Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

ah ben onu bi kaşık su da boğacağım makiii.. tahminim evet var hatta evet kesinlikle var:KK47:

Ahhhh ahhh kendini yiyip bitirecegine onu bitir o uyuyamasin :-) :p baliimmm :KK16: sevgili misinz peki?

Son düzenleme:
bende koca bir bebiş olarak uyumuyorum uykusuzumm kim pış pışlıcak benii:KK52::KK52:

şükürler olsun iyiyim. neden uyumuyor? bir sıkıntısı mı var:44:

Bizimki sıkıntı değil kii huy oldu artık 40ı çıkınca akıllanır dediler hala tık yok :KK43: benimde ilk bebiş tecrübesizim varsa da sokıntısı bilmiyorum :KK43:(( kimsemde yok yanımda bugun kendi annemlerde kalıyorum çok bunaldım artık :KK43: kimse yok komşu akraba arkadaş hiiiççç :KK43:

Tanışalım tanışalım :)) yaprak adım :) Ankara'da oturuyoruz 1 tane Prensesim var ama çok deli :))) sennn ????

Bende Füsun :-) isttanbulda oturuyorum bende :KK16: nickime bakma bekarim :-) yazdiklarini okudum da ayniii benim yigenim gibi :-) Allah bagislasin prensesi :KK16:

Bende Füsun :-) isttanbulda oturuyorum bende :KK16: nickime bakma bekarim :-) yazdiklarini okudum da ayniii benim yigenim gibi :-) Allah bagislasin prensesi :KK16:

Ayyy saolll :) Aminnn cümlemizinKini sizde güle güle büyütünnn :) bu arada tanıştığıma memnun oldumm

X