taş gibi hatun olmak

mutemadiyenuzgun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
1.808
1.215
Yüzüm az buçuk güzel ama vücudum 167 boyum 63 kilo yum 93 72 96 vücudum göğüsleri m büyük belim kalın totom allaha emanet Ayy napsamduzeltsem bi bboya nasıl vucut olcusu normal sizce Sizinkiler nasıl acaba

168 56 kiloyum
İkizler küçük
Totoşum guzel begeniirm kendısıı
Belimde ince yanı öyle dıyolar

Kız hep çevredekiler 50 kilo bir ben böyleyim :)OTE="Balercan, post: 44770297, member: 727388"]167 boyun varsa 63 kg ile şişman olamazsın..........................[/QUOTE]
Kiz

Sizde büyük bi sıkınti göremedim ben. Ama istiyorsaniz spor yapin, diyet yapin yani.

Kusura bakmayin ama böyle konulari okuyunca aklima hastalikla ugraşan, engelli olan insanlar geliyor. Sizde yakinacak bi dert göremiyorum o yüzden. Sanki her seyim güzel, daha da nasil güzel olurum havasinda gibi.

Nedense biz kadınlarda tembellik var bu konuda. Plates lastiği aldım her gün mekik çekiyorum egzersiz yapıyorum ve gayet iyi geliyor .
Önemli olan hareketli olmak..
Tabiki göze batacak kadar şişman değilse geçerli bunlar. Öyleyse doktor kontrolü ile de zayıflatabilir ve spor şart..
Ama kendimiz kararlı olarak çok şeyi başarabiliriz. İnternette çok güzel yağ eritme hareketleri var.
Onu da yapamıyosan aç müzik oyna bak nasıl şekilleniyor vücudun

Bende ay şuramda böle olsa vs derdim. Sonra bi su topladım eski halimi mumla arar hale geldim. Şükür ki şimdi normale dönmeye başladım.

Demem o ki dert edilecek tipte değilsin. Az sporla sıkılaşırsın olur biter.

Biraz yediklerinize dikkat edip egzersize ağırlık verir ve bunu sınırlı süre değil de yaşam biçiminiz haline getirirseniz problemleriniz azalır. O taş gibi diye tanımladığınız kadınlar hep spor yapıyorlar ve yediklerine çok dikkat ediyorlar durduk yere olan bir şey değil bu.

erkenbana ="Saksi_Degilim_Ben, post: 44770326, member: 318172"]güzel olduğunu duymaya mı ihtiyacın var?[/QUOTE]
Hrrkes bana kilolu diyo valla ddepresyona girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…