Taşiyici Anne

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
Arkadaşlar Sizce Taşiyici Anne Olurmuydunuz Yada Bebeğinizi Doğuracak Durumunda Olmasaniz Taşiyici Anneye Verir Misiniz.siz Ne Dersiniz ...

asla ne taşıyıcı anne olurum nede bebeğimi başka bir kadının doğurmasına izin veririrm tabiki büyük konuşmıyayım ama sanmıyorum birincisi sen o bebeği taşıcaksın onunla bir sürü duyguyu aynı anda paylaşıcaksın sonra onu o kadar acı çekip doğuracaksın ve başkalarının kollarına vericeksin ikincisi sen kendi hormonlarını kendi genlerini taşıyan bir bebeğin başkası tarafından beslenmesine başkası tarafından taşınmasına doğurulmasına göz yumucaksın bunların yerine evlatlık çocuk alırım daha iyi sanmıyorum bunu yapıcağımı ve dinimizcede hoş karşılanmayan bişi zaten

ikiside çok zor bişey, taşıyıcı anne olmak istemem çok duygusal bir insanım içimde 9 ay büyüttükten onun hareketlerini hissettikten sonra başkasına teslim edeceksin o bebeğin büyüdüğünü ilk adımlarını görememek ve ilk sözcüklerini duyamamak çok üzücü olmalı, başkasınında benim çocuğumu taşımasını düşünemiyorum yani çok tuhaf şeyler

hamile kalmadan önce taşıyıcı anneliğe sıcak bakıyordum,ne olucak yani taşırım diyordum sonuçta benim genlerimi taşımıyor diye düşünüyordum amaaaa hamile kalınca anladım ki insan her ne kadar kendi genlerini taşımasada içinde onu büyütüyor,hareketlerini hissediyor onunla bir bütün oluyor o zaman anladım ki insan o bebeği veremez ve asla sıcak bakmıyorum bu olaya...

Diyanet taşıyıcı anneliğin caiz olmadığını hatta zina yerine bile geçebileceğini söyledi..

Başka birinin bebeğini para karşılığı bile olsa taşımak bence hiç hoş değil.. O bebek her ne kadar annenin yumurtasının nakli ile gerçekleşsede sonuçta onu taşıyan annenin canından besleniyor..Kadını duygusal olarakta çok yıpratır..

X