tatil önerisi. yardımmm:)

sezon zamanı hem sakin hem fiyatı uygun bir yer bulmak imkansız. Fiyatları uygun Ayvalık taraflarında sarımsaklı var, bizim bu fethiye'de hisarönü var, ama her ikisi de gürültülü yerler, gereksiz kalabalık var.

eğer uygun fiyata sessiz sakin yerlerde tatil yapmak istiyorsanız size tavsiyem iyi bir çadır alın, kamp yapa yapa tatilinizi geçirin. tahmininizden daha zevkli olabilir, tabii iyi bir çadır almanız kaydıyla.

onun dışında fethiye kayaköy'de bizim butik otelimiz var. Buraları düşünürseniz bana msj atabilirsiniz. Ama dediğim gibi, istediğiniz gibi sessiz sakin yerlerde sezonda kişi başı 60-100 arasıdır. ancak kalabalık yerlerde 30-35 liraya bulabilirsiniz

asos koyunun ilersinde sokakağzı'nda son gemi camping var, facebook sayfalarından bi bakabilirsin, sessiz sakin bir yerdir, aynı zamanda bungalowları da var. yada sokakağzı'ndan bir koy önce kuruoba koyu var, oraya da bir bak istersen

Eşimle taze evliyiz bize uygun antalya fethiye marmaris gezillecek vaktimizin boş kalmayacagı nereyi önerirsiniz

Fethiye'de yapılacak çk aktivite var; çeşit çeşit tekne turları, kano, bisiklet, atm sürüşü, saklı kentte jeep safari, paint ball, yamaç paraşütü, at sürüşü, dalış... onun dışında civarda görülücek bir sürü antik kent xanthos, patara, tlos....

vaktiniz boş kalmayacak derken ne yapmak istiyorsunuz, o da önemli tabii. bizim butik otelde tüm gününü tembellik yaparak geçiren yeni evli çiftler de var, ya da tüm gün sağa sola koşturan çiftler :)

4 gün altınoluk , 5 günde ayvalıkta karar kıldık iki kişi toplam konaklamamz hersey dahil 1389 gibi bi rakama geldi sizce nasıl bayram dahil bu arada

Didim Altinkum u her zaman tek gecerim. Kumu cok guzel, denizi dalgasiz ve harika..

ben ayvalık'tan fethiye'ye taşındım canım, ne öğrenmek istiyorsun :)

merhaba arkadaşım. Mümkünse bir kaç soru sormak istiyorum.
Fethiyede 5 günlük bir tatil düşünüyoruz. Eşim ve 6 yaşında oğlum ile. Bütçemizi zorlamayacak bizim doğasıyla kafamızı dinlerken oğlumunda hiç sıkılmayacağı denize yakın ve herşey dahil kalacak biryer arıyoruz.
çalış pilajı güzel diyorlar. Yada nereyi önerirsin..

Çalış Plajı'nı pek tavsiye etmem açıkçası, denizi dalgalıdır. Ayrıca şu sıralar gerçekten çok kötü bir takım temizlik sorunları var.

Ölüdeniz'de birçok herşey dahil oteller var. Ama herşey dahil otellerin mutfaklarını da bilmek istemezsin :) ayrıca aman yemek sırası, aman boş masa kapalım, aman çocuk kaybolmasın, aman çocuk aç kalmasın derken pek bir dertli bir tatilde geçirebilirsiniz. Ayrıca oradaki zarar ziyanı tabaklarda görmek de benim şahsen hiç hoşuma gitmeyen birşey. İllaki herşey dahil olsun isterseniz Dalaman, sarı germe Hilton'u tavsiye ederim. Oranın ayrıca çocuk kulübü var. çocuğunuzu gönül rahatlığıyla orada bırakabilirsiniz. Bir sürü aktivitelerle canı hiç sıkılmaz.

