Tarçınlı Elmalı Kür

süper çok sağlıklı geçmiş olsun soğuklar geldi ama bu yaptığınız karışım sizi iyileştirmeye büyük oranda yardımcı olacaktır .bir değil birçok faydası var bunların afiyet olsun canım

cevabın için saol,zencefi alınca başlıcam içmeye

Her yemekten sonra ne kadar içeceğiz ve kaç gün devam edilecek?

aldım zencefili:))ama kbuk tarçın yazmışsın,ben de toz tarçın var..onu kullanıcam artık..

Son düzenleme:
kızlar bu karışımla nasıl sonuçlar elde ettiniz? ben diyet yapıyorum ve yardımcı şeyler arıyorum zayıflamak için. işe yarıyor mu gerçekten?

aldım zencefili:))ama kbuk tarçın yazmışsın,ben de toz tarçın var..onu kullanıcam artık..

toz tarçın için bardağına dökerken süzgeç kullan canım kolay gelsin hadi inşallah güzel sonuçlarını bekliyorum tadı yakıcı söylüyorum ama .Zencefili çok katma hatta kaynatırken değil de sadece bardağına da katabilirsin
bir de zaten kaynama ve demlenme bittikten sonra kürü sürahiye felan süzgeçle süzüp dolapta sakla canım

kızlar bu karışımla nasıl sonuçlar elde ettiniz? ben diyet yapıyorum ve yardımcı şeyler arıyorum zayıflamak için. işe yarıyor mu gerçekten?
bende yaradı arkadaşları bekliyorum bende . sizde deneyin isterseniz istedikten sonra neden olmasın ki

bu arada içtim çayımı,tadını da beğendim,tam bana göre,limonlu,elmalı,tarçınlı kokular...zencefil de hakkaten yakıyo...

bu arada içtim çayımı,tadını da beğendim,tam bana göre,limonlu,elmalı,tarçınlı kokular...zencefil de hakkaten yakıyo...

canım güsel yapmışsın düzenli devam edersen gerçekten farkedeceğine inanıyorum afiyet olsun güzel sonuçlarını bekliorum bu arada zencefilin yakması sanki yagları yakıo gibi gelio demi

Son düzenleme:
canım güsel yapmışsın düzenli devam edersen gerçekten farkedeceğine inanıyorum afiyet olsun güzel sonuçlarını bekliorum bu arada zencefilin yakması sanki yagları yakıo gibi gelio demi

eveeeeeeet,şuana kadar 3 bardak içtim,yarın sabah güzel bi şekilde rahat rahat tuvalete çıkabilmenin hayalini kuruyorum:26::26:bu arada zencefilin yakma konusuna da gelince;bi zahmet yağları da yaksın yani,daha işi ne

eveeeeeeet,şuana kadar 3 bardak içtim,yarın sabah güzel bi şekilde rahat rahat tuvalete çıkabilmenin hayalini kuruyorum:26::26:bu arada zencefilin yakma konusuna da gelince;bi zahmet yağları da yaksın yani,daha işi ne
ben aynı gün çıkıyordum wc ye canım ya naptın nasıl gidiyor ... ahaha hakkaten yağları da yaksın marifetli zencifilimiz

canim bende denemeye karar verdim...
hadi dene bakalım sende sonuçlar nasıl olacak beklerim

ben aynı gün çıkıyordum wc ye canım ya naptın nasıl gidiyor ... ahaha hakkaten yağları da yaksın marifetli zencifilimiz

yeni başladım . yenilere kolay gelsin :)

canım benim ya ben bunu unutmuştum paylaştığım için çok teşekkür ederim :)

iki gündür ii çıkıyorum amamisafirim falan vardı,fazla kaçırdım galiba..bi de bu çay idrar da söktürüyo ha

yeni başladım . yenilere kolay gelsin :)

sana da kolay gelsin canım inşallah sende faydasını görürsün

canım benim ya ben bunu unutmuştum paylaştığım için çok teşekkür ederim :)
rica ederim ne demek

iki gündür ii çıkıyorum amamisafirim falan vardı,fazla kaçırdım galiba..bi de bu çay idrar da söktürüyo ha
ahahaha misafirlerle beraber zor olsa gerek bende çok çıkıodum bunu içtiğimde .... ama fena rahatlatıo demi

ben pek faza begenmedim 1 aydır içiyorum fazla bi etkisini de görmedim .

canım bu kilo vermeye yardımcıdır sporla diyetle desteklenince esas faydası ortaya çıkar bir de bunlara rağmen kilo verilmediyse bi diyetisyene uğramanın faydalı olacağına inanıyorum bünye farklılığı olabilir

canım bende denedim bunu ama bende bi faydasını görmedim. bşka bilgisi olan varsa paylaşabilirler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…