Tatiiil sorunsalı

MONNA

Dilini ısır dilini :)
Pro Üye
14 Ekim 2012
2.413
2.879
Arkadaşlar yardııımmm. arabamızla gideceğimiz için istanbula yakın bi yer olsun istiyoruz.geçen sefer alanyaya gitmiştik farklı olsun hem de daha yakın olsun.tavsiye edebileceğiniz hem temiz güzel hem de çok tuzlu olmayan otel önerebilir misiniz lütfen.Geç kaldım farkındayım :KK43:
NOT:Tesettür otel tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Milletin derdine bak bir de bunun derdine bak... temiz, tuzsuz, tesettür otel istiyormuş. Tatil sorunsalıymış pehhh.
Kusura bakmayın böyle söyledim ama yine de iyi tatiller dilerim.

Arkadaşlar yardııımmm. arabamızla gideceğimiz için istanbula yakın bi yer olsun istiyoruz.geçen sefer alanyaya gitmiştik farklı olsun hem de daha yakın olsun.tavsiye edebileceğiniz hem temiz güzel hem de çok tuzlu olmayan otel önerebilir misiniz lütfen.Geç kaldım farkındayım :KK43:
NOT:Tesettür otel tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

aa ben yazdım sandım bi ara :KK9:

geçen sene doğumdan dolayı evde idik çok sıkıldım ben de şöyle denize girmek biraz deşarj olmak istiyorum. armutluya gidip hiç beğenmemiştik. herşeyden para alıyorlar. sonraki yıl gkçeadaya gittik mükemmel bir deniz vardı.geceliği 100 tl idi evin. şimdi biz de yakın olsun istiyoruz.

arnoktasna kadar takipteyim :KK52::KK52::KK52:

Tesettür otel ne cok merak ettim gerçekten. Otel tesettüre mi giriyor?

havuzları erkek kadın ayrı demek mi oluyor acaba.. yada sabah erkek akşam üzeri kadınların gireceği... yada sadece tesettürlülerin gittiği bir otel mi k... bende bilemedim. konu sahibi arkadaşım kaplıca otelleri oluyor düşünürsen, ama denizi olsun diyosan ben bilmiyorum. ama kaplıca otelleri çok var istanbul tarafında..

Tesettür otel ne cok merak ettim gerçekten. Otel tesettüre mi giriyor?

hahahhahah evet otele tesettür takıyorlar :KK60:

sanırım kadın erkek ayrı yerlerde denize havuza giriliyor bunu kastteti zannımca..ama bişeyi bilmiyorum bak,restaurantlar falan da mı ayrı böyle otellerde? öyleyse çift olarak gitmenin mantığı ne,anca odada görüşüyorsun :):)

Hee, o da doğru.. :KK1:

Kocamı elin kıllı adamlarıyla aynı havuza sokmazdım ben :KK1:

havuzları erkek kadın ayrı demek mi oluyor acaba.. yada sabah erkek akşam üzeri kadınların gireceği... yada sadece tesettürlülerin gittiği bir otel mi k... bende bilemedim. konu sahibi arkadaşım kaplıca otelleri oluyor düşünürsen, ama denizi olsun diyosan ben bilmiyorum. ama kaplıca otelleri çok var istanbul tarafında..
Ben de anlamadım valla, e ama insan kocasıyla aynı anda güneşlenemeyecekse ne anladım o tatilden.
bak böyle düşünmedim hi. belki sadece ailelerin gittiği oteldir. .. :44:

Aile oteli :KK1:

hahahhahah evet otele tesettür takıyorlar :KK60:

sanırım kadın erkek ayrı yerlerde denize havuza giriliyor bunu kastteti zannımca..ama bişeyi bilmiyorum bak,restaurantlar falan da mı ayrı böyle otellerde? öyleyse çift olarak gitmenin mantığı ne,anca odada görüşüyorsun :):)

Ne bilim kızım, belki otele giydirme yapmışlardır :KK1:

O elin adamlarıyla havuza girecek sonra sırtına yağını kim sürecek :KK70: Kıskanırım ben :KK1: Gözümün önünde olsun ama ruslarla olsun :KK70:

Kocamı elin kıllı adamlarıyla aynı havuza sokmazdım ben :KK1:

Ben de anlamadım valla, e ama insan kocasıyla aynı anda güneşlenemeyecekse ne anladım o tatilden.

Aile oteli :KK1:

onlarınki aile oteliyse bizimki ne oteli oluyor pardon:KK14:
tüm gün deniz kenarında oluyor cidden,yalnız tatil gibi olmaz mı öyle de?? bu durumda kadınların olduğu yerde bikini mayo giyme özgürlüğü mü oluyor?diğer türlü haşema falan giymek lazım çünkü...:26:

Ne bilim kızım, belki otele giydirme yapmışlardır :KK1:

O elin adamlarıyla havuza girecek sonra sırtına yağını kim sürecek :KK70: Kıskanırım ben :KK1: Gözümün önünde olsun ama ruslarla olsun :KK70:

kızım saçmalama ,sen niye kocanı kıskanıyosun,tesettürlü olan kadınlar,onları erkeklerin bakışlarından uzak tutmak için gidiliyor oraya,kim napsın senin herifini :KK1:

onlarınki aile oteliyse bizimki ne oteli oluyor pardon:KK14:
tüm gün deniz kenarında oluyor cidden,yalnız tatil gibi olmaz mı öyle de?? bu durumda kadınların olduğu yerde bikini mayo giyme özgürlüğü mü oluyor?diğer türlü haşema falan giymek lazım çünkü...:26:

Espri yaptı o ya :KK70: Hani önceden cafelerde vardı ya "aile yerimiz vardır ":KK1:

İlk defa duydum ben gercekten, e böyle olacaksa herkes ayrı ayrı gitsin tatile

Bazı cevaplara çok şaşırıyorum

Herkesin bir tercihi vardır ister ayrı güneşlenir ister bir arada kimse benim senin gibi düşünüp uygulamak zorunda değil. Ayırca konu bu da değil saptırılmasın lütfen

Konuna gelince arkadaşım Ben şahsım adına Kaz dağlarını hep merak etmişimdir orada hizmet veren bungalow oteller varmış araştırın kriterlerinize uygunsa deneyebilirisiniz

kızım saçmalama ,sen niye kocanı kıskanıyosun,tesettürlü olan kadınlar,onları erkeklerin bakışlarından uzak tutmak için gidiliyor oraya,kim napsın senin herifini :KK1:

O kıllı adamlar kadınlardan daha tehlikeli :KK1: O yüzden kıskanıyorum :KK1: gözümün önünden ayrılıp sadece tuvalete gidebilir :KK70:

Bazı cevaplara çok şaşırıyorum

Herkesin bir tercihi vardır ister ayrı güneşlenir ister bir arada kimse benim senin gibi düşünüp uygulamak zorunda değil. Ayırca konu bu da değil saptırılmasın lütfen

Konuna gelince arkadaşım Ben şahsım adına Kaz dağlarını hep merak etmişimdir orada hizmet veren bungalow oteller varmış araştırın kriterlerinize uygunsa deneyebilirisiniz

Kötü birşey demedik ki meraktan soruyoruz. Elbette herkesin kendi tercihi.

X