taş gibi hatun olmak

Bende evde spor yapmaya basladim cok begeniyorum boyle vucutlu fit tas gibi kadinlara banada bir iki hareket ogretseniz şöyle kolayindan:)

Ben evde kendi kendime açıyorum video spor yapıyorum .
Boyum 175 ,,kilom 56 ,,88-58-90 fizik ölçülerim .
Çok şükür fizikten yana sıkıntım yok belim falan ince göğüs , kalça normal .
Ama yine de yapmaya çalışıyorum hem zinde tutuyor insanı .

Dayak yediğim eski sevgilim için ağlıyor musun hala. Konu açıp açıp cevap vermiyorsun da merak ettim.
Ayrıca boyun ve kilonla normal nasıl kilolu okuyorsun ki.

Yüzüm az buçuk güzel ama vücudum :KK43: 167 boyum 63 kilo yum 93 72 96 vücudum göğüsleri m büyük belim kalın totom allaha emanet Ayy napsamduzeltsem bi bboya nasıl vucut olcusu normal sizce Sizinkiler nasıl acaba :KK66:

Konuyu acarken kendini tas gibi istiyor heralde diye düsünerek actim baktimki kendini övmüssun zaten biz daha ne diyelim bilemedim.
Kilon boyun ölcülerin gayet normal sinirdasin yani.
Güzelsin dememizmi istiyosun tavsiyemi?
Bence sükür demeliyiz neleri var herzaman sükür.

3 ayda taş gibi olursun fazla bi kilon yok 7 kilo versen yeter. Doğum yaptım 17 kilo aldım şu an 7 kilom kaldı ahh ahh nerde o eski halim.. Hamile kalmadan önce 80-63-90 dı şimdi 95 var göğüslerim ve sarkık :KK70: 1.70 boyum

1.63 boy 52-53 kilo
Göğüslerim küçük ama alıştım :)
Belim baya ince kalçalarım var belimle kıyaslanırsa. Bacak boyumun kısalığı dışında beni rahatsız eden bir şey yok. Onu da kıyafetlerimle dengelemeye çalışıyorum.
Taş gibi hatun olur musunuz bilemem ama birkaç kilo verirseniz daha dengeli olur gibime geliyor. :)

Yüzüm az buçuk güzel ama vücudum :KK43: 167 boyum 63 kilo yum 93 72 96 vücudum göğüsleri m büyük belim kalın totom allaha emanet Ayy napsamduzeltsem bi bboya nasıl vucut olcusu normal sizce Sizinkiler nasıl acaba :KK66:
170e 58 kilo 92 74 91di en son benimde belim kalin ama zayifim yani 36 bedenim daha nolsun. Oldum olasi zayiflik itici gelmistir bana kendimi begenmiyorum kilo verince. Herkes zayif olacak diye bisey yokki bence kendini sevmekle basla sonrada ekmegi ivir ziviri kes zararli seyler yemeyince hazir yemek yemeyince islerini yuruyerek halledince kilo sorunu olmuyor zaten. Cok kafaya takmadan bunu yasam sekli haline getirmekte fayda var diye dusunuyorum :)

Kilo verseniz bile catlamalar ,sarkmalar olmamasi icin mutlaka spor yapmalisiniz. Sporu illa salonda yapmak zorunda degilsiniz , elinize alacaginiz 1lt siselerle agirlik yapip , mekik cekip ,bisiklet hareketi ile pekala vucudunuzu forma sokabilirsiniz :KK66:
Ben 1,68 boy , 57 kiloyum ...ikinci cocuktan sonra aksam 7 den sonra bisey yemeyerek ,porsiyonlari azaltarak ve bol egzersiz ile beraber verilmeyecek kilo yoktur. Tas gibi olmaktan kasit kilo ise cozumu ortada , giyim kusam ise stil tutturmak ,bu stil icin belli bi butce ayirmak , bastan baslamak asil zor olan...

valla bende strese girdikçe acıkmasam bile habire yemek yiyorum 1.58 boyum 1.60 bile değilim kilom 55 göbek kocaman fiziği güzel kadınlara ben bile hayran hayran bakıyorum off ya gene sıkıldım ne yesem acaba :cry:

X