taş gibi hatun olmak

Sağolsşekerim="Ebruli8991, post: 44770425, member: 704229"]Nedense biz kadınlarda tembellik var bu konuda. Plates lastiği aldım her gün mekik çekiyorum egzersiz yapıyorum ve gayet iyi geliyor .
Önemli olan hareketli olmak..
Tabiki göze batacak kadar şişman değilse geçerli bunlar. Öyleyse doktor kontrolü ile de zayıflatabilir ve spor şart..
Ama kendimiz kararlı olarak çok şeyi başarabiliriz. İnternette çok güzel yağ eritme hareketleri var.
Onu da yapamıyosan aç müzik oyna bak nasıl şekilleniyor vücudun
[/QUOTE]
Sagol

158e 55im
75 76 92 ölçülerim var ve bence tas gibiyim
Kendinizi nasıl gorurseniz oyle olursunuz.

[QUOhı bi ="triskadan nagmeler, post: 44770708, member: 620942"]armut tip misin
giyinde enzor vücut[/QUOTE]
Hii hi bi de bol giyiniyorum duba gibi oluyorum

o kadarcık kilonda bırak nazar boncugun olsun, Sağlığını etkileyecek bir kilo olmadktan sonra dış etkenleri bu kdr dert etme kendine

Boyum 178 60 kiloyum ama gel gör ki boy var meme yok :) 80 67 97 silikon yaptırsam tam olacak ama cesaret yok herkes mükemmel değil anlayacağın taş ta değil ama keşke olsaydım :)

Sporla belinizi inceltebilirsiniz. Memeler için de küçültmeyi düşünebilirsiniz eğer sağlığınıza zarar veriyorsa..

Boyum 1.57 ve kilom 50 felan. Baya oldu tartilmayali. Goguslerim cok kucuk( 70B) ama kalcam ve basenlerim var. Ben memnunum. Biraz daha siki olabilir vucudum ama yinede sukur.
Gogsunle basenlerin oranli, ne isterdin gogsun 90 olsun kalcan 60 olsunmu?

"Taş gibi DOĞULMAZ taş gibi OLUNUR" Felsefe bu iste...

Benim fizigim için de "offf şöyle bi fizigim olsa daha ne isterim" diyorlar spor salonuna basladim bir kovmadiklari kaldi psikolojimizi bozuyorsun diye :)) hepsi 100 kilo civarinda ama oysa spor o vücudu o hale getirmeden önce yapilir...

Benim disardan bakildiginda gercekten fizigim cok düzgündür FAKAT taş gibi DEĞİLİM işte , sıkı değilim baldirlarim ve popom gevsek annem bile benden sıkı :)) düzenli bir spora ihtiyacim var amma velakin sabahtan aksama kadar otursam sklmam bıraksalar 24 saat yatarim hareket sıfır dogal olarak görüntü var icraat yok :))) hicte umurumda diil begenmeyen almasin :)))

Düzenli Spor yapilacak taş gibi olunacak olay bu...

Boyum 1.70 kilom 56 civarinda...
Haaa bu arada benim ikizlerde junior :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…