Tatile giderken yanınıza neler alırsınız

nur0993

Türkiye Cumhuriyeti <3
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.496
31
Arkadaşlar tatile gidilirken yanınızda neler alırsınız ?? Ya da tatile çıkmadan önce nasıl bir alışveriş yaparsınızz ??

Bugün tatil bavulu hazırladım canım, içine koyduklarım şunlar:

Bikini
Mini etek
Şort
Askılı t-shirt
Normal t-shirt
Elbise
Pijama
Biri ince biri kalın hırka
Deniz terliği
Sandalet
Havlu(duş ve plaj)
İç çamaşırı
Çorap
Diş macunu-fırçası
Şampuan-saç kremi
Pareo
Güneş kremi-bronzlaştırıcı

Onun dışında yanımda aldıklarım;
mp3
kitap
kitap okuma gözlükleri (gece için ayrı)
ağrı kesici
tarak
oje
aseton
silverdin(yanık kremi )
parfüm
deodorant
tel şarjı

Bunlar aklıma gelenler şekerim

Onun dışında ihtiyaç durumuma göre alışveriş yaparım. Mesela yarın bir bikini daha almayı düşünüyorum

Ayyyy ne kaa güzel olmuş bu :) Bende bavul hazırlıcam artık ve %100 birşeyleri unuturum hatta bikinlerimi bile unutabilirim öyle birşeyim yani :))

Ağrı kesici hiç aklıma gelmemişti ama çok iyi oldu hatırlattığın. Geçen sene kuşadasında deli gibi nöbetçi eczane aramıştık :)

Aklına gelen başka şeyler olursa söyle e mi :)

Şekerim tatilde kaç gün kalcaksın ben yanıma ağda bandı da aldım, çıkarsa filan diye

Ayrıca iskambil kağıdı aldık canımız sıkılırsa diye

Bephantenim var o da yara kremi

1-2 tane de takı aldım o kadar

Biz 5 gün kalcaz cnm ama 15 günlük kıyafet götürcem bu gidişle :))) ben bugün sire gitcem yeter heralde bana :) Yara kremi alayım bak unutmayım :) Ayrıcaa pişpirik oynamadan uyumayız normalde ama orda ona zaman kalırmı bilemedim :)) Siz nereye gitceksiniz

Ek olarak;
Deniz gozlugu
Gunes gozlugu
Deniz yatagi
Sapka
Gunes sonrasi kremi ya da nemlendirici
Parmak arasi plaj terligi, hatta birkac tane

Ihtiyaca gore simit, kolluk filan

Ek olarak;
Deniz gozlugu
Gunes gozlugu
Deniz yatagi
Sapka
Gunes sonrasi kremi ya da nemlendirici
Parmak arasi plaj terligi, hatta birkac tane

Ihtiyaca gore simit, kolluk filan

Evet gözlük çeşitlerimizi aldık. Şapkalarde çeşit çeşit :) KRemlerimiz tamamdır. Terliklerde öyle :) Ama bunları koycak bir bavul bulamadık :) Sığamadık yerlere göklere. bir bavul daha alcaz anca öyle yerleştircem bu akşam :) Teşekkürler fikirlerin için :)

Kızlar benden size bir öneri, tatil icin bavul hazırlarken kıyafetlerinizi kombineleyerek koyun. ben öyle yapıyorum. Ornegin ilk gun sabahı x tişörtümü y şortumu giyeceğim öğlen z elbisemi giyeceğim. Zaman olarak ayarlamak zorunda değilsiniz ama bana öyle kolay geliyor, hiç düşünmeden giyiyorum. Mutlaka kombinleyin, bir haftalık yere bir aylık kıyafet götürmemiş olursunuz

gereksiz ne varsa alırım yanıma..
hatta eşim gümrükçü ben bavul hazırlarken "dur gümrükten tır yanaştırayım kapıya" diyo....

Fotoğraf Makinası birinci sırada unutulmaması gereken her anımı çekmeyi,çekilmeyi severim :)
mayo,terlik,havlu,güneş gözlüğü.
şortlarım ve tişörtlerim.
diş fırçam ve macunum.
ve şampuanım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…