı ya kadına gıttıysee ama bende tubaysam ondan bu gece ıtıraf almadan yakasını bırakmam

Konuş onunla eğer öyle bir şey varsa ki umarım yoktur seni aptal durumuna düşürmesine izin verme kendine hakim ol

bak tatlim telefou cidden sende b,rakmazdi buna eminim.arkadsinin adı turgutsa is yerinde turgut diye biri varmi onu arstir.kadinin facei felena bişileri varsa bulabilirsen bul onlara gir. cep telefonu numarsini googledan arastir.kendi esinin nuarsindan msj at olmadi. karima yakalnaiyordum sen naptin falan diye.onun agzindan konus yani.sana elbise almasinida dert etme belki snei mutsuz gorduyse mutlu etmek icin yapmistir.

arıom su an acmıo gelde delırmee

sakin olmaya çalış belki arkadaşlarıyla okey falan oynuyordur. soğukkanlı bi şekilde konuş gelince.. Şimdikiler çok uyanık herşeye bi cevabı var eminim belki bilerek şüphelenme diye teli sende bırakmıştır ne bileyim

cocuk gıbı degısıklık var alıs verıse goturdu bu akşam almm dedıgı elbıseyı al cocuk avutuyo sankı

Hmmmm. Esin sormus ne oldugunu ozaman karsina alip boyle boyle seyleri gordum okudum diye. Elinde delil var neyi inkar edecek? Esinizi cok seviyorsunuz sanirim ve konduramamissiniz bu nedenle.. dedigim gibi esiniz size en iyi cevaplari verecektir. Gercekten zor durum.

Dedim ki Bursa çok basınçlı Ama eşi telefonunu bırakıp gitmiş bırakmaması gerek :26:

Allah seniiii aklina gelmemistir ki bakacagi oyy oyy
deniyorum bu akşamda sordum musterının karısıdır o dedı hangı erkk bı sosyal medyada sadece karısının fotosunu koyarkı

inkar edicek bılıorum yaptıysa böle bısı yaptım zaten demezkı benı aptal yerıne koyacakk sacma sapan bahaneler solıcekkk

Buna izin vermeyeceksinizzz tabikide!!! Sevginizin onunde bu sefer mantik gelmeli...

yaşasın feministler yürü bee kim tutar seni Füsun :)))

desenize dananın kuyrugu kopacak bu gece dayanamıorum kafamda habire kururyorum suan yok aradım kahvedeyım dedı ya kadına gıttıysee ama bende tubaysam ondan bu gece ıtıraf almadan yakasını bırakmam

Dana kuyrugu deme en azindan kafandaki kurtlardan kurtulacaksiniz...

Ayneen bendee... burada neler okudum.. o gunden beeri paroyana oldum :/

olup bıtenı yarın yzarım bakalım ne olucak ben kacar cok tşkler hepinize

Yardimci olduysak ne mutlu.. umarim dusundugunuz birsey yoktur..

Dana kuyrugu deme en azindan kafandaki kurtlardan kurtulacaksiniz...

Ayneen bendee... burada neler okudum.. o gunden beeri paroyana oldum :/

Yardimci olduysak ne mutlu.. umarim dusundugunuz birsey yoktur..

paroyana nı yesinler senin paranoya hastalıktır anam sen olma ondan :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…