Başka bir alternatif fethiye civarlarında villa veya daire kiralamak olabilir. Buralardan Ölüdeniz, Çalış ve çeşitli koylara günübirlik git gel yapabilirsiniz.

Fethiye'de Yanıklar civarına bir bakabilirsiniz. Ölüdeniz veya Çalış'taki birçok yere göre nispeten çok daha iyi.

Bunlara ek olarak bizim Fethiye Kayaköy'deki butik otelimize çok çocuklu aile geliyor. Çocuklar keyifle ya havuzumuzda ya da geniş meyve bahçesi içinde kedi köpek tavuklarla vakit geçiriyorlar. Gündüz saatlerinde isterlerse civardaki ölüdeniz, fethiye, çalış, saklıkent, gibi yerleri ziyaret ediyorlar. Kayaköy'ü de bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Başka bir sorunuz varsa çekinmeden rahatsız edebilirsiniz :)

asos altınoluk o taraflara hiç gitmedim. sen daha önce gittin mi ? denizi filan nasıl? çok kalabalık oluyor mu plajı

asos altınoluk denizi çok soğuk ama temizdir...en güzel yer kuşadası davutlar denizi fazla dalgalı değil ve çok temiz hem sıcakta

Antalya laraya 6gün gidicez ben eşim ve iki yaşındakı kızım daha oncede gitmiştik mukarnas spa otel çok memnun kaldık.suan gidiceğimiz yer lara family aile konseptli bir tesis avm eczane ye yakın bir yer.onun dilinda 15günlük bir erikli tatılımız olucak gecen sene gittik.bir daire tuttuk paha biçilenez zevklı bir tatıl geçirdik öneririm..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Assos altinoluk denizi soğuktur ben pek tercıh etmezdim çocukla.ben ailemle gitmiştim annem hiçbirimizi sokmamıstı soguktann

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet Aydın Didim'in Deniz'i mükemmel. Tek kötü yanı plajın kalabalık olması. Fethiye çalış tarafına 2 sene önce gitmiştik havuzu bir sitede bir ev kiralamıştık. Doğası sakinliği sessizliği bir harika Fethiye'nin. Yanız Deniz'i çok dalgalı. O yüzden denize az girebildik genelde havuz a girdik. Bu sene de daha karar veremedik ne tarafa gideceğimizi. Didim akbük. Yada yine Didim düşünüyoruz ama farklı bir aiternatif yer arıyoruz bakalım.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. önerdiğin otel fiyatı bizi çok aşar. Açıkçası o kadar bütçemiz yok. kayaköy e baktım internetten ama çok yeşillik bir bölge gibi değil sanki. Ama yine de iyice araştıracağım.

Herşey dahil olmazsa bile yarım pansiyon da olabilir.
yanıklar dediğin bölgede çocuk havuzlu , bahçeli , denize yakın adam akıllı bir tesis var mı bildiğin. yerden bölgeden ziyade tesis otel ismi lazım bana. çünkü daha önce hiç gitmediğim için hiç bir fikrim ve bilgim yok. şimdiden teşekkür ederim.

Çalış plajı berbat sakın gitme

açıkçası otel ismi aklıma gelmiyor. Ama neredekal.com booking.com ve tripadvisor.com'daki yorumları gözden geçirirseniz size baya yardımcı olacaktır.

Kayaköy ise Türkiye'nin en düşük rakımlı yaylasıdır. o yüzden Fethiye ve Ölüdeniz'le arasında en azından 6 derece sıcaklık farkı olur. eğer serin bir tatil geçirmek isterseniz Kayaköy güzeldir. Onun dışında sizin ağaçsız gördüğünüz alan büyük ihtimal eski kasabanın olduğu yer. Onun dışında burası tarlalar ve ağaçlarla dolu bir yerdir aslında

canım butik otelinizin adı ne bizde bayram için araştırıyoruz sakin denize yakın dolaşılcak yerlere yakın bir yer . konum hakkında ve fiyat hakkında bilgi verirmisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…